w ,

10% na Lokacie powitalnej w Credit Agricole [+555 zł premii dla chętnych]

Lokata mobilna 10% Credit Agricole

Kolejna bariera została osiągnięta! Bezapelacyjnie najwyżej oprocentowana lokata na rynku da aż 10% w skali roku! Jest nią lokata mobilna na dobry początek w Credit Agricole, do której w pakiecie otrzymamy aż 555 zł premii gotówkowej za otwarcie Konta dla Ciebie.

Dopiero co dwa dni temu pisałem o rekordowej lokacie na 8,5% w skali roku w Inbank, a już kolejnego dnia pojawiła się odpowiedź od banku Credit Agricole – 10% w skali roku na lokacie mobilnej.

→ Strona banku: Lokata 10% w Credit Agricole + 555 zł premii za konto

Lokata mobilna 10% na dobry początek

Lokata 10% Credit Agricole

Credit Agricole postanowił jeszcze bardziej zachęcić nowych klientów do skorzystanie z jego usług poprzez zaoferowanie rekordowej Lokaty mobilnej dla nowych klientów na 10% w skali roku.

Aby otrzymać promocyjne 10% należy założyć lokatę wraz z Kontem dla Ciebie wybierając jednocześnie promocję z premią 555 zł za otwarcie konta i płatności mobilne lub płatności kartą debetową. Pierwsze 55 zł Credit Agricole przekaże już za samo otwarcie konta i wpływ na konto na kwotę min. 300 zł.

Lokatę mobilną 10% na dobry początek założymy w aplikacji CA24 Mobile w ciągu 14 dni od otwarcia konta. Tutaj odsyłam do prześwietlenia promocji samego Konta dla Ciebie z premią do 555 zł, gdzie dowiesz się jak zyskać jeszcze więcej niż tylko odsetki od lokaty.

10% w skali roku na Lokacie mobilnej na dobry początek otrzymasz na okres 180 dni (tj. ok. 6 miesięcy) do 50 tys. zł. Można założyć wyłącznie jedną promocyjną lokatę na tak wysoki procent. Lokując kwotę maksymalną otrzymamy niemal 2500 zł odsetek brutto.

Jeśli potrzebujesz ulokować wyższy kapitał, to resztę środków możesz ulokować na lokacie 8,5% na 3 miesiące w Inbank, a jeśli to jeszcze będzie za mało, to znajdziesz tam też lokaty na 8% w skali roku bez limitów.

Lokata mobilna na 10% w Credit Agricole to:

 • Oprocentowanie: 10% w skali roku
 • Kwota minimalna: 1 000 zł
 • Kwota maksymalna: 50 000 zł
 • Okres: 180 dni (6 miesięcy)
 • Limit: 1 lokata na klienta
 • Warunki dodatkowe: do 14 dni od otwarcia konta, lokata dostępna w aplikacji mobilnej CA24 MobileLokata na nowe środki na 8% w Credit Agricole

Credit Agricole jednocześnie podniósł oprocentowanie na lokacie na nowe środki dla dwóch najpopularniejszych okresów: 3 i 6 miesięcy.

Lokata na nowe środki na 6 miesięcy (180 dni) oprocentowana jest obecnie na 8% w skali roku, natomiast lokata na nowe środki na 3 miesiące (90 dni) na 7% w skali roku. Maksymalnie można ulokować kwotę 200 tys. zł na każdym z okresów licząc saldo założonych lokat od dnia 21 grudnia 2022 roku.

Przez nowe środki rozumie się nadwyżkę ponad saldo w Credit Agricole na dzień 31 października 2022 roku. Nowi klienci z automatu spełniają ten warunek.

Konto dla Ciebie – prześwietlenie rachunku

karty debetowe Credit Agricole

Konto dla Ciebie to podstawowy rachunek osobisty w ofercie Credit Agricole, za który nie zapłacimy ani grosza wraz z kartą i bankomatami pod warunkiem spełnienia dwóch warunków aktywności:

 • zapewnisz wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł miesięcznie (przy czy może to być zwykły przelew z Twojego konta w innym banku – tutaj jednak uwaga: 300 zł miesięcznie musi wpłynąć od kogoś innego, aby otrzymać 3% moneyback, max. 500 zł w całym okresie promocji) oraz
 • wykonasz min. 1 płatność bezgotówkowa kartą / BLIKIEM / portfelami cyfrowymi (a za ich wykonywanie otrzymasz 3% moneyback)

Warunki są więc dosyć standardowe jeśli chodzi o polskie banki. Te same znajdziemy m.in. w Banku Millennium, bardzo podobne w Banku Pekao SA, Santanderze czy PKO BP.

Konto dla Ciebie to:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem dokonywania miesięcznych wpływów min. 1000 zł i wykonania 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie
  • 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę wielowalutową z jednym z 70 wizerunków (po spełnieniu tych samych warunków)
  • 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów w placówkach bezwarunkowo
 • 0 zł za wypłaty gotówki z użyciem kodu BLIK
 • 0 zł za wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów po spełnienie warunków aktywności jw.
 • Rabaty w Klubie korzyści
Dokumenty / linki:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grefor
Grefor
1 rok temu

Nie liczylem, że doczekamy lokat na 10% a tu proszę

Marcin
Marcin
1 rok temu
Reply to  Grefor

Ale co to jest 50 tysia. Tyle co nic.

Co myślisz?

„Dobry start”, czyli 400 zł premii za założenie konta w BNP Paribas

Program polecający w Nest Bank: Po 50 zł premii za konto osobiste dla obu stron