w

Program poleceń Nest Bank: 100 zł za otwarcie konta osobistego + 7,1% dla oszczędności

Program poleceń Nest Bank 2024

Nest Bank ruszył z IV edycją programu poleceń, w ramach którego nowi klienci zyskają 100 zł za otwarcie Bezwarunkowo darmowego konta osobistego oraz 200 zł za bezwarunkowo darmowe konto firmowe. Polecający również otrzyma premię za skuteczne polecenie. Po założeniu konta dla siebie można zapisać się do programu, a następnie polecić męża/żonę lub inną znajomą osobę.

Osoba, która skorzysta z polecenia może skorzystać ze świetnych ofert oszczędnościowych: Nest Konta Oszczędnościowego na 7,1% do 100 000 zł oraz Lokaty Witaj na 7,1% do 25 000 zł.

IV edycja Programu Poleceń Nest Bank potrwa do 30.09.2024 roku.

Kto może otrzymać premię za otwarcie konta w Nest Banku?

W ramach IV edycji programu poleceń Nest Banku, poleconym może zostać osoba fizyczna nieposiadająca konta osobistego w Nest Bank od 01.01.2021 roku (lub firma nieposiadająca produktów firmowych dla danego nr NIP od 1.01.2021 roku).

100 zł premii za otwarcie darmowego Nest Konta / 200 zł za Nest Konto Biznes

Aby otrzymać 100 zł za otwarcie rachunku osobistego lub 200 zł za otwarcie rachunku firmowego należy wypełnić wniosek online o Nest Konto (prześwietlenie konta na końcu wpisu) / wniosek online o BIZnest Konto podając kod polecający otrzymany od polecającego udzielając zgody marketingowe i utrzymując je do dnia otrzymania nagrody.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w tym banku, to możesz napisać do nas na maila (jakoszczedzic.pl (et) gmail com), poprzez formularz kontaktowy lub poprzez Facebooka JakOszczedzic.pl.

Zgoda Marketingowa – zgoda na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty Banku wszystkimi kanałami kontaktu tj.: (1) za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS oraz (2) w rozmowie telefonicznej oraz (3) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz (4) za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Po otwarciu konta wystarczy, że w jednym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta spełnisz dwa warunki:

  • zapewnisz wpływ w wysokości min. 2000 zł w przypadku założenia Nest Konta lub 5000 zł w przypadku konta firmowego BIZnest Konta (mogą to być przelewy z własnego konta w innym banku)
  • wykonasz min. 5 dowolnych transakcji spośród: płatność kartą, płatność BLIK lub przelew (wyłączone są przelewy wewnętrzne)

Premia zostanie przekazana na otwarty w ramach polecenia rachunek w terminie do 20-tego dnia roboczego, następnego miesiąca kalendarzowego, po spełnieniu dwóch powyższych warunków w jednym z trzech wskazanych miesięcy.

Po założeniu konta możesz zarejestrować się w programie poleceń i polecać konto kolejnym osobom.

Jak zapisać się do programu poleceń Nest Bank jako polecający?

Z programu poleceń skorzystać mogą aktualni klienci Nest Banku (osoby fizyczne oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą). Do programu przystąpić można wypełniając prosty wniosek po zalogowaniu w bankowości elektrocznej.

Po zalogowaniu kliknij po prawej stronie „Oferty” > „Program Poleceń IV edycja”, zaakceptuj regulamin programu i wszystkie znajdujące się tam zgody i na koniec kliknij dołącz i potwierdzić wniosek kodem SMS.

Teraz możesz przejść do polecania kont Nest Banku. W tym celu wystarczy przekazać znajomemu swój numer telefonu prefiksem +48 zarejestrowany w Nest Banku.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w tym banku, to możesz napisać do nas na maila (jakoszczedzic.pl (et) gmail com), poprzez formularz kontaktowy lub poprzez Facebooka JakOszczedzic.pl.

Wypłata premii nastąpi na rachunek wskazany przez Polecającego w terminie do 20-tego dnia roboczego, następnego miesiąca kalendarzowego, po spełnieniu warunku do otrzymania Premii,

Nest Konto – krótkie prześwietlenie

Nest Konto to jeden z dwóch bezwarunkowo darmowych rachunków osobistych wraz z kartą debetową i wybranymi bankomatami (obok CitiKonta w Citibank, za założenie którego otrzymasz teraz aż 450 zł premii).

Nest Konto w Nest Bank to:

  • 0 zł za prowadzenie konta osobistego
  • 0 zł za kartę debetową Visa
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty BLIKIEM z bankomatów
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty z bankomatów Euronet
  • 7,1% na Nest Lokacie Witaj dla nowych klientów
  • 7,1 % na Nest Koncie Oszczędnościowym
Dokumenty:

Regulamin promocji „Polecam Nest Bank – Edycja IV”

Tabela opłat i prowizji Nest Bank

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Nest Bank + 100 zł Nest Konto Oszczędnosćiowe […]

Co myślisz?

mKonto Intensive premia 2024

mKonto Intensive: 450 zł premii na start od mBank

Konto Pekao premia 200 zł marzec 2024

200 zł na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA [+ 7% dla oszczędności + 1000 mil Miles&More]