w ,

200 zł za Konto Przekorzystne w Pekao SA [+ 150 zł za konto dziecka i 8% dla oszczędności]

Pekao 200 zł za Konto Przekorzystne

Bank Pekao SA ruszył z VI edycją promocji „Konto Przerzystne na selfie z nagrodą 200 zł na start”. Jednocześnie ruszyły też nowe promocje z premią 150 zł dla każdego dziecka oraz konta oszczędnościowego na 8% w skali roku.

Konto Przekorzystne w Pekao SA daje świetny zestaw dla rodziny. Każdy członek rodziny otrzyma premię dla siebie na start (po 200 zł dla dorosłych oraz 150 zł dla dzieci) oraz możliwość odłożenia oszczędności na 8% w skali roku. Rodzina 2+2 otrzyma zatem 700 zł premii na start.

Prawdopodobnie już niedługo ruszy kolejna promocja kart Mastercard z nagrodą za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile, dzięki czemu zyskamy jeszcze więcej! O jej starcie będę informował na łamach bloga.

Aktualna promocja:

→ Przejdź do: 200 zł za Konto Przekorzystne + 150 zł dla dziecka w Pekao SA

200 zł na start za Konto Przekorzystne Pekao SA

VI edycja promocji „Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” to niezmienne warunki, czyli pierwsze 50 zł otrzymamy już za samo otwarcie konta z aplikacją mobilną, a kolejne 150 zł za wykonanie po 5 płatności kartą na dowolną kwotę przez 3 miesiące od otwarcie konta (łącznie 15 płatności) oraz logowanie w aplikacji mobilnej w każdych z tych miesięcy.

Promocja kont Pekao SA będzie trwała do 9.01.2023 roku.

Kto może zyskać 200 zł premii na start?

200 zł w gotówce na start w ramach VI edycji akcji „Otwórz Konto Przekorzystne na selfie i zyskaj 200 zł” otrzymać mogą osoby, które od 1 stycznia 2020 r. do 30.11.2022 r. nie posiadały żadnego konta ani lokaty w Banku Pekao SA.

Z kolei 150 zł za konto dziecka mogą otrzymać niepełnoletnie dzieci, które od 1.01.2021 roku nie posiadały konta w banku Pekao i nie brały wcześniej udziału w innych promocjach banku z premią na start.

Jak otrzymać 200 zł za Konto Przekorzystne Pekao?

 • Złóż wniosek online o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową (polecam kartę Mastercard Debit FX, aby w przyszłości zyskać premię od Mastercard) oraz usługami bankowości elektronicznej i nie później niż do 9.01.2023 roku podpisz umowę za pomocą weryfikacji online na stronie internetowej lub w aplikacji PeoPay (w razie problemów z tą weryfikacją, możesz umowę zawrzeć w oddziale banku)
  • Zaakceptuj przy tym regulamin promocji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie przez Bank Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla swojego udziału w Promocji oraz otrzymania Nagrody i utrzymaj te zgody do dnia otrzymania nagrody
 • Nagroda I: 50 zł w gotówce otrzymasz już za samo otwarcie konta na selfie (lub w oddziale w razie problemów z weryfikacją)
 • Nagroda II: 150 zł w gotówce otrzymasz w trzech transzach po 50 zł za spełnienie dwóch warunków w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta (np. dla konta otworzonego 6.12.2022 r. będą to styczeń, luty oraz marzec 2023 r):
  • wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę w każdym z w/w miesięcy
  • zaloguj się min. 1 raz w aplikacji mobilnej PeoPay w każdym z tych 3 miesięcy

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Bank Pekao SA wyłączył z promocji transakcje zwrócone oraz tzw. transakcje „quasi cash”, tj.:
a) internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829),
b) przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050),
c) przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki
podróżne) (określonych kodem MCC 6051).

Przykład:

Konto przez selfie zakładasz 6.12.2022 r. i w tym miesiącu podpisujesz umowę o rachunek.

Pierwsze 50 zł w gotówce za otwarcie konta na selfie otrzymasz do 31 stycznia 2023 r.

W styczniu, w lutym oraz w marcu 2023 roku wykonaj po 5 płatności kartą, które nie podlegają pod wykluczenia opisane wyżej oraz zaloguj się co najmniej 1 raz w aplikacji mobilnej PeoPay.

3 x 50 zł nagrody pieniężnej (łącznie 150 zł) otrzymasz do końca każdego miesiąca po miesiącu spełnienia dwóch wspomnianych warunków promocji, tj. do końca lutego 2023 roku, marca oraz kwietnia 2023 roku.

Konto oszczędnościowe 8% do 200 000 zł dla dorosłych oraz 8% do 5000 zł dla dzieci

Wszyscy nowi klienci Banku Pekao SA automatycznie mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 8% w skali roku do 200 000 zł (dorośli) oraz do 5000 zł (dzieci).

Najlepiej od razu we wniosku online o Konto Przekorzystne zaznaczyć, że chcemy założyć konto oszczędnościowe. W przeciwnym wypadku, musimy załapać się w widełki czasowe (od 3 do 5 dni roboczych od otwarcia konta online), w których to można założyć konto oszczędnościowe na 8%.

Promocyjne oprocentowanie 8% w skali roku będzie obowiązywało przez 6 miesięcy (183 dni) od zawarcia umowy o to konto dla kwoty do 200 000 zł (dorośli) oraz do 5000 zł (dzieci).

Zaletą konta oszczędnościowego jest elastyczność, comiesięczna kapitalizacja oraz możliwość wpłat i wypłat w każdym momencie, co czyni tą ofertę dużo lepszą niż lokowanie środków na lokacie.

150 zł na start za konto dziecka w Pekao SA

Jeśli masz niepełnoletnie dzieci, to warto pochylić się też nad premią za założenie im konta dla dzieci i przy okazji nauczyć je oszczędzania (Twoje dziecko również otrzyma możliwość oszczędzania na 8% w skali roku na okres do 6 miesięcy).

Szczegóły promocji konta dla dziecka znajdziesz w osobnym wpisie: 150 zł kieszonkowego dla dziecka od Pekao SA

Konto Przekorzystne: prześwietlenie opłat

Konto Przekorzystne to 0 zł za prowadzenie rachunku. Wielowalutowa karta debetowa (wspomniana przeze mnie Mastercard Debit FX) będzie z kolei prowadzona za darmo dla osób do 26. roku życia lub dla osób starszych po spełnieniu dwóch prostych warunków aktywności:

 • zapewnieniu jednorazowego wpływu na kwotę min. 500 zł z konta w innym banku
 • wykonania min. 1 płatności kartą miesięcznie
Konto Przekorzystne to:

 • 200 zł premii na start + 150 zł dla każdego dziecka
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wielowalutową kartę debetową Mastercard Debit FX do 26. roku życia lub po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za bankomaty Pekao SA
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty gotówki w miesiącu z bankomatów obcych po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za wypłaty za granicą po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 0% prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • 8% do 200 tys. zł na koncie oszczędnościowym przez okres do 183 dni
Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto na selfie z nagrodą 200 zł – VI edycja”

Regulamin promocji „8% na koncie oszczędnościowym”

Regulamin promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXV edycja”

Taryfa opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Zyskaj 300 zł w gotówce za bezwarunkowo Darmowe Citikonto w Citibank [+ 100 zł i Motorola e22 lub 450 zł do Biedronki dla chętnych]

150 zł kieszonkowego dla dziecka od Pekao S.A. [+ 200 zł dla rodzica]