w

Bank Pekao: Konto Przekorzystne z kartą Visa i darmowym pakietem Canal+ z Netflix na 6 miesięcy

Konto Pekao z Canal+ online

Bank Pekao S.A. ruszył z II edycją akcji przygotowanej z Canal+, dzięki której w zamian za założenie Konta Przekorzystnego otrzymamy w prezencie 6-miesięczny dostęp do pakietu Canal+ Online z Netflix Standard na 2 urządzenia na super łatwnych warunkach!

Jeśli szukasz miejsca do ulokowania oszczędności, to znajdziesz tutaj świetne Konto Oszczędnościowe oprocentowane na 8% w skali roku do 200 000 zł na okres do 6 miesięcy!

Promocja będzie trwała do 30.11.2022 roku.

Aktualna promocja:

→ Konto Pekao z premią 200 zł + 8% dla oszczędności

Canal+ Online z Netflix Standard na 6 miesięcy w prezencie

II edycja promocji Konta Przekorzystnego z kartą Visa w Banku Pekao SA to ponownie możliwość otryzmania za darmo vouchera na 6-miesięczny dostęp do pakietu Canal+ Online z Netflix Standard na 2 urządzenia w zamian za założenie konta i spełnienie jeszcze łatwiejszych warunków promocji, które prześwietlam poniżej.

Kto może otrzymać Canal+ Online z Netflix za darmo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które w okresie od 1 stycznia 2020 roku do 11 października 2022 roku nie posiadały nawet przez jeden dzień konta osobistego w Banku Pekao SA.

Niestety nie ma możliwości równoległego skorzystania z innej promocji Konta Przekorzystnego z premią na start. Jednakże można otrzymać premię za założenie konta dziecko korzystając z promocji „Rodzice polecają konto dzieciom” oraz promocyjne oprocentowanie 8% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł.

Jak otrzymać Canal+ Online z Netflix za darmo?

 • Wypełnij dedykowany wniosek online o Konto Przekorzystne z kartą Visa Debit FX i bankowością Pekao24 oraz PeoPay. We wniosku podaj kod rekomendacji CANAL oraz wybierz weryfikację tożsamości „na selfie” i otwórz konto nie później niż do 30 listopada 2022 roku
  • w przypadku problemów z weryfikacją, wniosek możesz dokończyć w oddziale banku
 • Jeśli konto otworzysz w październiku, to następnie w listopadzie wykonaj min. 5 płatności kartą Visa Debit FX na dowolną kwotę
 • Natomiast, jeśli konto otworzysz w listopadzie, to 5 płatności na dowolną kwotę wykonaj w grudniu 2022 roku

To wszystko! Nagrodę w postaci vouchera na 6-miesięczny dostęp do pakiet Canal+ Online z Netflix Standard otrzymasz nie później niż do 30 grudnia 2022 roku dla kont założonych w październiku lub do 29 stycznia 2023 roku dla kont założonych w listopadzie.

Canal+ Online z Netflix Standard

Nagrodą w promocji jest voucher o wartości 504 zł na pakiet telewizji Canal+ Online z Netflix plan Standard na okres 6 miesięcy.

Telewizję można oglądać za pomocą komputera, smartfonu bądź telewizorów Smart TV z systemem Android, Tizen i niebawem również na WebOS, jak również poprzez system castowania AirPlay oraz Google Cast.

Po otrzymaniu vouchera można przejść do odbioru nagrody poprzez rejestrację na stronie operatora https://kup.pl.canalplus.com/kod/pekao wpisując otrzymany kod vouchera tworząc nowe konto lub logując się na istniejące konto w serwisie serwisu Canal+ Online akceptując warunki i potwierdzając zamówienie.

Jeśli już posiadasz konto w Netflix, to nie musisz się martwić, bowiem zachowasz wszystkie swoje ustawienia: listę profili i rekomendacji. Zmieni się jedynie metoda płatności, za którą przez okres 6 miesięcy będzie płacił Canal+.

Po darmowym 6-miesięcznym okresie posiadania pakietu Canal+ Online z Netflix Standard, miesięczny koszt abonamentu wyniesie 79 zł miesięcznie, jednak w każdym momencie można z niego zrezygnować (w tym przed rozpoczęciem płatnego okresu).

Konto oszczędnościowe 8% do 200 000 zł

Oprócz możliwości korzystania z Canal+ Online z Netflix na 2 urządzenia, otrzymamy też możliwość bezpiecznego ulokowania oszczędności na 8% w skali roku na koncie oszczędnościowym do kwoty 200 tys. zł.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 6 miesięcy (183 dni) od jego otwarcia dla kwoty do 200 000 zł. Tutaj masz pełną dowolność wpłat i wypłat w każdej chwili.

Konto oszczędnościowe to comiesięczna kapitalizacja odsetek, dzięki czemu z każdym miesiącem pracuje większy kapitał.

Konto Przekorzystne: krótkie prześwietlenie

Konto Przekorzystne w Banku Pekao S.A. brak opłat za prowadzenie rachunku. Do konta możemy wybrać wielowalutową kartę debetową Visa, która będzie prowadzona za darmo dla osób do 26. roku życia lub po spełnieniu dwóch prostych warunków aktywności:

 • zapewnieniu jednorazowego wpływu na kwotę min. 500 zł z konta w innym banku
 • wykonania min. 1 płatności kartą miesięcznie
Konto Przekorzystne to:

 • Pakiet Canal+ Online z Netflix na 6 miesięcy
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wielowalutową kartę debetową Visa po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za bankomaty Pekao SA
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty gotówki w miesiącu z bankomatów obcych po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za wypłaty za granicą po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 0% prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • 8% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł przez 183 dni
Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto Przekorzystne z Canal+ i Netflix w prezencie”

Taryfa opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

8% na koncie oszczędnościowym w ING Banku Śląskim aż do 800 tys. zł

8% do 400 tys. na koncie oszczędnościowym w VeloBank (dawniej Getin Bank)