w ,

8% do 400 tys. na koncie oszczędnościowym w VeloBank (dawniej Getin Bank)

Konto Oszczędnościowe 8 procent Getin Velo Bank

Getin Bank (a właściwie już Velo Bank) po porządkach właścicielskich i dokapitalizowaniu go nie bagatela kwotą 10 mld zł, powrócił do normalnej pracy, w tym do oferowania wysokiego oprocentowania na lokacie i koncie oszczędnościowym. Powierzone środki są jak najbardziej bezpieczne, a sam trzymam tutaj niemal połowę oszczędności pieniężnych.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe da nam obecnie zarobić 8% w skali roku do 400 000 zł na okres do 3 miesięcy (mamy możliwość wcześniejszej wypłaty), a Lokatę na nowe środki założymy tutaj na 7% w skali roku na okres 3 lub 6 miesięcy.

Nowa promocja VeloBanku + 600 zł premii na start:

→ Prześwietlenie: Konto oszczędnościowe i lokata na 8% w skali roku w VeloBank (dawniej Getin Bank)

8% do 400 000 zł: Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Jeśli interesuje Cię ulokowanie oszczędności na krótszy okres, to dobrym miejscem będzie Elastyczne Konto Oszczędnościowe, które jak już wspomniałem zapewnia dużą elastyczność.

Obecna, 16. edycja promocji „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” będzie trwała do 20.11.2022 roku i zapewni oprocentowanie 8% w skali roku do 400 tys. zł na okres do 3 miesięcy dla nowych środków ulokowanych w tym banku.

Promocyjne odsetki wyliczane są codziennie na koniec każdego dnia, dlatego też dokonując dopłat, nowe środki od razu dadzą dodatkowe odsetki. Taka elastyczność jest bardzo wygodna i korzystna.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy (92 dni) od wpłaty nowych środków na Elastyczne Konto Oszczędnościowe.

Jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać z oprocentowania 8%?

Z promocyjnego oprocentowania na nowe środki na EKO mogą skorzystać osoby, które posiadają wyrażone zgody marketingowe, które można wycofać po zakończeniu promocji.

Promocja dostępna jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Getin Banku, którzy posiadają lub założą konto osobiste Proste Zasady wraz z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym (EKO), a następnie ulokują nowe środki do 20.11.2022 roku.

Przez nowe środki rozumie się nadwyżkę ponad saldo ulokowane w Getin Banku / VeloBanku na dzień 13.10.2022 r.

Jak ulokować środki na 8%?

 • Złóż wniosek online o Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 8% w skali roku wraz z Kontem Proste Zasady (jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Getin Banku / VeloBanku)
  • wyraź przy tym zgody marketingowe na rzecz banku (nie trzeba wyrażać zgód wobec podmiotów powiązanych). Zgody sprawdzisz w bankowości elektronicznej, możesz też je potwierdzić pisząc wiadomość do banku lub dzwoniąc na infolinię
 • Wpłać nowe środki do Getin Banku nie później niż do 2 listopada 2022 roku, które będą nadwyżką ponad saldo z dnia 13 października 2022 roku.

To wszystko! Środki wpłacone na Elastyczne Konto Oszczędnościowe do kwoty 400 000 zł zostaną automatycznie objęte oprocentowaniem 8% w skali roku na okres do 92 dni od ich wpłaty.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to:

 • Oprocentowanie: 8% w skali roku
 • Kwota maksymalna: 400 tys. zł
 • Kapitalizacja: miesięczna, na koniec miesiąca
 • Dodatkowe warunki: nowe środki względem salda na dzień 13.10.2022 r.
 • Wpłata i wypłata środków bez utraty odsetek
 • 0 zł za przelewy na lokaty w Getin Bank
 • 0 zł za pierwszą wypłatę pieniędzy w miesiącu
  • 9 zł za kolejne wypłaty

→ Przejdź do: Konto oszczędnościowe na 8% w skali roku w Getin Bank

Lokata 8% na nowe środki w Getin Bank / VeloBank

Aktualna edycja 16/2022 promocji „Lokata Na Nowe Środki” będzie trwała również do 2 listopada 2022 roku i zaoferuje oprocentowanie 7% w skali roku na dwa okresy. Lokatę możemy założyć bez potrzeby zakładania konta osobistego.

Oprocentowania Lokaty na Nowe Środki wynosi obecnie:

 • 8,00% na 2 miesiące
 • 7,50% na 3 miesiące
 • 7,00% na 6 miesięcy

W przypadku lokaty na nowe środki obowiązuje ten sam dzień badania salda – 13.10.2022 roku. Środki będące nadwyżką ponad saldo na koniec tego dnia w Getin / VeloBank do kwoty 150 tys. zł na żdym okres zostaną oprocentowane na 8% w skali roku. Łącznie więc ulokować można na nich 450 tys. zł na promocyjne oprocentowanie, po 150 tys. zł na okres 2 miesięcy, 3 miesięcy oraz 6 miesięcy.

Możliwe jest założenie do trzech lokat w promocji.

>> Otwórz Lokatę 7,0% na Nowe Środki w Getin Bank

Konto Proste Zasady w Getin Bank

Do skorzystania z Elastycznego Konta Oszczędnościowego należy posiadać Konto Proste Zasady (lokatra na nowe środki nie wymaga posiadania konta). Konto to prowadzone jest za darmo po spełnieniu prostego warunku aktywności, jakim jest wykonanie min. 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie przy czym płatności te muszą zostać rozliczone w tym miesiącu (dlatego też nie polecam ich wykonywać w trzech ostatnich dniach miesiąca).

Za darmo otrzymujemy kartę debetową wraz z darmowymi bankomatami Planet Cash oraz wypłatą z wszystkich bankomatów za pomocą kodu BLIK.

Konto Proste Zasady to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta po wykonaniu 5 płatności kartą lub BLIKIEM
  • 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą wypłaty BLIK
 • 100 zł premii na start w Programie Mastercard Bezcenne Chwile
 • 7% na koncie oszczędnościowym
 • 7% na lokacie na nowe środki
Dokumenty:

Regulamin konta oszczędnościowego „Nowe środki na 8% do 400 tys. zł – edycja 16/2022”

Regulamin promocji „Lokata na nowe środki – edycja 16/2022”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
1 rok temu

Super. Polecam

Rafał
Rafał
1 rok temu

proszę o informację ile kosztuje przelew na na konto ROR pierwszy i następne
Nie wyobrażam sobie specjalnie jechać aby wypłacić pieniądze. Przecież oddziałów jest coraz mniej

Przemek
Przemek
1 rok temu

co prawda to z regulaminu kolejnej edycji, ale jak ten zapis rozumieć? w praktyce wyższe oprocentowanie liczone tylko na dany dzień czy po prostu strasznie dziwnie to sformułowali?
chodzi mi o tę końcówkę – że jeśli danego dnia się nic nie wpłaci to tak jakby się traciło to promocyjne oprocentowanie?

Kiedy wyliczamy nowe rodki na EKO?
6. Stan nowych rodków na Twoim EKO wyliczamy codziennie na koniec dnia, przez cały okres trwania oferty. Jeżeli w danym dniu nie masz nowych rodków, nie naliczymy za ten dzień oprocentowania promocyjnego.”

Co myślisz?

Bank Pekao: Konto Przekorzystne z kartą Visa i darmowym pakietem Canal+ z Netflix na 6 miesięcy

Lokata 7,5% bez konta i limitów w Inbank