w

5% na koncie oszczędnościowym w Santander Consumer Bank bez zakładania konta

Santander Consumer Bank Konto Oszczędnościowe 5 procent

Santander Consumer Bank kolejny raz mocno podwyższył oprocentowanie konta oszczędnościowego – z 3% na 5% w skali roku. Dodatkowo zwiększona została kwota maksymalna promocyjnego oprocentowania z 50 tys. zł aż do 200 tys. zł dla nowych środków. Zaletą konta oszczędnościowego jest brak potrzeby zakładania konta.

Konto oszczędnościowe w Santander Consumer Bank jest jednym z najwyżej oprocentowanych rachunków tego typu. Wyższe oprocentowanie znajdziemy natomiast w Getin Banku – 6% do 400 tys. zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym.

Aktualna, jeszcze lepsza promocja:

→ Konto oszczędnościowe 7,5% oraz lokata 7,66% w Santander Consumer Bank

5% na nowe środki do 50 tys. zł

Santander Consumer Bank jest drugim obok Santander Bank Polska bankiem z grupy Santander w Polsce. Jest on odpowiedzialny głównie za kredyty konsumenckie.

Każdy bank jednak musi pozyskiwać kapitał, który następnie udziela klientom w postaci pożyczek. Dzięki temu oszczędzający mogą skorzystać z konta oszczędnościowego na 3% w skali roku.

Warunkiem otrzymania podwyższonego oprocentowania w Santander Consumer Bank jest wpłata nowych środków (względem salda z dnia 26 kwietnia 2022 roku), jednak z uwagi na fakt, że mało kto posiada konto / oszczędności w tym banku (nie mylić z Santander Bank Polska), to w zasadzie każdy załapie się na podwyższone oprocentowanie.

Promocja obowiązuje do 30 lipca 2022 roku.

Konto oszczędnościowe Santander Consumer Bank to:

 • Oprocentowanie: 5% w skali roku
 • Minimalna kwota: brak
 • Maksymalna kwota: 200 000 zł
 • Czas trwania: do 30.07.2022 r.
 • Gwarancje: BFG do równowartości 100 tys. euro (tj. ok. 450 000 zł)
 • Kapitalizacja: na koniec okresu
 • Warunki dodatkowe: nowe środki względem środków na dzień 26.04.2022 r.
 • Wypłata z rachunku: 0 zł bez limitów
Jak założyć konto oszczędnościowe Santander Consumer Bank na 3%?

 • Złóż wniosek online o konto oszczędnościowe na 5%
 • Potwierdź tożsamość za pomocą przelewu weryfikacyjnego na 1 zł z Twojego konta w innym banku
 • Zaakceptuj dokumenty i zatwierdź wniosek
Wniosek o konto oszczędnościowe Santander Consumer Bank

Zaletą konta oszczędnościowego w Santander Consumer Bank jest brak wymogu posiadania konta osobistego. W zupełności wystarczy nam założenie samego rachunku oszczędnościowego bez produktów dodatkowych.

Promocyjne 5% w skali roku na koncie oszczędnościowym będzie obowiązywało do 30 lipca 2022 r. dla nowych środków wpłaconych do Santander Consumer Bank (nie mylić z Santander Bank Polska).

Podobnie jak w poprzedniej edycji promocji, teraz również przez nowe środki rozumie się nadwyżkę ponad saldo początkowe na dzień 26.04.2022 r. (większość osób nie miała do czynienia z tym bankiem, więc warunek nowych środków spełnia z automatu).

Wniosek o konto oszczędnościowe wypełnisz całkowicie online potwierdzając go przelewem weryfikacyjnym na 1 zł z jednego z wymienionych banków: Alior Bank, Bank Pocztowy, Credit Agricole, ING Bank, mBank, Millennium Bank, neoBank, Nest Bank, Pekao SA, PKO BP oraz Santander Bank Polska.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Lokata Lojalna na 6,5% w Inbank Polska!

Podwyżka premii! 580 zł (300 zł w gotówce + 280 zł w bonach) za Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska