w ,

6% do 400 tys. zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Bank

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Bank na 6% w skali roku

Getin Bank zaserwował kolejną dużą podwyżkę oprocentowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym z 4% na 6% w skali roku dla kwot do 400 tys. zł dla nowych środków i okresu od 1 do 3 miesięcy.

Przy okazji dodam, że Getin Bank posiada też świetną lokatę na nowe środki na 6,5% na okres 6 i 12 miesięcy. Oszczędzający, którzy wpłacą nowe środki do Getin Banku mają więc niezły wybór.

Otrzymałem też cynk (dzięki czytelnikowi Marcinowi – dzięki wielkie!), że rodziny mogą bez problemu przerzucać środki między kontem męża, żony i kontem wspólnym i w każdym z tym wypadków „nowe środki” liczone są osobno.

Promocja będzie trwała do 30 czerwca 2022 roku.

→ Przejdź do: 8% do 400 tys. zł na koncie oszczędnościowych w Getin / VeloBank

6% do 400 000 zł – Elastyczne Konto Oszczędnościowe

W 8 edycji promocji „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” Getin Bank przygotował oprocentowanie 6% w skali roku do 400 tys. zł na okres 3 miesięcy dla nowych środków ulokowanych w tym banku.

Promocyjne odsetki wyliczane są codziennie na koniec każdego dnia, dlatego też dokonując dopłat, nowe środki od razu dadzą dodatkowe odsetki. Taka elastyczność jest bardzo wygodna i korzystna.

Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania na nowe środki należy posiadać wyrażone zgody marketingowe, które można wycofać po jej zakończeniu.

Promocja dostępna jest dla nowych jak i obecnych klientów Getin Banku, którzy posiadają lub założą konto osobiste Proste Zasady wraz z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym (EKO) a następnie ulokują nowe środki od 11 czerwca do 30 czerwca 2022 roku. Przez nowe środki należy rozumieć nadwyżkę ponad saldo ulokowane w Getin Banku na dzień 23.05.2022 r. (zaskakiwać tutaj może wczesna data badania środków).

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy (92 dni) od wpłaty nowych środków na Elastyczne Konto Oszczędnościowe.

Jak ulokować środki na 6% do 400 tys. zł?

Aby promocyjne odsetki zostały naliczone trzeba spełnić dwa proste warunki:

 • Jeśli jeszcze nie posiadasz konta osobistego w Getin Bank, to złóż wniosek online o konto Proste Zasady wraz z EKO na 6% w skali roku
  • wyraź przy tym zgody marketingowe na rzecz banku (nie trzeba wyrażać zgód wobec podmiotów powiązanych). Zgody sprawdzisz w bankowości elektronicznej, możesz też je potwierdzić pisząc wiadomość do banku lub dzwoniąc na infolinię
 • Wpłacić nowe środki do Getin Banku nie później niż do 30 czerwca 2022 roku, które będą nadwyżką ponad saldo z dnia 23 maja 2022 roku.

To wszystko! Środki wpłacone na Elastyczne Konto Oszczędnościowe do kwoty 400 000 zł zostaną automatycznie objęte oprocentowaniem 6% w skali roku na okres do 92 dni od ich wpłaty.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to:

 • Oprocentowanie: 6% w skali roku
 • Czas trwania: 3 miesiące (92 dni)
 • Kapitalizacja: miesięczna, na koniec miesiąca
 • Wpłata i wypłata środków bez utraty odsetek
 • 0 zł za przelewy na lokaty w Getin Bank
 • 0 zł za pierwszą wypłatę pieniędzy w miesiącu
  • 9 zł za kolejne wypłaty
Konto Proste Zasady w Getin Bank

Konto Proste Zasady, które należy posiadać aby móc założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe prowadzone jest za darmo po spełnieniu prostego warunku aktywności, jakim jest wykonanie min. 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie przy czym płatności te muszą zostać rozliczone w tym miesiącu (dlatego też nie polecam ich wykonywać w trzech ostatnich dniach miesiąca).

Za darmo otrzymujemy kartę debetową wraz z darmowymi bankomatami Planet Cash oraz wypłatą z wszystkich bankomatów za pomocą kodu BLIK.

Konto Proste Zasady to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta po wykonaniu 5 płatności kartą lub BLIKIEM
  • 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą wypłaty BLIK
 • 100 zł premii na start w Programie Mastercard Bezcenne Chwile
 • 6% na koncie oszczędnościowym
 • 6,5% na lokacie na nowe środki
Dokumenty:

Regulamin konta oszczędnościowego „Nowe środki na 6% do 400 tys. zł – edycja 8/2022″

Regulamin programu poleceń – XV edycja

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Lokata 6,5% bez zakładania konta w Getin Bank

Lokata Lojalna na 6,5% w Inbank Polska!