w

Podwyżka premii! 580 zł (300 zł w gotówce + 280 zł w bonach) za Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Konto Santander z premią 580 zł i lokata 5%

Santander Bank Polska ruszył z kolejną kumulacją w ramach której zyskać można dodatkowe 100 zł na Allegro za samo otwarcie Konta Jakie Chcę oraz kolejne 480 zł premii za aktywności + do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie. Oszczędzający mają też możliwość założenia lokaty mobilnej na 5% w skali roku.

Konto Jakie Chcę zakładane w promocji to 0 zł za prowadzenie rachunku, prowadzenie karty debetowej z bankomatami Santander, 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów oraz 0 zł za przelewy natychmiastowe Express Elixir i Blue Cash po spełnieniu dwóch prostych warunków: zapewnienia wpływów min. 500 zł miesięcznie oraz wykonaniu 1 płatności kartą na dowolną kwotę.

→ Aktualna edycja promocji:

Konto Jakie Chcę z premią 580 zł na start + do 300 zł zwrotu za rachunki

Premia 580 zł została podzielona na kilka części:

Pierwsze 100 zł premii gotówkowej otrzymamy już za samo założenie konta wraz z kartą i utrzymanie zgód marketingowych.

Kolejne 100 zł na Allegro otrzymamy za łączne wykonanie 9 przelewów z aplikacji mobilnej (trzy przelewy przez trzy kolejne miesiące).

280 zł premii (200 zł w gotówce + 80 zł w bonach do Biedronki, Decathlon, RTV Euro AGD, Zalando lub 4 biletach do Cinema City lub Helios) otrzymasz za proste aktywności na koncie, które każdy i tak wykonuje na swoim koncie.

Czwartą część premii, 100 zł w bonach Circle K, Decathlon, RTV Euro AGD, Empik, itd otrzymasz za rejestrację swojej karty debetowej Santander w programie Mastercard Bezcenne Chwile. i wydanie nią min. 50 zł w ciągu 30 dni od rejestracji.

To jeszcze nie wszystko, bowiem Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska to także do 300 zł zwrotu rocznie za domowe rachunki. W tym celu wystarczy raz dostarczyć rachunki do banku, a następnie opłacać je z konta osobistego.

Zobacz poniższą instrukcję krok po kroku pokazującą jak zyskać pełne 580 zł premii.

Dla kogo 580 zł na start za konto Santander?

Aby skorzystać z promocji należy spełnić dwa warunki:

 • Od 1 czerwca 2021 roku nie posiadać konta w Santander Bank Polska
 • Od 1 kwietnia 2019 roku nie można było otworzyć konta Santander z premią na start

Posiadanie innych produktów banku, np. karty kredytowej, konta oszczędnościowego, konta walutowego, pożyczki czy kredytu nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak przystąpić do promocji z premią 580 zł?

 • Do 30.06.2022 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji:
 • Następnie na tej samej stronie, również do 30.06.2022 r. złóż wniosek online o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową Mastercard wyrażając zgody na (możesz je wycofać po otrzymaniu wszystkich nagród):
  • kontakt w sprawie dostarczenia regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji
  • kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych
  • otrzymywanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK)
 • Na podstawie wypełnionego wniosku otwórz konto nie później niż do 10 lipca 2022 r.
 • W ciągu 30 dni od otwarcia konta przystąp do programu poleceń jako nowy klient (w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku) podając kod polecający otrzymany od znajomego lub nasz pewny kod
 • Nie później niż do 30.06.2022 roku zarejestruj swoją kartę debetową Mastercard na stronie programu Bezcenne Chwile wyrażając przy tym zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i danych dotyczących udziału w programie Bezcenne Chwile przez Mastercard do celów marketingowych za pomocą co najmniej jednego z kanałów (mailowy lub telefoniczny)

Teraz możesz przejść do spełnienia poniższych warunków.

Jak otrzymać aż 580 zł premii na start?

 • Pierwsze 100 zł w gotówce otrzymasz za samo założenie konta z kartą debetową i bankowością online oraz wyrażenie zgód marketingowych
 • 80 zł w voucherach lub 4 bilety do kina w programie poleceń otrzymasz jeśli do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta (tj. w lipcudla kont otwartych w czerwcu) wykonasz płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł
 • 8000 punktów programu Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 100 zł otrzymasz w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu i wykonania płatności zarejestrowaną kartą na łączną kwotę min. 50 zł
 • 100 zł w bonach Allegro otrzymasz jeśli w każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu konta, tj. w lipcu, sierpniu oraz we wrześniu 2022 roku wykonasz po 3 przelewy z aplikacji mobilnej Santander Mobile
 • Ostatnie 200 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie trzech warunków w każdym z trzech kolejnych miesięcy w lipcu, w sierpniu oraz we wrześniu 2022 roku:
  • Zapewnisz łączne wpływy na konto na min. 1000 zł (może być to przelew z Twojego konta w innym banku)
  • Wykonasz min. 1 płatność bezgotówkową kartą na kwotę min. 10 zł
  • Zalogujesz się min. 1 raz w aplikacji mobilnej Santander mobile
Przekazanie nagród

Pierwsze 100 zł w gotówce otrzymasz do 31 lipca 2022 r., kolejne 200 zł w gotówce do 31 października 2022 r. na rachunek Konta Jakie Chcę otwartego w promocji.

80 zł do wybranego sklepu (Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando) lub 4 bilety do kina (Helios, Cinema City) otrzymasz w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków (tj. rejestracji w programie poleceń z podaniem kodu polecającego oraz wykonania płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł).

Z kolei nagrodę w programie Bezcenne Chwile, 8000 punktów wymiennych na vouchery o wartości 100 zł (m.in. do Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K lub bilety do kina) otrzymasz w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków i możesz je wymienić na nagrody w ciągu 6 miesięcy od przyznania.

100 zł na zakupy na Allegro za przelewy mobilne otrzymasz nie później niż do 31.12.2022 roku za pomocą wiadomości SMS lub przez Pocztę w systemie bankowości elektronicznej i mobilnej.

Konto Jakie Chcę – prześwietlenie

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska to bezwarunkowe 0 zł za wypłaty z bankomatów (kartą w bankomatach Santander oraz BLIKIEM we wszystkich bankomatach w kraju), przelewy natychmiastowe Express Elixir i Blue Cash oraz zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

To również 0 zł za prowadzenie rachunku i karty debetowej po spełnieniu dwóch prostych warunków:

 • zapewnienia wpływów min. 500 zł miesięcznie (1000 zł przez trzy wskazane miesiące na potrzeby promocji)
 • wykonania min. jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIK
Konto Jakie Chcę to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po zapewnieniu wpływu min. 500 zł i wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (kartą lub BLIKIEM)
  • 6 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę debetową Mastercard lub Visa po spełnieniu warunku aktywności
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty Santander
 • 0 zł za pozostałe bankomaty w Polsce dla osób do 26. roku życia
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wpłatomaty Santander
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe Express Elixir i Bluecash
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
Dokumenty:

Regulamin promocji „300 zł premii z kontem”

Regulamin promocji „100 zł na zakupy online – edycja II”

Regulamin promocji „Wiosenne przyspieszenie”

Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 1”

Tabela opłat i prowizji od 1.04.2021

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
1 rok temu

Czy w banku jak zadzwonię, to powiedzą mi czy łapię się na tą promocję? Pytam, bo gdzieś w okolicach maja zeszłego roku zamykałem konto, które miałem tam od 2017r, ale nie mam pewności czy się zamknęło przed 1 czerwca.

Marcin
Marcin
1 rok temu

Haha, właśnie też miałem o to pytać, bo nie pamiętam kiedy miałem zamykane konto Santander.

Co myślisz?

5% na koncie oszczędnościowym w Santander Consumer Bank bez zakładania konta

5% do 200 tys. zł na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium [+360 zł premii na start]