w

600 zł zwrotu za zakupy (30% cashback!) z kartą Citibank

600 zł zwrotu za zakupy z kartą Citibank

Citibank ruszył z nową, jeszcze lepszą promocją karty Citi Simplicity z rekordową premią gotówkową w wysokości aż 600 zł na start! Aby ją otrzymać należy założyć kartę i następnie po prostu jej używać spełniając proste warunki promocji.

Karta Citi Simplicity będzie prowadzona za darmo po spełnieniu warunków promocji. Po jej założeniu możesz też założyć darmowe CitiKonto zyskując nawet 370 zł premii. Mamy więc rekordową premię za kartę oraz konto, co daje łączny zysk w wysokości aż do 970 zł!

Uwaga! Promocja będzie trwała tylko do 14 czerwca 2022 roku i jest limitowana do 1000 wniosków. Po wyczerpaniu tej puli nie będzie możliwości złożenia wniosku o kartę (czyli każdy uczestnik otrzyma swoją premię).

→ Odbierz rekordowe 900 zł z kartą Citi Simplicity

Kto może otrzymać 600 zł w gotówce od Citibank?

W promocji „Zyskaj nawet 600 zł z kartą kredytową Citi Simplicity” mogą wziąć udział osoby, które od 1.01.2020 roku nie posiadają głównej karty kredytowej w Citibanku. Tym samym okres karencji jest krótszy o rok niż w bliźniaczej promocji z bonami Allegro.

Posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji, dlatego też warto przed złożeniem wniosku o kartę, założyć również w pełni darmowe Citikonto z premią do 370 zł. Dzięki temu Citibank będzie Was już znał i proces wnioskowania o kartę może być prostszy / szybszy.

Aby otrzymać kartę kredytową Citibank należy spełnić wymagania finansowe stawiane przez Citibank:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.
Jak otrzymać 600 zł w gotówce za kartę Citi Simplicity?

 • Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity nie później niż do 14.06.2022 r.
  Jeśli w momencie wypełniania wniosku nie posiadasz wszystkich dokumentów lub informacji, to możesz je uzupełnić później. W ciągu 10 dni od wypełnienia wniosku dostarcz dokument potwierdzający dochody na specjalnej stronie banku
 • Aktywuj kartę za pomocą bankowości internetowej lub przez aplikację mobilną Citi Mobile nie później niż do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę
 • Po aktywacji karty, również do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy zaloguj się min. 1 raz w aplikacji mobilnej
 • Pierwsze 200 zł w gotówce otrzymasz za wykonanie nowo wydaną kartą płatności na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z trzech pełnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone z promocji są jedynie tzw. „ułatwiacze”, tj. np. doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy transakcje zwrócone. Wszystkie normalne płatności jak najbardziej będą się tutaj liczyły
 • Kolejne 400 zł w gotówce otrzymasz w 4 częściach po 100 zł za każdy kolejny miesiąc, w którym wykonasz płatność / płatności na łączną kwotę min. 300 zł
Odbiór nagrody

Każda z pięciu nagród (pierwsze 200 zł oraz 4 x 100 zł) zostanie automatycznie przekazaba przez Citibank na rachunek karty kredytowej powodując powstanie nadpłaty lub spłaty tej karty.

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz w czerwcu 2022 r.
 2. Do końca lipca 2022 r. aktywuj kartę poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną
 3. Również do końca lipca zaloguj się min. raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile
 4. W każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia karty (tj. lipiec, sierpień oraz wrzesień 2022 r) wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł za co otrzymasz pierwsze 200 zł w gotówce
 5. W czterech kolejnych miesiącach (tj. w październiku, listopadzie, grudniu 2022 r. oraz styczniu 2023 r.) również płać kartą na łączną kwotę 300 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc spełnienia tego warunku otrzymasz 100 zł w gotówce na rachunek karty.

Każda z nagród zostanie przekazana w ciągu 60 dni od otrzymania informacji z banku o przyznaniu nagrody w systemie bankowości elektrycznej.

Karta Citi Simplicity – prześwietlenie oraz wyjaśnienie RRSO (0% czy 17,59%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity będzie prowadzona dla uczestników promocji na preferencyjnych warunkach przez pierwszy rok. Opłata w wysokości 12 zł zostanie zniesiona pod warunkiem wykonania nią płatności na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie, co jest też warunkiem do otrzymania nagród pieniężnych.

RRSO 0% vs 22,29%

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego otrzymasz wyciąg wraz z kwotą wykorzystanego limitu / wartością wykonanych transakcji w poprzednim okresie rozliczeniowym.

Aby nie zapłacić ani grosza (RRSO = 0%) za korzystanie z kredytu na karcie wystarczy, że w terminie określonym na wyciągu, przelejesz na rachunek karty pełną kwotę, jaką wydałeś/aś w poprzednim okresie rozliczeniowym (znajdziesz ją na wyciągu).

Dzięki temu możesz korzystać z darmowego kredytu na okres do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym. Zobacz też mój autorski poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • 600 zł w gotówce na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (ale przed upływem roku można negocjować z bankiem ten warunek)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
1 rok temu

Wniosek złożony, czy teraz ktoś się będzie ze mną kontaktował?

Co myślisz?

Lokata 5,75% do 50 000 zł w PKO BP [+ 400 zł premii na start!]

3000 zł premii za konto Citigold i lokatę na 5,5% w Citibank