w ,

3000 zł premii za konto Citigold i lokatę na 5,5% w Citibank

Promocja konta Citigold stała się jeszcze bardziej atrakcyjna dzięki dodatkowej lokacie 5,5% w skali roku oraz niezwykle wysokiej premii 3000 zł na start za otwarcie konta i ulokowanie środków.

Do konta Citigold otrzymamy świetne ubezpieczenie podróżne, dostęp do saloników biznesowych na lotniskach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i w Katowicach oraz konta walutowe z możliwością wpłat i wypłat walut.

Teraz dodatkowo uczestnicy promocji, otrzymają nagrodę dodatkowo w postaci zwolnienia z opłaty za konto za samo utrzymywanie salda niezbędnego również do otrzymania nagrody.

Aktualna promocja:

→ Odbierz 1000 zł za konto Citigold i depozyt w Citibank

Dla kogo 3000 zł premii oraz lokata 5,5%?

Promocja konta Citigold z wysoką premią 3000 zł i lokatą 5,5% na 6 miesięcy przeznaczona jest dla osób, które dysponują kwotą w wysokości min. 450 000 zł na okres 6 miesięcy (lub 4 200 000 zł aby otrzymać 12 000 zł premii).

Drugi warunek to nieposiadanie konta osobistego w Banku Citi Handlowy od 1 stycznia 2020 roku (samodzielnie lub jako współposiadacz).

Mamy też dobrą wiadomość, bowiem posiadanie innych produktów banku, w tym m.in. karty kredytowej Citi Simplicity nie jest żadną przeszkodą w uzyskaniu nagrody. Wspomnę tutaj, że za założenie tej karty można obecnie otrzymać nagrody: 400 zł do sklepów Biedronka lub 600 zł zwrotu za zakupy.

Promocja będzie trwała do 4 sierpnia 2022 roku.

Ile łącznie można zyskać?

Jak widzisz, nawet bez polecania kolejnej osoby, zyskać można niesamowicie wysoką kwotę 11 983 zł!

Uczestnicy promocji mogą bowiem skorzystać z dwóch lokat: Lokaty Powitalnej na 5,5% w skali roku na okres 6 miesięcy i kwotę od 20 tys. zł do 300 tys. zł oraz Lokaty Dodatkowej na 5,5% na 6 miesięcy dla kwoty od 20 tys. zł do 100 tys. zł. Łącznie ulokować więc możemy kwotę do 400 tys. zł na 5,5%.

Jak otrzymać 3000 zł lub 1500 zł premii za konto Citigold?

W skrócie: Zakładasz konto Citigold i do końca miesiąca po miesiącu założenia konta wpłacasz na rachunki w Citibanku (czyli konto osobiste i/lub lokaty) kwotę min. 450 tys. zł + lekki naddatek na bieżące wydatki / opłaty.

Środki w wysokości 400 tys. zł możesz ulokować na 6-miesięcznej lokacie na 5,5% w skali roku, które dzięki premii 3000 zł zarobią jeszcze więcej.

Aby otrzymać 3000 zł za konto Citigold:

 • Wypełnij promocyjny wniosek kontaktowy o konto Citigold
  • W ciągu 48 godzin oddzwoni do Ciebie konsultant, z którym dopełnisz resztę formalności i poprowadzi Cię przez cały proces oraz wyjaśni wszystkie warunki (podczas rozmowy podpiszesz też regulamin promocji)
 • Najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta uzyskaj na rachunkach oferowanych przez Bank saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 450 000 PLN dla Konta Citigold lub 4 200 000 PLN dla Konta Citigold Private Client
 • Przynajmniej w 7 z 9 miesięcy kalendarzowych liczonych od miesiąca otwarcia Konta utrzymaj na rachunkach oferowanych przez Bank średniomiesięczne saldo środków w wysokości co najmniej 450 000 PLN dla Konta Citigold lub 4 200 000 PLN dla Konta Citigold Private Client

Po otrzymaniu premii możesz dokonać zamiany konta na bezpłatne CitiKonto (co sam uczyniłem) lub też możesz zamknąć konto CitiGold (w okresie wypowiedzenia nie jest pobierana opłata z tytułu jego prowadzenia).

Kiedy otrzymam 3000 zł?

3000 zł otrzymasz do końca miesiąca po upływie 9-go miesiąca po miesiącu założenia konta po utrzymaniu średniego salda w wysokości min. 450 tys. zł przez 7 z 9 miesięcy trwania promocji.

Konto Citigold – krótkie prześwietlenie

Konto Citigold to rachunek premium dla osób wymagających i posiadających wyższy kapitał. W zamian za ulokowanie oszczędności (średniomiesięczne saldo min. 400 tys. zł) otrzymasz specjalne korzyści. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z tego rachunku jak z lokaty na okres 3, 6 lub 9 miesięcy, a później je zamienić w CitiKonto.

Uczestnicy promocji otrzymają bezterminowe zwolnienie z opłaty za konto pod warunkiem utrzymywania saldo na wszystkich rachunkach w wysokości min. 400 tys. zł.

Konto Citigold to:

 • 0 zł bezterminowo za prowadzenie konta dla uczestników promocji pod warunkiem utrzymywania średniomiesięcznego salda w wysokości min. 400 000 zł
 • 0 zł bezterminowo za prowadzenie subkonta walutowego dla uczestników promocji
 • 0 zł za dostęp do usługi CitiPhone
 • 0 zł za kartę debetową
 • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku
 • 0 zł za dwa wejścia miesięcznie do saloników w ramach Karty Citigold Lounge Pass
Dokumenty / linki:

Regulamin promocji „Citigold – świat stabilnych finansów”

Tabela opłat i prowizji Citibank

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

600 zł zwrotu za zakupy (30% cashback!) z kartą Citibank

Santander Bank Polska: Lokata 5% oraz konto Max oszczędnościowe na 4% [+580 zł premii na start]