w

Odbierz łatwe 400 zł do Biedronki za założenie karty Citi Simplicity [lub 600 zł na Allegro]

Citibank jest niezwykle hojny dla osób, które założą kartę kredytową Citi Simplicity i spełnienią warunki promocji. Za samą kartę nie zapłacisz ani grosza spełniając niewygórowane kryteria miesięcznych płatności i spłacając ją w terminie wyznaczonym na wyciągu, a za założenie karty zyskasz łatwe 400 zł do Biedronki lub nieco trudniejsze 600 zł na Allegro.

Ale to jeszcze nie wszystko! Obok promocji karty kredytowej możesz jeszcze do 30 kwietnia 2022 r. założyć w pełni darmowe Citikonto zgarniając aż do 370 zł premii.

Nowa promocja karty z bonem Biedronki będzie trwała do 31 stycznia 2023 roku.

→ Prześwietlenie: 450 zł do Biedronki z kartą kredytową Citibank

Kto może odebrać 400 zł do Biedronki?

Promocja karty kredytowej Citi Simplicity z bonem 400 zł do Biedronki przeznaczona jest dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadają aktywnej umowy o główną kartę kredytową z bankiem Citi Handlowy.

Posiadanie konta osobistego nie wyklucza Cię z promocji, a dodam że za otwarcie w pełni darmowego CitiKonta otrzymasz nawet 400 zł w gotówce jeszcze tylko do końca miesiąca!

Citibank wyda Ci kartę kredytową jeśli spełniasz wymagania finansowe:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.
Jak otrzymać 400 zł do Biedronki w 3 prostych krokach?

Aby otrzymać voucher o wartości 400 zł do Biedronki:

 • Złóż wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity nie później niż do 16 sierpnia 2022 r. Jeśli w momencie wypełniania wniosku nie posiadasz wszystkich dokumentów lub informacji, to możesz je uzupełnić później, a następnie w ciągu 10 dni od wypełnienia wniosku przekaż do banku dokument potwierdzający dochody na specjalnej stronie banku (konsultant banku zadzwoni do Ciebie i potwierdzi typ dokumentu).
 • Aktywuj kartę za pomocą bankowości elektronicznej Citibank Online lub aplikacji mobilnej nie później niż do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy o kartę Simplicity, a następnie zaloguj się przynajmniej jeden raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub do serwisu bankowości internetowej Citibank Online również nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę
  • Osobiście rozumiem to tak, że należy zalogować się dwa razy: raz w celu aktywacji karty i raz po jej aktywowaniu
 • Dokonaj płatności bezgotówkowe kartą Simplicity na łączną kwotę min. 1000 zł do końca trzeciego pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy ( jest to zatem ok. 334 zł miesięcznie – masz 3 pełne miesiące + pierwszy niepełny miesiąc)

To wszystko! Jeśli wykonasz ten warunek wcześniej to wcześniej otrzymasz nagrodę.

Przekazanie nagrody

Nagroda zostanie przekazana automatycznie po spełnieniu powyższych warunków. E-bon do Biedronki o wartości 400 zł zostanie przesłany za pomocą wiadomości w serwisie bankowości Citibank Online.

Otrzymasz go w ciągu 60 dni od otrzymania powiadomienia w bankowości. Powiadomienie pojawi się z kolei nie później niż do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Często okres ten jest zdecydowanie krótszy.

Bon do Biedronki będzie ważny przez okres 12 miesięcy od otrzymania. Możesz wykorzystać go w ratach aż do pełnego wykorzystania.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Citibank wyklucza transakcje, które możemy nazwać „ułatwiaczami”, jak np. doładowania portfeli elektronicznych (np. SkyCash, Revolut, za które dodatkowo pobierana jest prowizja), transfery pieniężne czy też płatności za zakłady bukmacherskie oraz transakcje zwrócone.

Wszystkie normalne płatności za towary i usługi wykonane w sklepach stacjonarnych / Internecie będą się oczywiście liczyły do wymaganego limitu 1000 zł.

Karta może Cię kosztować 12 zł miesięcznie. Opłaty tej unikniesz jeśli w okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie przez pierwsze 12 miesięcy od podpisania umowy. Tak się składa, że pokrywa się to z warunkiem otrzymania nagrody. Przed upływem roku możesz negocjować z bankiem zwolnienie z opłaty na kolejny rok.

Pamiętaj, aby kartę spłacać w całości zgodnie z datą określoną na wyciągu. Więcej informacji na temat działania kart kredytowych znajdziesz w autorskim poradniku kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady.

PRZYKŁAD

1. Umowę o kartę podpisujesz w kwietniu 2022 r.

2. Po otrzymaniu karty, aktywuj ją za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej.

3. Po aktywacji karty a przed końcem maja 2022 r. zaloguj się raz w bankowości elektronicznej lub mobilnej.

4. Do końca lipca 2022 roku wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Wykonując wymagane płatności wcześniej, nagroda zostanie przekazana szybciej.

5. Do końca miesiąca po miesiącu wykonania wymaganych płatności otrzymasz powiadomienie o przyznaniu nagrody

6. W ciągu kolejnych 60 dni otrzymasz nagrodę – bon o wartości 400 zł do Biedronki za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej.

Karta Citi Simplicity – RRSO 0% czy 15,87%?

Karta kredytowa Citi Simplicity prowadzona jest na preferencyjnych warunkach przez okres 12 miesięcy dla uczestników promocji. Opłata w wysokości 12 zł nie będzie pobrana jeśli w danym okresie rozliczeniowym wykonasz nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego otrzymasz wyciąg wraz z wysokością wykorzystanej kwoty kredytu za pomocą karty. Aby za korzystanie z kredytu na karcie nie zapłacić ani grosza (RRSO=0%) wystarczy przelać na rachunek karty kredytowej wskazany na wyciągu kwotę, jaką wydałeś/aś w poprzednim okresie rozliczeniowym.

Dzięki temu możesz korzystać z darmowego kredytu na okres do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym.

Karta Citi Simplicity to:

 • 400 zł do Biedronki na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (ale przed upływem roku można negocjować z bankiem ten warunek)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Konto oszczędnościowe Millennium: 2,50% do 200 tys. zł + 360 zł premii na start

3000 zł premii za konto Citigold i depozyt w Citibank