w

Millennium 360°, nowe konto Banku Millennium z jeszcze łatwiejszą premią 360 zł na start! [+6% dla oszczędności]

Bank Millennium postanowił odświeżyć ofertę swojego flagowego Konta 360° zamieniając je w nowe darmowe konto Millennium 360° z pakietem korzyści, zwrotami za zakupy i jeszcze łatwiejszą premią 360 zł na start!

Premię w wysokości 360 zł na start otrzymamy za łatwiejszych zasadach. Pierwsze 180 zł już za samo otwarcie rachunku, aktywację aplikacji mobilnej i jedną płatność kartą lub BLIKIEM.

Posiadając nowe konto Millennium 360° możesz ulokować oszczędności na 7% w skali orku do 200 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit oraz skorzystać z innych promocji banku zyskując po 100 zł za konto dla każdego dziecka.

Aktualna edycja promocji:

360 zł od Banku Millennium na prostych zasadach

Bank Millennium proponuje przekazanie aż 360 zł super łatwej premii w zamian za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków promocji.

Dodam od razu, że konto Millennium 360° to brak opłat po spełnieniu warunku aktywności, którym jest wykonania min. 5 płatności kartą i/lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Za darmo otrzymamy zarówno prowadzenie rachunku jak również karty debetowej i wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą (w tym brak kosztów przewalutowania do 1000 zł / miesięcznie).

Pełne prześwietlenie konta Millennium 360° znajdziesz pod opisem promocji z premią 360 zł na start.

Dla kogo 360 zł za konto Millennium 360°?

Z nowej promocji Banku Millennium „Zyskaj 360 zł z kontem Millennium 360°” możesz skorzystać jeśli od 1 stycznia 2019 roku nie posiadasz żadnego rachunku w Banku Millennium i nie jesteś w trakcie wnioskowania o taki rachunek.

Jak otrzymać 360 zł za konto Millennium 360°?

 • Złóż dedykowany wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową nie później niż do 31.07.2022 roku oraz:
  • zaakceptuj regulamin promocji
  • wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywania informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon (możesz je wycofać po otrzymaniu premii)
  • wyraź zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie usługi „Zwroty za zakupy”
 • Umowę o konto podpisz również do 31.07.2022 r. Najszybszą metodą jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku
 • Pierwsze 180 zł premii otrzymasz jeśli do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta:
  • aktywujesz aplikację mobilną Banku Millennium
  • wykonasz co najmniej 1 płatność kartą debetową lub BLIKIEM na dowolną kwotę
 • Drugie 180 zł premii otrzymasz za spełnienie dwóch warunków aktywności w trzech kolejnych miesiącach (dla kont otwartych w kwietniu lub maju będzie to czerwiec, lipiec oraz sierpień 2022 r.):
  • zapewnij wpływy na min. 500 zł miesięcznie (może to być kilka mniejszych wpływów, a pieniądze mogą zostać wypłacone zaraz po wpływie)
  • wykonaj min. 5 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę

Pierwszą część premii – 180 zł w gotówce otrzymasz przelewem na założone konto do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta (jednak nie wcześniej niż w lipcu). Natomiast drugą część premii – 180 zł otrzymasz do końca miesiąca po trzecim miesiącu powtórzenia powyższych warunków aktywności.

Premię możesz powiększyć o kolejne kilkaset złotych korzystając z pozostałym promocji Banku Millennium, tj. z promocji karty Impresja z premią 300 zł i/lub też konta dziecka z premią 100 zł.

Przykład. Jak otrzymać 360 zł

Konto otwierasz w kwietniu lub w maju 2022 r.

Aplikację mobilną aktywuj do końca czerwca 2022 r. (osoby, które założą konto w kwietniu mają dodatkowy miesiąc). Również do końca maja wykonaj 1 płatność kartą lub BLIKIEM za co otrzymasz pierwsze 180 zł premii do końca lipca 2022 r.

Następnie w czerwcu, w lipcu oraz w sierpniu 2022 r. zapewnij wpływy min. 500 zł oraz wykonaj po 1 płatności bezgotówkowej za co otrzymasz drugą cześć nagrody do końca września 2022 roku.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

W promocji mamy wykluczenie płatności będących zapłatą za usługi hazardowe, transakcjami zwróconymi oraz transakcjami niebędącymi zapłatą za towary i usługi, czyli np. doładowaniami portfeli elektronicznych (np. SkyCash, Revolut, itp.).

Millennium 360° – czyli nowe flagowe konto Banku Millennium

Millennium 360° to nowy podstawowy rachunek bankowy w Banku Millennium. W standardzie za 0 zł otrzymujemy prowadzenie rachunku, przelewy, wpłaty we wpłatomatach Millennium, zlecenia stałe i polecenia zapłaty). Natomiast kartę debetową i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą otrzymamy za 0 zł po wykonaniu min. 5 płatności miesięcznie (kartą lub BLIKIEM). Przez pierwsze dwa miesiące nie musimy spełniać tego warunku.

Posiadacze konta Millennium 360° mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit na 2,5% w skali roku dla kwoty do 200 tys. zł dla nowych środków.

Nowością do konta Millennium 360° są Zwroty za zakupy – nawet 25% wartości zakupów wróci na rachunek bankowy. Robiąc zakupy w blisko 800 sklepach internetowych z aplikacją mobilną banku lub Millenetem otrzymasz zwroty do 25% wartości. Masz dostęp do specjalnych ofert tylko dla Klientów banku.

Otrzymujemy także możliwość skorzystania z Pakietu Walutowego, dzięki któremu zapłacimy w dowolnej walucie bez dodatkowej marży. Za darmo można płacić kartą bez marży do kwoty 1000 zł miesięcznie. Jeśli potrzebujesz wyższych limitów to możesz aktywować Pakiet Walutowy za 9,90 zł / tydzień.

Za darmo otrzymujemy jeszcze Pakiet Bardzo Pomocny na okres 3 miesięcy (po tym czasie jego koszt to 4,98 zł miesięcznie. W ramach pakietu można aż 7 razy w roku skorzystać z pomocy specjalistów (wizytę lekarza lub pielęgniarki, infolinii medycznej, transportu do szpitala, transportu leków, korepetycji dla dzieci, assistance domowego (pokrycie kosztów usługi elektryka, hydraulika, szklarza, technika urządzeń, dekarza, ślusarza, murarza, czy też zwrotu za skradziony z domu sprzęt w razie włamania).

Konto Millennium° to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę debetową po spełnieniu warunku aktywności (5 płatności kartą)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce (po wykonaniu 5 płatności miesięcznie)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą (jw.)
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach
 • 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny przez 3 miesiące
  • 4,98 zł po tym okresie (można z niej zrezygnować bez ponoszenia opłat)
 • 4% do 200 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit
 • Zwroty za zakupy dzięki integracji usługi Goodie
 • Brak kosztów przewalutowania do 1000 zł miesięcznie

Premie na start:

 • 360 zł premii za konto osobiste
 • 100 zł premii za konto dziecka
 • 300 zł premii za kartę kredytową Visa Impresja
Zobacz też inne promocje:

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Irek
Irek
2 lat temu

Ostatnio zamykałem konto Millennium, niestety tym razem nie było oferty utrzymaniowej, ale może jeszcze zadzwonią?

Co myślisz?

InternetowyKantor.pl : 40 zł na Pyszne.pl za pierwszą wymianę walut

Program poleceń Revolut premia 150 zł lipiec 2023

Revolut: 50 zł za rozwiązanie Quizu dla obecnych klientów [+ 150 zł premii do podziału na start]