w

Odbierz nawet 300 zł za Darmowe Kotno Przekorzystne z kartą Mastercard w Banku Pekao SA [do 26 lat]

Do kompletu prześwietleń promocji Banku Pekao S.A. została nam nowa akcja Konta Przekorzystnego dla Młodych (18 – 25 lat). Tak naprawdę jest to ta sama akcja co opisywana rano akcja Konta Przekorzystnego. Jedyną różnicą są preferencyjne warunki prowadzenia konta i karty debetowej – za bezwarunkowe 0 zł.

Starsze osoby, które ukończyły już 26 lat mają do spełnienia dwa proste warunki dla zwolnienia z opłaty za kartę.

→ Aktualna promocja: 200 zł + 100 zł za Konto Przekorzystne Pekao

Zobacz też inne promocje kont osobistych z premią:

Aż 200 zł premii za darmowe konto Pekao

Opisywana dzisiaj promocja Konta Przekorzystnego dla Młodych to jedna z tych akcji, z których po prostu trzeba skorzystać, jeśli spełnia się warunki uczestnictwa. Z tytułu prowadzenia konta osobistego wraz z kartą i bankomatami nie ma żadnych opłat a mimo to bank przekaże nam 200 zł premii w gotówce za spełnieniu prostych warunków. Kolejne 100 zł otrzymamy za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile.

Dla kogo premia 200 zł na start?

Promocja „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 200 zł ” przeznaczona jest dla osób w wieku od 18 do 25 lat włącznie, które od 1 stycznia 2020 r. nie posiadają konta osobistego w Banku Pekao SA (w tym jako współposiadacz).

Jak otrzymać bonus 200 zł na start?

 • Poprzez dedykowaną stronę promocji wypełnij wniosek o Konto Przekorzystne dla młodych wraz kartą Mastercard Debit FX, usługami bankowości elektronicznej i aplikację mobilną PeoPay
  • W pierwszym kroku wypełniamy podstawowe dane (imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail) i wyrażamy znajdujące się tam zgody
  • Bank przydzieli Ci login, który należy sobie zapisać (będzie potrzebny w kolejnym etapie)
  • W kolejnych krokach potwierdzamy nasz numer telefonu i ustalamy hasło i kończymy weryfikację online (przez stronę internetową banku) lub przez selfie (za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay)
  • W przypadku wystąpienia problemów będziem można udać się do placówki banku i dokończyć proces weryfikacji
 • Nagroda I: 50 zł w gotówce otrzymasz za samo podpisanie umowy i aktywowanie aplikacji mobilnej PeoPay
 • Nagroda II: 50 zł w gotówce otrzymasz za wykonanie co najmniej 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę (kartą debetową do konta lub aplikacją PeoPay) w pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta
 • Nagroda III: 50 zł gotówce zostanie przekazana przez bank za ponowne wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą / PeoPay w kolejnym miesiącu (drugim pełnym miesiącu po miesiącu otwarcia konta)
 • Nagroda IV: 50 zł w gotówce ponownie zostanie wypłacona za wykonanie 5 płatności, tym razem w trzecim pełnym miesiącu po miesiącu otwarcia konta
 • Nagrodę 100 zł od Mastercard (8000 pkt w programie Bezcenne Chwile) otrzymasz za rejestrację karty Mastercard na stronie programu Bezcenne Chwile i następnie w ciągu 30 dni wykonanie płatności zarejestrowaną kartą na łączną kwotę min. 50 zł (wykluczone są tutaj „ułatwiacze” i usługi hazardowe)
Wyłączenia

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone
bądź nieautoryzowane. Jeśli zatem dokonujesz zakupów, które być może zostaną zwrócone to bezpiecznie będzie wykonać dodatkową, szóstą płatność.

Przekazanie nagród

Pierwsza nagroda, 50 zł w gotówce zostanie przekazane na otwarty rachunek bankowy do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Czyli jeśli konto otworzysz w kwietniu to pierwszą nagrodę otrzymasz do końca maja. Kolejne nagrody będą wypłacane do końca kolejnych miesięcy (tj. w czerwcu, lipcu oraz w sierpniu dla kont otwartych w kwietniu).

Konto Przekorzystne dla młodych

Konto Przekorzystne dla młodych to bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta wraz z kartą debetową oraz wszystkimi bankomatami w Polsce i zagranicą bez haczyków i ukrytych opłat aż do ukończenia 26 roku życia.

Za darmo możesz też korzystać z wpłatomatów Pekao oraz dokonywać bezpłatnych wpłat gotówkiw oddziałach banku.

Konto Przekorzystne dla młodych to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i zagranicą (kartą i BLIKiem)
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach Pekao
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach banku
 • 0 zł za potwierdzanie transakcji Tokenem mobilnym (PekaoToken)
 • 2,5% na koncie oszczędnościowym do 20 000 zł na okres do 6 miesięcy
Dokumenty:

Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych”

Taryfa opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

300 zł za eKonto osobiste w mBank [+2,2% dla oszczędności]

Nawet do 1300 zł premii za darmowe Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander