w

Aż 300 zł na start za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao S.A. [+3,5% dla oszczędności]

Konto Przekorzystne Pekao bonus 300 zł na start

Właśnie pojawiła się okazja do zarobienia aż 300 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego na selfie w Banku Pekao S.A. Pierwsze 200 zł w gotówce otrzymamy od banku, a kolejne 100 zł w bonach lub biletach do kina od Mastercard w promocji programu Bezcenne Chwile „Wiosenne przyspieszenie”.

Dodatkowo w Banku Pekao SA można bezpiecznie ulokować swoje oszczędności na koncie oszczędnościowym na 3,5% w skali roku do 100 000 zł oraz zarobić kolejną premię 100 zł za założenie konta dziecku zyskując łącznie 400 zł.

→ Przejdź do: 200 zł + 100 zł za Konto Przekorzystne w Pekao SA

300 zł na start z kontem Pekao SA

Nową promocję Banku Pekao S.A. „Otwórz konto na selfie i zyskaj 200 zł” możemy połączyć z akcją Mastercard z nagrodą 8000 punktów o wartości 100 zł wymiennych na bilety do kina lub vouchery m.in. do Circle K, Decathlon, RTV EURO AGD, Empik i wiele innych.

Ostatnie promocje banku były dużo mniej korzystne, w związku z czym to właśnie teraz jest najlepszy moment na założenie Konta Przekorzystnego.

Kto może zyskać 200 zł + 100 zł premii na start?

W II edycji akcji „Otwórz Konto Przekorzystne na selfie i zyskaj 200 zł” mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały żadnego konta ani lokaty w Banku Pekao SA.
Okres karencji wynosi więc nieco ponad dwa lata.

Jak otrzymać 200 zł + 100 zł za konto Pekao?

 • Złóż dedykowany wniosek online o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową Mastercard Debit FX (aby zyskać też premię od Mastercard) i usługami bankowości elektronicznej nie później niż do 30.06.2022 roku
  • Zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie przez Bank Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla swojego udziału w Promocji oraz otrzymania Nagrody
 • Do 30.06.2022 r. podpisz umowę za pomocą weryfikacji online przez stronę internetową lub przez aplikację mobilną PeoPay, a w razie problemów z tą weryfikacją, możesz umowę zawrzeć w oddziale banku
 • Nagrodę 1: 50 zł w gotówce otrzymasz już za samo otwarcie konta na selfie (lub w oddziale w razie problemów)
 • Nagrodę 2: 150 zł w gotówce otrzymasz za każdy z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu przystąpienia do promocji w którym wykonasz 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową na dowolną kwotę
  • Uwaga! Z promocji wyłączone są transakcje Quasi cash (tj. transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę. W Promocji nie są uwzględniane transakcje zasilenia kart Revolut, konta SkyCash ani BLIK
  • 50 zł zostanie przyznane za każdy miesiąc w którym wykonasz 5 płatności
 • Nagrodę 100 zł od Mastercard (8000 pkt w programie Bezcenne Chwile) otrzymasz za rejestrację karty Mastercard na stronie programu Bezcenne Chwile i następnie w ciągu 30 dni wykonanie płatności zarejestrowaną kartą na łączną kwotę min. 50 zł (wykluczone są tutaj „ułatwiacze” i usługi hazardowe)
Przykład:

Konto zakładasz przez selfie w kwietniu 2022 r. i do końca miesiąca podpisujesz też umowę.

Pierwsze 50 zł w gotówce za otwarcie konta na selfie otrzymasz do końca maja 2022 r.

W maju, w czerwcu oraz w lipcu 2022 r. wykonaj po 5 płatności kartą, które nie podlegają pod wykluczenia opisane poniżej.

Nagrodę 2: 150 zł w gotówce za płatności wykonane w tych trzech miesiącach otrzymasz do końca sierpnia 2022 roku (lub proporcjonalnie mniej jeśli w którymś miesiącu nie wykonasz wymaganych płatności).

100 zł od Mastercard (8000 punktów w programie Bezcenne Chwile) otrzymasz w ciągu 60 dni roboczych od dnia wykonania wymaganych płatności kartą na łączną kwotę 50 zł i wcześniejszej rejestracji w programie.

Wykluczenia:

Bank Pekao SA nie zaliczy transakcji zwróconych oraz transakcji dokonanych w punktach handlowo-usługowych prowadzących działalność sklasyfikowaną jako:
a) internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829),
b) przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050),
c) przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki
podróżne) (określonych kodem MCC 6051).

Konto oszczędnościowe 3,5% do 100 000 zł

Zakładając Konto Przekorzystne w Banku Pekao S.A. możesz (ale nie musisz) skorzystać z promocyjnego oprocentowania 3,5% w skali roku dla kwoty do 100 tys. zł na rachunku oszczędnościowym.

Aby z niego skorzystać, należy założyć konto oszczędnościowe od razu z kontem lub maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych po zawarciu umowy o konto.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 6 miesięcy od jego otwarcia dla kwoty do 20 000 zł. Oczywiście środki możesz wypłacić w każdej chwili jako że jest to rachunek oszczędnościowy a kapitalizacja odsetek nastąpi po każdym miesiącu.

Zobacz też:

Konto Przekorzystne: prześwietlenie opłat

Konto Przekorzystne prowadzone jest bez opłat. Natomiast wielowalutowa karta debetowa (Mastercard Debit FX) będzie prowadzona za darmo dla osób do 26. roku życia lub po spełnieniu dwóch prostych warunków aktywności:

 • zapewnieniu jednorazowego wpływu na kwotę min. 500 zł z konta w innym banku
 • wykonania min. 1 płatności kartą miesięcznie

Trzeba tylko się upewnić, że mamy włączoną wygodną i darmową weryfikację transakcji za pomocą aplikacji mobilnej Peo Pay. W przeciwnym razie za weryfikację za pomocą wiadomości SMS pobierana będzie opłata 0,20 zł za szt.

Konto Przekorzystne to:

 • 200 zł + 100 zł premii na start
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wielowalutową kartę debetową Mastercard Debit FX do 26. roku życia lub po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za bankomaty Pekao SA
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty gotówki w miesiącu z bankomatów obcych po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za wypłaty za granicą po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 0% prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • 3,5% na koncie oszczędnościowym do 20 tys. zł przez 183 dni
Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto na selfie z nagrodą 200 zł – II edycja”

Regulamin promocji „Wiosenne przyspieszenie – 100 zł od Mastercard”

Taryfa opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
2 lat temu

Warto zaznaczyć, że 100zł od mastercard dostaną tylko te osoby, które nigdy nie brały udziału w programie bezcennechwile.

Rosita
Rosita
2 lat temu

Witam, mam pytanie a czy byli klijęci Idea Banku są wykluczeni?

Rosita
Rosita
2 lat temu
Reply to  Darek

Konto posiadałam w Idea Banku do końca jego istnienia. A z Pekao S.A nie podpisałam aneksów które rozsyłali w celu zmiany umowy.

Co myślisz?

Aż 400 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank [+ 240 zł zwrotu i 3% dla oszczędności]

100 zł bonusu za konto dziecka (0-17 lat) w Pekao S.A. [+ 300 zł dla rodzica]