w

370 zł za bezwarunkowo Darmowe Citikonto w Citibank [+ nawet 700 zł za kartę Simplicity!]

Citikonto z premią na start 270 zł w Citibank

Ruszyła nowa edycja promocji Darmowego konta osobistego w Citibank z rekordową premią w wysokości 370 zł (270 zł w gotówce od banku + 100 zł w bonach lub aż 10 biletów do kina). CitiKonto to całkowity brak opłat za prowadzenie konta, prowadzenie karty debetowej oraz wybrane bankomaty.

Dodatkowo, po założeniu konta możesz zyskać kolejne 600 zł na Allegro z kartą Citi Simplicity lub łatwiejsze 400 zł do Biedronki. Łącznie daje nam to niemal 1000 złotych premii od Citibanku!

Promocja konta z rekordową premią będzie trwała do 31 maja 2022 r.

→ Aktualna edycja promocji: 500 zł premii za DARMOWE CitiKonto

Rewolucyjne CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

Citikonto Citibank Handlowy zalety

Aby postawić sprawę jasno, zaczynamy od szybkiego prześwietlenia rachunku zakładanego w ramach promocji z rekordową premią 370 zł.

CitiKonto w Citibank to całkowicie darmowy rachunek wraz z kartą debetową i bankomatami własnymi oraz 4 wypłatami ze wszystkich bankomatów w Polsce. Za 0 złotych otrzymujemy także 3 przelewy natychmiastowe Express Elixir miesięcznie, które czasem mogą nam uratować zapłatę rachunków lub wykonanie pilnego przelewu na ostatnią chwilę.

CitiKonto w Citibank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • 100 zł na start w Programie Mastercard Bezcenne Chwile
Aż 370 zł premii za otwarcie Citikonta

CitiKonto Citibank z premia 270 zł na start

Niektórzy z Was mnie pytają i niedowierzają. Dlaczego banku proponują tak wysokie premie za zakładanie kont czy kart kredytowych? To proste, banki liczą na to, że w przyszłości poszerzymy relacje o jakiś kredyt lub będziemy korzystali z rozłożenia zadłużenia na karcie kredytowej na raty.

Wystarczy natomiast mądrze korzystać z tych produktów, a za ich prowadzenie nie zapłacimy ani grosza. Co więcej zyskamy jeszcze łatwe premie na start za spełnienie warunków promocji.

W przypadku Citikonta mamy do czynienia z dwiema takimi promocjami, w których do zdobycia jest 370 zł premii. Dodam, że jest to premia rekordowa, bowiem wcześniej Citibank płacił „zaledwie” 200 zł premii nowym klientom.

270 zł premii otrzymamy w gotówce od Citibanku, kolejne 100 zł otrzymamy z kolei w formie 8000 punktów programu Mastercard Bezcenne Chwile, które wymienimy np. na 10 biletów do kina lub bony o wartości 100 zł do RTV Euro AGD, Decathlon, Circle K, Empik i wielu innych sklepów.

Kto może otrzymać 270 zł + 100 zł premii za CitiKonto?

Z III edycji promocji „Nawet 270 zł z CitiKontem” skorzystać mogą osoby nieposiadające konta osobistego i/lub oszczędnościowego w Citibanku od 1 września 2020 r.

Z akcji „Wiosenne Przyspieszenie” z 8000 promocyjnych punktów programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł, skorzystać mogą osoby, które wcześniej nie były uczestnikami programu. Ciężko powiedzieć, czy jeśli mamy kartę innego banku zarejestrowaną w programie, to otrzymamy premię, czy też nie.

Jak otrzymać 270 zł za CitiKonto?

 • Do 31.05.2022 r. złóż wniosek online o CitiKonto oraz podpisz umowę o konto, a następnie w ciągu 10 dni zaakceptuj regulamin promocji (zazwyczaj jest on automatycznie dołączany z dokumentami w momencie podpisywania umowy o konto)
 • Nagrodę 1: 20 zł w gotówce otrzymasz, jeśli wnioskując o konto wyrazisz zgody marketingowe na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną i utrzymasz je do ostatniego dnia miesiąca, w którym nastąpiło otwarcie konta (po tym czasie możesz wycofać zgody)
 • Nagrodę 2: 100 zł w gotówce otrzymasz w zamian za wykonanie min. 3 Transakcji BLIK (przelewów na telefon lub płatności BLIK) na łączną kwotę min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
  • Wystarczy więc wykonać np. trzy przelewy BLIK na telefon po 100 zł i pierwsza premia jest nasza!
 • Nagrodę 3: 100 zł w gotówce otrzymasz za zapewnienie wpływu z tytułu wynagrodzenia na min. 2 000 zł (definicja w dalszej części wpisu) lub wykonanie zlecenia walutowego w Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
  • Mogą to być dwa przeciwstawne zlecenia: Najpierw PLN->EUR np. na 1020 zł, a następnie drugie zlecenie EUR->PLN. Lepiej tutaj po kilka złotych, ponieważ nie wiemy, jak bank liczy kwotę zlecenia.
 • Nagrodę 4: 50 zł w gotówce otrzymają osoby, które spełnią warunki do otrzymania Nagrody 2 oraz Nagrody 3.
  • Warto więc zapewnić wpływ wynagrodzenia lub dokonać wymiany walut za którą zapłacimy maksymalnie kilkanaście złotych prowizji
Jak otrzymać 8000 punktów Bezcenne Chwile?

 • Do 30.06.2022 roku zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile (np. w bankowości Citi Online) wyrażając przy tym zgodę na:
  • wykorzystywanie danych kontaktowych i danych dotyczących udziału w programie Bezcenne Chwile przez Mastercard do celów marketingowych za pomocą co najmniej jednego z kanałów (mailowy lub telefoniczny)
 • W ciągu 30 dni od przystąpienia do programu wykonaj płatności zarejestrowaną kartą na łączną kwotę min. 50 zł (wykluczenia znajdziesz w osobnym prześwietleniu promocji Wiosenne Przyspieszenie z Mastercard Bezcenne Chwile)
Kiedy otrzymam nagrody?

Pierwsze 20 zł w gotówce otrzymasz do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za trzy przelewy BLIK otrzymasz do końca drugiego miesiące po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe otrzymasz do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia konta razem z nagrodą dodatkową 50 zł za spełnienie warunków do otrzymania Nagrody 2 i 3.

8000 punktów o wartości 100 zł w programie Bezcenne Chwile Mastercard zostanie przekazane nie później niż do 60 dni roboczych od dnia wykonania płatności kartą na łączną kwotę 50 zł. Punkty te zachowają ważność przez okres 6 miesięcy od przyznania i w tym czasie należy je wymienić na vouchery lub bilety do kina.

Z regulaminu:

Wynagrodzenie to suma wpływów z tytułu:

(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub

(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(v) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego.

Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych lub z rachunku prowadzonego dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych.

Dodatkowe 900 zł lub 6na Allegro z kartą Citi Simplicity oraz 100 zł moneyback (1% zwrotu)

Uczestnicy promocji CitiKonta, którzy od 1 stycznia 2020 roku nie posiadają karty kredytowej Citibank, mogą po założeniu konta osobistego złożyć także wniosek o kartę kredytową zyskując dodatkowo 100 zł zwrotu za płatności nowo założoną kartą kredytową.

Zwrot 1% (max. 25 zł miesięcznie) zostanie przyznany dla pierwszych 1000 osób, które jako pierwsze założą także karty Citi Simplicity w czasie trwania promocji konta osobistego.

Zwrot będzie wypłacany przez okres 4 miesięcy następujących po miesiącu założenia karty kredytowej w wysokości nie większej niż 25 zł miesięcznie.

Łącznie zyskać można aż 1000 zł za kartę w promocji karty Citi Simplicity.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bodzio
Bodzio
1 rok temu

Program polecań działa i można powiększyć pule srodków do zdobycia ?
Przelew z innego konta opisany jako wynagrodzenie przejdzie ??

Co myślisz?

Już 3% na koncie oszczędnościowym w Santander Consumer Bank bez zakładania konta

HIT powraca! 600 zł na Allegro za przetestowanie karty Citi Simplicity