w

100 zł bonusu za konto dziecka (0-17 lat) w Pekao S.A. [+ 300 zł dla rodzica]

Konto Przekorzystne dla dziecka z bonusem 100 zł w Pekao SA

Ruszyła kolejna odsłona promocji Konta Przekorzystnego dla dziecka (w wieku od 0 do 17 lat) z bonsem 100 zł w gotówce na start. Rodzice mogą z kolei zyskać 300 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego.

Założenie konta dziecku można połączyć z edukacją finansową dzieci i nauki oszczędzania. Można przy tym skorzystać z ulokowania oszczędności na 2,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym (dzieci do 3000 zł, a rodzice do 20 000 zł).

Promocja konta dla dziecka z premią 100 zł na start będzie trwała do 22 maja 2022 r., natomiast promocja konta rodzica do 30 czerwca 2022 roku.

→ Aktualna promocja: 200 zł za konto dziecka w Pekao SA

Zobacz też:

Konto Przekorzystne dla Młodych

Konto Przekorzystne dla Młodych wraz z rachunkiem oszczędnościowym Mój Skarb prowadzone jest całkowicie za 0 zł wraz z kartą i wszystkim bankomatami w Polsce.

Zatem jeśli chcesz, aby Twoje dziecko posiadało swoje oszczędności w jednym miejscu z wygodnym dostępem, to na pewno warto rozważyć założenie tego konta (szczególnie, że na start otrzyma kolejne 100 zł „kieszonkowego” od Pekao SA). Sam założyłem swojemu dziecku konto w Pekao w jednej z poprzednich promocji i odkładam na nim większość pieniędzy, jakie otrzymuje w prezencie.

Konto Przekorzystne dla Młodych to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową do konta
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • 2,5% do 3 000 zł na koncie oszczędnościowym Mój Skarb przez 4 miesiące
 • Aplikacja mobilna PeoPay KIDS
100 zł na start z kontem dziecka w Pekao SA

W ramach XX edycji akcji „Rodzicie polecają Konto Przekorzystne dzieciom” otrzymać można łatwy bonus w wysokości 100 zł w gotówce za założenie darmowego konta dziecku.

Kto może otrzymać 100 zł na start?

Promocja przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 0 do 17 lat posiadających polskie obywatelstwo, które od 1 stycznia 2021 roku do 31 marca 2022 roku nie posiadały konta w Pekao S.A. oraz nie brały one udziału w poprzednich akcjach „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS” lub „Ekstra 50 zł dla nastolatka”.

Jak otrzymać 100 zł za konto dziecka w Pekao?

Zasady promocji są niezwykle proste. Pierwszy krok musi wykonać przedstawiciel ustawowy dziecka, zakładając konto osobiste w Pekao SA. Obecnie trwa promocja, dzięki której rodzic otrzyma 300 zł lub 200 zł premii na start za Konto Przekorzystne.

Jeśli masz już konto osobiste to możesz przejść do spełnienia warunków promocji:

 • Pierwsze 50 zł otrzymasz za samo zawarcie umowy o darmowe Konto Przekorzystne dla młodych wraz z rachunkiem oszczędnościowym Mój Skarb na 2,5% składając wymagane oświadczenia nie później niż do 22 maja 2022 roku
  • Konto należy założyć za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay. Promocja nie jest dostępna w oddziałach banku
 • Kolejne 50 zł premii otrzymasz za:
  • [Dla dzieci poniżej 13 lat]: Utrzymanie salda w wysokości min. 50 zł na dzień 30 czerwca 2022 roku na koncie dziecka (Przekorzystnym dla młodych lub oszczędnościowym Mój Skarb)
  • [Dla dzieci od 13 lat]: Do 30 czerwca 2022 roku należy wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą dziecka

To wszystko! Teraz można już tylko czekać na nagrodę, która zostanie przekazana na rachunek oszczędnościowy dziecka nie później niż do 31 lipca 2022 roku. Wtedy też możesz zrobić co chcesz z tym kontem (zamknąć je lub zostawić, jeśli spełnia ono swoją rolę).

Dokumenty:

Regulamin promocji „Rodzicie polecają Konto Przekorzystne dzieciom – edycja XX”

Taryfa opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Konto Pekao bonus 300 zł na start

Aż 300 zł na start za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao S.A. [+3,5% dla oszczędności]

Ranking lokat i kont oszczędnościowych – najlepsze lokaty na kwiecień 2022 roku