w

200 zł na start za DARMOWE CitiKonto [+ 200 zł w programie Bezcenne Chwile + 400 zł za kartę]

Citikonto CItibank 200 zł na start

Ruszyła III edycja promocji bezwarunkowo DARMOWEGO CitiKonta z premią na start. Za jego założenie otrzymamy 200 zł premii oraz kolejne 200 zł w promocji programu Mastercard Bezcenne Chwile, co daje łącznie aż 400 zł premii za jedyne w Polsce w pełni darmowe konto!

Co więcej, po założeniu konta, możesz też założyć kartę kredytową za co otrzymasz kolejne 900 zł w bonach programu Mastercard Bezcenne Chwile.

Promocja będzie trwała do 28 lutego 2022 r.

AKTUALNA PROMOCJA:

→ Łatwe 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

CitiKonto opłaty

CitiKonto to rewolucja obecnych czasach. Wszystkie inne banki wycofały darmowe konta, a Citibank poszedł pod prąd i zaoferował Bezwarunkowo darmowe konto.

Od razu odkryjemy karty i po krótce prześwietlę dla Was CitiKonto, które to zakładamy w promocji z premią 200 zł na start.

Za Bezwarunkowe 0 zł otrzymujemy prowadzenie rachunku wraz z kartą debetową Mastercard oraz pakietem korzyści dodatkowych: 3 natychmiastowych przelewów Express Elixir, nielimitowanymi bankomatami własnymi i 4 wypłatami z obcych bankomatów miesięcznie.

Nowe CitiKonto to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów w miesiącu
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
200 zł premii + 200 zł w bonach + 2 kody Inpost

Wiemy już, że zakładając CitiKonto nic nie ryzykujemy i nie poniesiemy żadnych opłat. Przejdźmy zatem do prześwietlenia krok po kroku warunków promocji dla nowych klientów.

Dlaczego Citi Handlowy chce nam zapłacić aż 200 zł za założenie Darmowego rachunku?

Wiele banków stara się przyciągnąć do siebie nowych klientów licząc na to, że Ci w przyszłości poszerzą swoje relacje z bankiem o kolejne produkty, które będą już zyskowne dla banków.

Nie ma jednak takiego obowiązku. Po przetestowaniu konta i otrzymaniu premii możemy sami zdecydować, czy chcemy to konto zachować i czy chcemy korzystać z innych produktów banku.

Nagrody:

 • 200 zł w gotówce
 • 200 zł w bonach w promocji Mastercard Bezcenne Chwile
 • Kod na 2 przesyłki kurierskie w serwisie szybkienadania.pl
 • 400 zł w gotówce z kartą kredytową World Mastercard (opcjonalnie)
Kto może otrzymać 200 zł za CitiKonto + 200 zł w bonach?

III edycja akcji „Nawet 200 zł z CitiKontem” przeznaczona jest dla osób, które od 1 stycznia 2020 r. nie posiadały konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w banku Citi Handlowym.

Dodatkowe 200 zł w promocji Mastercard Bezcenne Chwile otrzymać będą mogły osoby, które otrzymają powiadomienie o tej promocji za pomocą wiadomości w bankowości elektronicznej (ja takie właśnie otrzymałem), przez e-mail lub SMS (do tego wymagane jest udzielenie zgód marketingowych).

Wcześniejsze posiadanie konta w Citibanku lub też obecne posiadanie innych produktów banku (w tym karty kredytowej) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji.

Jak otrzymać 200 zł za CitiKonto?

 • Złóż dedykowany wniosek online o Citikonto i najpóźniej 28.02.2022 r. podpisz umowę o konto, a następnie w ciągu 10 dni od otwarcia konta zaakceptuj regulamin promocji (co zazwyczaj ma miejsce automatycznie w momencie podpisywania umowy o konto).
  • Konto założysz w pełni zdalnie w 4 prostych krokach
 • Jeśli chcesz otrzymać 2 kody na przesyłki kurierskie, to dodatkowo we wniosku o konto wyraź zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach)
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego
 • Pierwsze 50 zł w gotówce otrzymasz jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:
  • zapewnisz wpływ na konto w wysokości min. 100 PLN z innego banku (może to być przelew z Twojego innego konta)
  • zalogujesz się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • Drugie 50 zł otrzymasz jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnisz wpływ z tytułu wynagrodzenia (definicja w dalszej części wpisu) w kwocie min. 2 000 PLN lub wykonasz zlecenie walutowe w Citi Kantor na min. 2000 zł
 • Trzecie 50 zł otrzymasz jeśli do końca trzeciego miesiąca spełnisz jeden z dwóch warunków:
  • wykonasz płatności bezgotówkowe kartą debetową / zbliżeniowo telefonem na łączną kwotę min. 500 zł lub
  • jeśli posiadasz kartę kredytową Citibank, to dokonaj spłaty tej karty z CitiKonta na kwotę min. 500 zł (przypominam, że za jej wyrobienie otrzymasz nagrodę + do 100 zł zwrotu za płatności)
 • Czwarte 50 zł otrzymasz za spełnienie warunków do otrzymania powyższych trzech nagród pieniężnych
Przekazanie nagród

Kody na dwie przesyłki kurierskie otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta pod warunkiem otrzymania zgód do dnia przekazania kodów. Znajdziesz je w wiadomościach w bankowości elektronicznej.

Każda kolejna nagroda po 50 zł będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków.

Jak otrzymać kolejne 200 zł w promocji Mastercard Bezcenne Chwile?

 • Po otrzymaniu powiadomienia o dostępności oferty od banku, zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile poprzez formularz rejestracyjny dostępny po zalogowaniu w bankowości elektronicznej
 • Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji w programie dokonaj płatności bezgotówkowe zarejestrowaną kartą na łączną kwotę min. 200 zł (mają to być normalne płatności a nie tzw. „ułatwiacze”

To wszystko. Teraz możesz już czekać na otrzymanie 13400 punktów w programie, które wymienisz na vouchery o wartości ok. 200 zł m.in. do Decathlon, Circle K, RTV Euro AGD, Empik, itd.

Informację o przyznianiu nagrody otrzymasz w ciągu 3 dni od wykonania wymaganych płatności. Punkty możesz wymienic na nagody w ciągu 4 miesięcy od ich przyzniania.

Dodatkowy zwrot do 100 zł

Dodatkową nagrodę w formie 1% zwrotu od płatności kartą do konta lub kartą kredytową (max. 100 zł) otrzymasz jeśli oprócz konta osobistego założysz także kartę kredytową (np. w promocji z nagrodą 900 zł w bonach).

 • zwrot uzyskasz za płatności wykonane przez 4 miesiące następujące po miesiącu założenia karty kredytowej. Miesięcznie możesz otrzymać do 25 zł zwrotu
Z regulaminu:

Wynagrodzenie to suma wpływów z tytułu:

(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub

(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie. Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych oraz z rachunku prowadzonych dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych. Bank zastrzega sobie prawo odmowy wypłaty Nagrody 3 jeśli nie zostaną
spełnione powyższe warunki.

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Jeśli nie posiadasz jeszcze w pełni darmowego konta Citibank, to obecnie możesz zgarnąć kolejne 200 zł premii. […]

Dorota
Dorota
2 lat temu

O co chodzi z błędem:
Niestety, wystąpił błąd w połączeniu.
Sprawdź czy dostałeś od nas e-mail i wróć do wypełniania wniosku.
Jeśli nie, wypełnij wniosek ponownie klikając tutaj.”

trackback

[…] 200 zł za darmowe CitiKonto […]

trackback

[…] Ale to jeszcze nie wszystko! Obok promocji karty kredytowej możesz jeszcze do 28 lutego 2022 r. założyć w pełni darmowe Citikonto zgarniając 200 zł premii. […]

Co myślisz?

Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe – ranking na grudzień 2021 r.

Program poleceń Getin Bank: 150 zł za otwarcie konta + 3% dla oszczędności [krótka karencja]