w

Program poleceń Getin Bank: 150 zł za otwarcie konta + 3% dla oszczędności [krótka karencja]

Program poleceń Getin Bank

Getin Bank ruszył z XIV edycją programu poleceń „Polecam Proste Zasady” z premią 50 zł w bonie Allegro za otwarcie konta i zapewnienie trzech wpływów zgodnych z warunkami promocji oraz dodatkowe 100 zł za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile.

Konto w Getin Banku warto posiadać dla wysokiego oprocentowania konta oszczędnościowego w wysokości 3% do 10 tys. zł oraz 1,7% do 200 tys. zł. oraz Lokatą mobilną na 2% w skali roku. Warto dodać, że jest ono prowadzone za darmo, natomiast karta do konta będzie darmowa po wykonaniu 5 płatności miesięcznie na dowolną kwotę.

Po założeniu konta można je polecać kolejnym osobom zgarniając po 80 zł za każde skuteczne polecenie / maksymalnie 800 zł w jednej edycji.

Zobacz aktualną edycję promocji w nowym VeloBank:

>> 650 zł na start + 8% dla chętnych w VeloBank

150 zł za otwarcie konta Getin z polecenia

Każdy uczestnik promocji otrzyma bon o wartości 50 zł do Allegro za otwarcie konta z polecenia. Nowy klient otrzyma premię za otwarcie Konta Proste Zasady i spełnienie łatwych warunków programu.

Dodatkowo każdy posiadacz karty Mastercard niezarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile może zgarnąć super łatwe 100 zł za rejestrację w programie i wykonanie zakupów na min. 25 zł w ciągu 30 dni od rejestracji.

Kto może otrzymać 150 zł za konto Getin?

W programie poleceń obowiązuje niesamowicie krótki okres karencji. Nagrodę jako polecony możesz otrzymać, jeśli od 28.05.2021 r. nie posiadasz konta osobistego w Getin Banku.

Posiadanie innych produktów Getin Banku, takich jak karty kredytowej, pożyczki czy kredytu nie wyklucza Cię z udziału promocji.

Jak otrzymać 150 zł za konto Getin?

 • Do 28.02.2022 r. złóż wniosek o Konto Osobiste Proste Zasadypodając kod polecający
  • Konto aktywuj do 28.02.2022 roku
  • Wyraź przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych i utrzymaj je do dnia otrzymania nagrody
  • potwierdź otrzymanie regulaminu programu poleceń
Kod Polecający Getin Bank
 • Zarejestruj kartę w programie Bezcenne Chwile a następnie w ciągu 30 dni wykonaj tą kartą min. 5 transakcji na łączną kwotę 300 zł, aby otrzymać 100 zł premii w akcji „Zimowe punkty
 • Po otwarciu konta wystarczy w każdym z trzech pierwszych, pełnych miesięcy kalendarzowych po aktywacji konta zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego Getin Bank
  • Pieniędzy tych nie musisz trzymać na koncie w Getin Bank. Zaraz po ich pojawieniu się, możesz je przesłać z powrotem zostawiając drobną kwotę na wykonanie wymaganej jednej płatności dla zwolnienia z opłaty za konto
 • Nie wypowiadaj konta i utrzymaj zgody marketingowe do dnia przekazania nagrody
Przykład:

Konto zakładasz i aktywujesz w grudniu 2021 r. Wpływy 2000 zł zapewnij w styczniu, lutym oraz w marcu 2022 roku.

Dodatkowo, po otrzymaniu karty Mastercard, zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile i wykonaj nią min. 5 transakcji na łączną kwotę 300 zł.

Nawet 800 zł (10 x 80 zł) za polecanie konta

Po założeniu konta możesz przejść do rejestracji w programie „Polecam Proste Zasady” i polecania konta znajomym / rodzinie. Pamiętaj, że aby wziąć udział w programie trzeba wyrazić zgody marketingowe:

 • na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
 • na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną
 • na przetwarzanie danych osobowych przez Bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z Bankiem i podmiotów z nim współpracujących
Jak przystąpić do programu poleceń „Polecam Proste Zasady”?

Najłatwiej dokonać tego logując się w bankowości internetowej i następnie przechodząc do > Oferta i wnioski > Program Poleceń > Przystąp do nowej edycji:

Program Polecam Proste Zasady Getin Bank

Po przystąpieniu do promocji otrzymasz swój kod poleceń, który wystarczy przekazać osobie poleconej. Za każdą osobę, która spełni warunki programu (tj. m.in. 3 wpływy po 2000 zł), otrzymasz 80 zł premii.

Maksymalnie możesz otrzymać premię za 10 skutecznie poleconych osób w łącznej wysokości 800 zł. W systemie bankowości elektronicznej sprawdzisz, ile aktualnie osób skorzystało z Twojego polecenia.

Premię za polecenie otrzymasz w formie e-bonu do Allegro. Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz przez e-mail, SMS oraz jako wiadomość w bankowości elektronicznej). Nagrodę będzie można wybrać nie później niż do 31.07.2022 r. logując się w bankowości i przechodząc do zakładki Program Poleceń.

Bony Allegro będą ważne do 27.02.2023 roku.

Konto Proste Zasady w Getin Bank

Konto Proste Zasady to:

 • 50 zł premii na start w programie poleceń
 • 100 zł na start w programie Mastercard Bezcenne Chwile
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta po wykonaniu 5 płatności kartą
  • 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce
 • 3% na koncie oszczędnościowym na 12 miesięcy
 • 2% na Lokacie Mobilnej
 • 1,7% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł na 3 miesiące
Dokumenty:

Regulamin promocji „Polecam Proste Zasady XIV edycja”

Tabela opłat i prowizji od 1.01.2022 roku

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Elmira
Elmira
2 lat temu

Darku, kod poecenia we wpisie jest niaktywny – wygenerowany w poprzednie edycji poleceń do 1 grudnia. Masz możliwość wysłać aktualny kod?

trackback

[…] 3% oraz 1,7% w Getin Bank [+50 zł na start] […]

trackback

[…] jeszcze nie wszystko, bowiem nowi lub powracający klienci Getin Banku mogą zyskać 150 zł premii na start za konto osobiste w programie poleceń i programie Bezcenne Chwile z krótką […]

Co myślisz?

200 zł na start za DARMOWE CitiKonto [+ 200 zł w programie Bezcenne Chwile + 400 zł za kartę]

Karta dla dziecka z premią 50 zł w ING

50 zł za kartę przedpłaconą dla dziecka ING Banku Śląskim [+160 zł dla dorosłego]