w

CitiKonto za DARMO + 200 zł na start w Citibank [+ 500 zł dla chętnych]

CitiKonto - premia 200 zł na start

Citibank ruszył z II edycją promocji bezwarunkowo DARMOWEGO CitiKonta za założenie którego otrzymamy jeszcze 200 zł premii. To jeszcze nie wszystko, bowiem zakładając też kartę kredytową możesz premię powiększyć o kolejne 500 zł lub smartfon vivo Y11s!

CitiKonto jest rewolucją w dzisiejszych czasach, kiedy to inne banki wycofały bezwarunkowo darmowe konta. CitiKonto to z kolei prawdziwe i bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie rachunku wraz z kartą i wybranymi usługami dodatkowymi.

Zobacz też aktualną promocję:

→ Łatwe 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

Tym razem od razu przejdziemy do krótkiego prześwietlenia CitiKonta, które to należy założyć w promocji.

CitiKonto jest rewolucją w 2021 roku, w którym brak jest drugiego rachunku, za prowadzenie którego nie zapłacimy ani grosza bez spełniania jakiegokolwiek warunku.

Za Bezwarunkowe 0 zł otrzymujemy prowadzenie rachunku wraz z kartą debetową Mastercard oraz pakietem korzyści dodatkowych: 3 natychmiastowych przelewów Express Elixir i 4 wypłat z obcych bankomatów miesięcznie.

Promocja będzie trwała do 4 grudnia 2021 r.

Nowe CitiKonto to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów w miesiącu
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
200 zł premii na start za Darmowe CitiKonto

Wiemy już, że zakładając CitiKonto nic nie ryzykujemy i nie poniesiemy żadnych opłat. Przejdźmy zatem do prześwietlenia krok po kroku warunków akcji z premią 200 zł na start.

Dlaczego zatem Citi Handlowy chce nam zapłacić aż 200 zł za założenie Darmowego rachunku?

Niemal wszystkie banki starają się przyciągnąć do siebie nowych klientów i liczą na to, że w przyszłości Ci poszerzą swoje relacje z bankiem o kolejne produkty, które będą już zyskowne dla banków. Nie ma jednak takiego obowiązku. Po przetestowaniu konta i otrzymaniu premii możemy sami zdecydować, czy chcemy to konto zachować. Z kolei, my Klienci potrzebujemy jakieś zachęty do zmiany lub założenia dodatkowego konta osobistego.

Nagrodę możemy jeszcze powiększyć o kolejne 900 zł zakładając kartę kredytową Citi Simplicity w promocji Allegro i spełniając warunki tej promocji. Oczywiście równie dobrze możemy poprzestać na premii 200 zł za konto.

Łącznie zyskać można więc aż 700 zł:

 • Kod na 2 przesyłki kurierskie w serwisie szybkienadania.pl
 • 200 zł za konto
 • 100 zł zwrotu za płatności kartą Citi Simplicity
 • 400 zł w bonie Allegro z kartą Citi Simplicity
Kto może otrzymać 200 zł za CitiKonto?

Z II edycji promocji promocji „Nawet 200 zł z CitiKontem” skorzystać mogą osoby, które od 1 stycznia 2020 r. nie posiadały konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w Citi Handlowym.

Wcześniejsze posiadanie konta w Citibanku lub też obecne posiadanie innych produktów banku (w tym karty kredytowej) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji.

Jak otrzymać 200 zł za CitiKonto?

 • Do 4.12.2021 r. złóż dedykowany wniosek online o Citikonto
  • Konto założysz w pełni zdalnie w 4 prostych krokach
  • Regulamin promocji podpisz SMS’em w terminie 10 dni od otwarcia konta
  • Jeśli chcesz otrzymać 2 kody na przesyłki kurierskie, to dodatkowo wyraź zgody na:
   • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach)
   • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego
 • Pierwsze 50 zł w gotówce otrzymasz jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:
  • zapewnisz wpływ na konto min. 100 PLN
  • zalogujesz się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • Drugie 50 zł otrzymasz jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnisz wpływ z tytułu wynagrodzenia (definicja w dalszej części wpisu) w kwocie min. 2 000 PLN lub wykonasz zlecenie walutowe w Citi Kantor na min. 2000 zł
 • Trzecie 50 zł otrzymasz jeśli do końca trzeciego miesiąca spełnisz jeden z dwóch warunków:
  • wykonasz płatności bezgotówkowe kartą debetową / zbliżeniowo telefonem na łączną kwotę min. 500 zł lub
  • jeśli posiadasz kartę kredytową Citibank, to dokonaj spłaty tej karty z CitiKonta na kwotę min. 500 zł (przypominam, że za jej wyrobienie karty otrzymasz 400 zł na Allegro i 100 zł zwrotu za płatności)
 • Czwarte 50 zł otrzymasz za spełnienie powyższych warunków do otrzymania trzech nagród
Dodatkowy zwrot do 100 zł

Dodatkową nagrodę w formie 1% zwrotu od płatności kartą do konta lub kartą kredytową (max. 100 zł) otrzymasz jeśli oprócz konta osobistego założysz także kartę kredytową (w promocji z nagrodą 400 zł na Allegro).

 • zwrot uzyskasz za płatności wykonane przez 4 miesiące następujące po miesiącu założenia karty kredytowej. Miesięcznie możesz otrzymać do 25 zł zwrotu
Przekazanie nagród

Każda z nagród zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, do którego należy wykonać poszczególne warunki.

Kody na 2 przesyłki kurierskie otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta pod warunkiem otrzymania zgód do dnia przekazania kodów.

W kolejnych miesiącach będziesz natomiast otrzymywać po 50 zł premii w gotówce za spełnianie kolejnych warunków.

Z regulaminu:

Wynagrodzenie to suma wpływów z tytułu:

(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub

(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie. Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych oraz z rachunku prowadzonych dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych. Bank zastrzega sobie prawo odmowy wypłaty Nagrody 3 jeśli nie zostaną
spełnione powyższe warunki.

Załóż też kartę kredytową i odbierz 400 zł na Allegro + do 100 zł moneyback

CitiKonto + karta Citi Simplicity

Uczestnicy promocji CitiKonta mogą dodatkowo skorzystać z promocji dotyczącej karty kredytowej Citi Simplicity z voucherem 400 zł na Allegro, która cieszy się rekordową promocją wśród czytelników. Nic dziwnego, bowiem warunki tej akcji są naprawdę niewygórowane jak na wysoką premię 400 zł.

Jednym słowem, najpierw zakładamy konto osobiste i spełniamy warunki do zgarniecia 200 zł premii. W międzyczasie składamy wniosek o kartę z premią 400 zł na Allegro i oprócz tej nagrody zyskujemy także 1% zwrotu od płatności kartami Citibanku (max. 100 zł).

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

100 zł lub 150 zł za konto osobiste oraz 100 zł za polecenie konta w programie „Polecam PKO Bank Polski”

500 zł (35.900 pkt Bezcenne Chwile) za kartę kredytową mBank bez opłaty za wydanie