w

500 zł (35.900 pkt Bezcenne Chwile) za kartę kredytową mBank bez opłaty za wydanie

mBank karta kredytowa Mastercard z premią 500 zł lub 300 zł

mBank ruszył z kolejną promocją dotyczącą swoich kart kredytowych. Jakiś czas temu pisałem o promocji zachęcającej do zmiany wycofywanych kart Miles & More. Teraz mamy kolejną szansę do zgarnięcia 300 zł za kartę World Mastercard lub 500 zł za kartę World Mastercard Intensive.

Dodatkowo mBank wyda powyższe karty bez żadnych opłat. Zatem mamy czysty zysk i brak ryzyka przy umiejętnym korzystaniu z karty (czyli jej spłaty w całości w terminie określonym na wyciągu).

Promocja będzie trwała do 19 stycznia 2022 roku.

35900 pkt za kartę World Mastercard Intensive lub 21300 pkt za kartę World Mastercard

W ramach promocji mBanku, za założenie jednej z dwóch kart Mastercard otrzymamy punkty promocyjne w programie Bezcenne Chwile:

  • 35900 pkt o wartości ok. 500 zł za kartę World Mastercard Intensive – tylko dla posiadaczy kont Intensive (33400 pkt + 2500 pkt za pierwszą transakcję)
  • 21300 pkt o wartości ok. 300 zł za kartę World Mastercard (20000 pkt + 1300 pkt za pierwszą transakcję)

Punkty będzie można wymienić m.in. na vouchery Allegro, RTV Euro AGD, Decathlon, Circle K i wiele innych.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia posiadająca zdolność kredytową, która w terminie od 7.10.2021 r. do 19.01.2022 r. złoży wniosek o kartę kredytową World Mastercard lub World Mastercard Intensive (w tym przypadku trzeba wcześniej założyć mKonto Intensive – za które otrzymasz 300 zł premii na start).

Dodatkowym wymogiem jest to, aby została Ci wydana nowa karta lub też możesz zamienić swoją dotychczasową kartę kredytową na kartę biorącą udział w promocji w promocji. Tutaj istotne jest, aby posiadać tą kartą od co najmniej 6 miesięcy.

Jak otrzymać 300 zł lub 500 zł premii na start?

  • Złóż wniosek o kartę kredytową World Mastercard lub World Mastercard Intensive nie później niż do 19.01.2022 roku
  • Zarejestruj kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile, gdzie później odbierzesz swoją nagrodę
  • Wykonaj nowo wydaną kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 500 zł w ciągu 45 dni od jej wydania, jednak nie później niż do 28.02.2022 roku

To wszystko!

Nagrody i ich wydanie

Teraz wystarczy już tylko czekać na udostępnienie punktów promocyjnych, które będziesz mógł wymienić na nagrody rzeczowe lub vouchery m.in. do Allegro, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik, bilety do kina i wiele wiele więcej nagród.

Punkty możesz wymienić na nagrody w terminie 6 miesięcy od dnia zasilenia rachunku programu Bezcenne Chwile. Po tym czasie punkty wygasają. Natomiast nagrody, na które wymienisz punkty będą posiadały dłuższy termin ważności.

Karty World Mastercard i World Mastercard Intensive w mBank

Na koniec dowiedzmy się jeszcze czegoś więcej na temat samych kart kredytowych World Mastercard oraz World Mastercard Intensive.

W ramach promocji obie karty zostaną wydane za 0 zł. Zatem uczestnictwo w promocji nie będzie nas nic kosztować. Jeśli natomiast kartę zostawicie sobie na dłużej, to po 12 miesiącach zostanie Wam naliczona opłata w wysokości 350 zł lub 400 zł. Można jednak jej uniknąć wykonując transakcje kartą na łączną kwotę min 18.000 zł (karta World Mastercard) lub 30.000 zł (World Mastercard Intensive) w okresie 12 miesięcy poprzedzających naliczenie opłaty.

OpłataWorld MastercardWorld Mastercard Intensive
Opłata za wydanie karty0 zł w promocji 0 zł w promocji
Opłata za kartę dodatkową0 zł0 zł
Roczna opłata po zakończeniu roku używania karty głównej0 zł po wydaniu 18.000 zł przez rok lub 350 zł 0 zł po wydaniu 30.000 zł przez rok lub 400 zł
Oplata za przewalutowanie transakcji3%brak opłaty
Opłata za przelew z rachunku kart w ramach płatności z wykorzystaniem usługi mTransfer0 zł0 zł
Ubezpieczenie zakupów online0 zł0 zł
Płatności zbliżenioweGoogle Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay

Dodatkowym benefitem do kart World Mastercard w mBank jest ochrona ubezpieczeniowa zakupów online:

Zobacz też inne promocje kart kredytowych:

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
atraks
atraks
2 lat temu

co mi się podoba w mbanku , to że nie ma okresu karencji w ostatnich 6 miesiącach miałem kartę wraz z żoną z bonem do biedronki /nie była tu opisana / bez problemu otwarłem zamknąłem i teraz wnioskuje o kolejną ,

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  atraks

Prawda, ja z żoną zamówiliśmy właśnie czwartą kartę u nich 😀 Tzn. mamy obecnie po trzy karty i ta będzie czwarta. Ostatnio też skorzystaliśmy na dwóch kartach z promocji 300 zł / 400 zł za zamianę kart Miles & More.

szm
szm
2 lat temu

Czy trzeba trzymać kartę cały rok, czy można zrezygnować wcześniej i nie ponosić żadnej opłaty?

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  szm

Możesz kartę zamknąć wcześniej, tylko zrób to po otrzymaniu i wykorzystaniu punktów w Bezcennych Chwilach, bo z chwilą zamknięcia karty zamykane jest także konto w programie.

trackback

[…] 300 zł za założenie karty kredytowej World Mastercard […]

Co myślisz?

CitiKonto za DARMO + 200 zł na start w Citibank [+ 500 zł dla chętnych]

Aż 800 zł od mBanku: 300 zł za konto Intensive oraz 500 zł za kartę kredytową Mastercard