w

300 zł na Circle K z kartą kredytową Visa Impresja w Banku Millennium [+ 360 zł za konto]

Bank Millennium - Karta Visa Impresja z bonem 300 zł Circle K

Ruszyła kolejna edycja promocji karty kredytowej Visa Impresja lub Visa Gold z premią 300 zł na Circle K w Banku Millennium. Karta Impresja to 0 zł przez rok po wykonaniu 1 transakcji miesięcznie oraz zwrot do 600 zł za zakupy w wybranych sklepach.

Nie posiadasz jeszcze konta osobistego w Banku Millennium? Zobacz jak w bardzo prosty sposób zgarniesz dodatkowe 360 zł premii za przetestowanie Konta 360°. Dodam, że jeszcze nigdy nie było wyższej premii za otwarcie tego konta.

→ HIT i rekord: Aż do 550 zł za konto w Banku Millennium

300 zł (2 x 150 zł) na Circle K + rok bez opłat

„Wiosna z kartą kredytową Visa” to nowa promocja Banku Millennium w ramach której uczestnicy otrzymają aż 300 zł premii w dwóch e-kodach po 150 zł każdy do wykorzystania na stacjach paliw Circle K.

Uczestnicy promocji otrzymają również zwolnienie z opłaty za prowadzenie karty przez 12 miesięcy po wykonaniu tą kartą zaledwie jednej płatności miesięcznie.

Jednym słowem, nic nie ryzykujesz a za spełnienie warunków promocji otrzymasz 300 zł na Circle K. Co więcej, spłacając kartę w terminie wyznaczonym na wyciągu nie zapłacisz ani grosza za skorzystanie z odroczonej płatności (darmowy kredyt do 56 dni).

Karta kredytowa Visa Impresja ma jedną dodatkową zaletę w postaci 5% moneyback (max. 50 zł miesięcznie i 600 zł rocznie) u 25 partnerów banku (m.in. Apart, Cinema City, Empik, Deichmann, Inter Cars, Sephora, Smyk, Zara).

Promocja karty kredytowej potrwa do 30 kwietnia 2022 roku.

Kto może otrzymać 300 zł z kartą Visa?

Promocja „Wiosna z kartą kredytową Visa” dostępna jest dla osób, które nie posiadają żadnej karty kredytowej Millennium od 1 stycznia 2020 roku. Okres karencji wynosi więc nieco ponad 2 lata.

Nagroda w akcji „Wiosna z kartą Visa”

Nagrodą w promocji są dwie eKarty o wartości 150 zł każda (łącznie 300 zł) do wykorzystania na stacjach Circle K.

Otrzymane eKarty trzeba będzie aktywować w ciągu 60 dni od otrzymania poprzez aplikację mobilną Goodie (w zakładce „Profil” należy wybrać „użyj kod”). Po aktywacji eKart mamy już 12 miesięcy na ich wykorzystanie.

Jak otrzymać 300 zł za kartę Visa Impresja?

  • Do 30 kwietnia 2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Impresja z limitem min. 3000 zł poprzez bankowość elektroniczną Millenet (Oferta -> Nowa karta kredytowa) lub przez aplikację mobilną Millennium (jeżeki nie masz jeszcze rachunku, to konto Millennium 360° założysz z premią 500 zł)
    • wyraź przy tym zgody marketingowe na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, otrzymywanie dopasowanych informacji handlowych oraz informacji handlowych firm współpracujących z bankiem
  • W każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu wydania karty (tj. dla kart wydanych w marcu 2022 r. będzie to kwiecień, maj i czerwiec 2022 r.) wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 350 zł, które nie zostaną zwrócone.
    • Za spełnienie tego warunku w trzech miesiącach otrzymasz pierwsze 150 zł premii
  • Przez trzy kolejne miesiące również wykonaj płatności kartą na kwotę min. 350 zł / miesięcznie (tj. dla kart wydanych w marcu będą to miesiące lipiec, sierpień oraz wrzesień 2022 r.)
    • Za spełnienie warunku płatności w tych trzech miesiącach otrzymasz drugie 150 zł premii (łącznie 300 zł)
  • Kartę utrzymaj do dnia otrzymania ostatniej nagrody

Każdy z 2 eKart na stacje paliw Circle K zostanie dostarczona za pomocą wiadomości SMS do końca miesiąca po miesiącu wykonania wymaganych płatności. Dla kart otwartych w marcu pierwsze 150 zł otrzymasz do końca lipca 2022 r. a drugie 150 zł do końca października 2022 roku. Pamiętaj, aby po otrzymaniu każdej z eKart Circle K, aktywować ją w aplikacji mobilnej Goodie w ciągu 60 dni od otrzymania

Karta kredytowa Visa Impresja – krótkie prześwietlenie

Karta kredytowa Visa Impresja w Banku Millennium to 0 zł za prowadzenie karty przez 12 miesięcy po wykonaniu co najmniej 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie. W kolejnym roku, karta będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią min. 5 płatności miesięcznie, co jest nadal bardzo prostym warunkiem zwolnienia z opłat.

600 zł zwrotu rocznie za zakupy kartą Impresja

Karta kredytowa Millennium Visa Impresja to dodatkowy bonus w postaci 5% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach. W każdym miesiącu można otrzymać do 50 zł zwrotu oraz aż 600 zł zwrotu rocznie! Zwrot otrzymasz na rachunek karty kredytowej na początku kolejnego miesiąca po miesiącu wykonania premiowanych transakcji.

5% zwrotu otrzymamy za zakupy kartą Impresja w następujących sklepach: Apart, Empik, TravelPlanet.pl, Cinema City, Smyk, Deichmann, Inter Cars, Sony Centre, Sephora, Venezia, Baldinini, Coccinelle, FrancescoBiasia, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, PennyBlack, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara, Zara Home oraz Uterque.

Millennium Impresja 5% Moneybac
Dokumenty:

Regulamin promocji „Wiosna z kartą kredytowa Visa”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
2 lat temu

Z jakich systemów rabatowych teraz korzystanie? Bo po zmianie w MamBonus w BNP Paribas nie ma sensu zbierania punktów. Zresztą tak jak w Payback. Goodie Millennium sensowne?

Bartek
2 lat temu

Ciekawa promocja

kasia
kasia
1 rok temu

no ok mam 1-sze 150 zł , wymieniłam kod , i okazuje się że można skorzystać tylko dodając do Google Pay lub apple wallet , czyli co ? nie mam NFC to nie zapłace ?

Co myślisz?

3% do 400 tys. zł na koncie oszczędnościowym w Getin Bank

Super łatwe 100 zł na Allegro za Konto dla Młodych w Alior Bank [+ 300 zł dla dorosłego]