w

HIT! Nawet 1020 zł z darmową Motokartą Citibank [proste warunki]

Motokarta BP Citibank - premia 1020 zł

Ruszył nowy HIT od Citibanku! Do zgarnięcia jest aż do 1020 zł premii w promocji całkowicie darmowej Motokarty. Pierwsze 300 zł otrzymamy w bonie do BP, a kolejne 720 zł będzie przekazywane w formie pieniężnej na dowolne zakupy.

Podstawową zaletą nowej promocji Citibanku jest to, że dotyczy ona całkowicie darmowej karty bez żadnych warunków i haczyków.

Aktualna promocja Motokarty BP:

720 zł zwrotu za paliwo (31 gr/litr): Darmowa karta Citibank-BP Motokarta

Aż do 1020 zł do karty kredytowej Citibank-BP

Premia w kumulacji promocji Motokarty to łącznie aż 1020 zł podzielone na dwie części:

Pierwsza to dobrze znana premia na start. W przypadku darmowej Motokarty-BP jest to 300 zł w bonie do wykorzystania na stacjach BP. Druga część to 720 zł zwrotu za paliwo przekazywana po 20 zł miesięcznie za spełnienie dwóch warunków.

Dla kogo nawet 1020 zł z Motokartą Citibank-BP?

Promocja Motokarty BP przeznaczona jest dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadają karty kredytowej Citibank oraz spełniają warunki finansowe:

 • Wiek: minimum 18 lat
 • Dochód: minimum 1200 zł netto
 • Zatrudnienie: minimum 3 miesiące w obecnej firmie
 • Dla firm: min. 2 lata prowadzenia działalności i dochód netto min. 2500 zł

Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza Cię z udziału w promocji.

Jak otrzymać łatwe 300 zł na start z Motokartą?

 • Do 24.09.2021 r. złóż dedykowany wniosek o Motokartę Citibank-BP (wnioski złożone przez inne strony nie będą brały udziału w promocji)
  • W ciągu 10 dni od złożenia wniosku prześlij do banku dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody (można je przesłać od razu podczas wypełniania wniosku lub dosłać je w terminie 10 dni)
 • Podpisz umowę o kartę Citibank-BP Motokarta i aktywuj ją za pomocą aplikacji mobilnej CItibank Mobile
 • Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguj się min. 1 raz w aplikacji mobilnej Citibanku
 • Nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych
  • Transakcje te nie mogą zostać zwrócone
  • Nie mogą to być transakcje quasi-cash, czyli np. doładowania portfeli elektronicznych (Revolut, SkyCash, itp), zapłaty za usługi gier losowych, hazardowych czy usługi wymiany walut. Wszystkie normalne płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych będą się liczyły

To wszystko! Do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków otrzymasz powiadomienie o zakwalifikowaniu się do otrzymania nagrody. Sama nagroda w postaci karty paliwowej BP SuperCard zostanie natomiast przesłana w ciągu 60 dni od otrzymania powyższej wiadomości za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Motokartę Citibank-BP należy utrzymać do dnia otrzymania nagrody.

Jak otrzymać 720 zł z Motokartą Citibank-BP?

Nagroda w wysokości 300 zł na start to dopiero początek. Teraz wystarczy co miesiąc używać normalnie karty, a w każdym z 36 miesięcy (pełnych cykli rozliczeniowych rozpoczynających się po miesiącu zawarcia umowy) otrzymasz nagrodę w wysokości 20 zł do wypłaty na rachunek karty.

Za każdy miesiąc w którym wydasz łącznie kwotę min. 500 zł (w tym co najmniej 250 zł na stacjach paliw BP w Polsce) otrzymasz zwrot w postaci 20 zł. Środki te możesz przekazać na rachunek Motokarty po 3 dniach od zakończenia okresu rozliczeniowego.

Możesz też poczekać i zlecić przekazanie skumulowanych środków za kilka miesięcy (maksymalnie można zlecić przekazanie środków za 13 okresów rozliczeniowych).

Zwrot zasili rachunek Twojej karty kredytowej, spłacając tym samym jej zadłużenie. Dzięki temu dokonując spłaty będziesz mógł/mogła ją pomniejszyć o wysokość wypłacanej nagrody.

Czy jest tu jakiś haczyk?

Dokładnie przeanalizowałem zapisy regulaminu i nie znalazłem żadnego haczyka! Trzeba jedynie pamiętać o dwóch warunkach promocji: pierwszym jest przesłanie do banku dokumentów dochodowych a drugim jest zalogowanie w aplikacji mobilnej i aktywacją karty przez tą aplikację.

Co więcej, dzięki Motokarcie Citibank-BP możesz korzystać za darmo z odroczonej płatności za zakupy tą kartą. Motokarta posiada bowiem okres bezodsetkowemu wynoszący do 56 dni. Okres, w którym możesz korzystać z pieniędzy banku liczony jest od zakończenia okresu rozliczeniowego. Wykorzystaną wcześniej kwotę możesz spłacić w okresie do 26 dni od zakończenia okresu rozliczeniowego (56 dni od jego rozpoczęcia).

Za korzystanie z tego kredytu nie poniesiesz żadnych kosztów, RRSO wyniesie 0%. Wystarczy żeby wykonane płatności były zwykłymi zakupami kartą a nie wypłatą gotówki np. w bankomacie i żeby cała wydana wcześniej kwota została w pełni spłacona w terminie wyznaczonym na wyciągu. Spłacając niższą kwotę poniesiesz koszt odsetek.

W przeciwnym razie bank będzie liczył odsetki od dnia wykonania płatności i koszt kredytu (RRSO) wyniesie 7,44% w skali roku, czyli nadal bardzo mało w porównaniu do kosztu kredytów czy pożyczek.

Więcej na temat działania karty kredytowej: Poradnik kart kredytowych.

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta

Citibank BP Motokarta

Motokarta Citibank-BP to całkowity brak opłaty za wydanie i prowadzenie karty. Nic nie płacimy a dodatkowo to bank wypłaci nam po 20 zł miesięcznie (720 zł w całym okresie promocji) za używanie karty. Lepszej karty obecnie nie znajdziemy na rynku.

Oprócz zwrotu otrzymasz też punkty PAYBACK przy okazji zakupów.

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł opłaty miesięcznej i rocznej
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach
 • 0 zł za dostarczenie karty Pocztą Polską
 • Rabaty do 50% w programie Citi Specials
 • Google Pay
 • Punkty w programie PAYBACK
 • Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Maciej Sowilski
Maciej Sowilski
2 lat temu

Te 250 zł na BP muszę wydać na jeden raz czy mogę zrobić dwa mniejsze tankowania lub tankowanie + jakieś mniejsze zakupy?

Darek M. W.
2 lat temu

Można bez problemu kilka mniejszych płatności.

Co myślisz?

50 zł na start + 2% dla oszczędności + do 800 zł dla obecnych klientów w programie poleceń Getin Banku

Konto ING z premią 210 zł na start + nawet 1000 zł w programie poleceń