w

50 zł na start + 2% dla oszczędności + do 800 zł dla obecnych klientów w programie poleceń Getin Banku

Program Polecający Getin Bank

Ruszyła XIII edycja programu poleceń „Polecam Proste Zasady” w Getin Bank z premią po 50 zł za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków promocji. Nagroda zostanie przekazana w formie bonów na Allegro lub do Decathlon.

Program polecający Getin Bank był bardzo popularny wśród czytelników JakOszczedzic.pl. Prawdopodobnie już każdy czytelnik skorzystał z tej akcji w przeszłości. Jeśli jednak należysz do nowego grona to sprawdź jak w prosty sposób zgarnąć 50 zł na start i jeszcze więcej polecając promocję kolejnym osobom.

Dodatkowym atutem posiadania konta w Getin Bank jest świetne konto oszczędnościowe na 2% na okres 12 miesięcy do 10 tys. zł oraz 2% na okres 3 miesięcy do 400 tys. zł.

Aktualna promocja: 600 na start w VeloBank (dawny Getin Bank)

50 zł za otwarcie konta Getin z polecenia

Każdy uczestnik programu poleceń otrzyma bon o wartości 50 zł do Allegro lub Decathlon za skuteczne polecenie. Nowy klient otrzyma premię za otwarcie Konta Proste Zasady i spełnienie warunków programu.

XIII edycja programu będzie trwała do 30.11.2021 roku.

Kto może otrzymać 50 zł za konto Getin?

Kolejny raz, w promocji obowiązuje niesamowicie krótki okres karencji. Nagrodę jako polecony możesz otrzymać, jeśli od 28.02.2021 r. nie posiadasz konta osobistego w Getin Banku.

Posiadanie innych produktów banków, jak na przykład kartę kredytową, pożyczkę czy kredyt nie wyklucza Cię z udziału promocji.

Jak otrzymać bon 50 zł za konto Getin?

 • Do 30.11.2021 r. złóż wniosek o Konto Osobiste Proste Zasadypodając kod polecający otrzymany od znajomego oraz je aktywuj również do 31 sierpnia
  • Jeśli nie posiadasz kodu polecającego to wypełnij poniższy formularz odbioru kodu lub napisz do mnie przez formularz kontaktowy / na maila jakoszczedzic.pl@gmail.com
  • Wyraź przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych i utrzymaj je do dnia otrzymania nagrody
  • potwierdź otrzymanie regulaminu programu poleceń
Kod Polecający Getin Bank
 • Po otwarciu konta wystarczy w każdym z trzech pierwszych, pełnych miesięcy kalendarzowych po aktywacji konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego Getin Bank
  • Pieniędzy tych nie musisz trzymać na koncie w Getin Bank. Zaraz po ich pojawieniu się, możesz je przesłać z powrotem zostawiając drobną kwotę na wykonanie wymaganej jednej płatności dla zwolnienia z opłaty za konto
 • Nie wypowiadaj konta i utrzymaj zgody marketingowe do dnia przekazania nagrody
Przykład:

Konto zakładasz i aktywujesz we wrześniu 2021 r. Wpływy 2000 zł zapewnij w październiku, listopadzie oraz w grudniu 2021 roku.

Nawet 800 zł (10 x 80 zł) za polecanie konta

Po założeniu konta możesz przejść do rejestracji w programie „Polecam Proste Zasady” i polecania konta znajomym / rodzinie. Pamiętaj, że aby wziąć udział w programie trzeba wyrazić zgody marketingowe:

 • na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
 • na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną
 • na przetwarzanie danych osobowych przez Bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z Bankiem i podmiotów z nim współpracujących
Jak przystąpić do programu poleceń „Polecam Proste Zasady”?

Najłatwiej dokonać tego logując się w bankowości internetowej i następnie przechodząc do > Oferta i wnioski > Program Poleceń > Przystąp do nowej edycji:

Program Polecam Proste Zasady Getin Bank

Po przystąpieniu do promocji otrzymasz swój kod poleceń, który wystarczy przekazać osobie poleconej. Za każdą osobę, która spełni warunki programu (tj. m.in. 3 wpływy po 2000 zł), otrzymasz 80 zł premii.

Maksymalnie możesz otrzymać premię za 10 skutecznie poleconych osób w łącznej wysokości 800 zł. W systemie bankowości elektronicznej sprawdzisz, ile aktualnie osób skorzystało z Twojego polecenia.

Premię za polecenie otrzymasz w formie e-bonu do Allegro lub Decathlon. Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz przez e-mail, SMS oraz jako wiadomość w bankowości elektronicznej). Nagrodę będzie można wybrać nie później niż do 31.01.2022 r. logując się w bankowości i przechodząc do zakładki Program Poleceń.

Konto Proste Zasady w Getin Bank

Konto Proste Zasady to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta po wykonaniu 1 płatności kartą
  • 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą wypłaty BLIK
 • Program Bezcenne Chwile
 • 50 zł na start
 • 2% na koncie oszczędnościowym na 12 miesięcy
 • 2% na koncie oszczędnościowym do 400 tys. zł na 3 miesiące


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

470 zł premii na start za konto w Santander Bank Polska [+ do 300 zł zwrotu za rachunki]

HIT! Nawet 1020 zł z darmową Motokartą Citibank [proste warunki]