w

Ponownie 3000 zł premii za depozyt na koncie Citigold w Citibank [jak lokata 1,85%]

Citigold 3000 zł premii

Od czasu do czasu otrzymuję zapytania w sprawie bezpiecznego lokowania większych środków (np. 1 mln zł) na okres kilku miesięcy. Z uwagi na wysokość gwarancji BFG, w jednym banku lepiej nie trzymać środków wyższych niż ok. 450 tys. zł. W takich wypadkach trzeba środki rozłożyć na kilka kont / lokat.

Tutaj dobrą alternatywą jest posiadanie konta Private Banking w Citibanku, które da zarobić 3000 zł przez okres 6 miesięcy lub 1500 zł przez 3 miesiące co jest odpowiednikiem lokaty na 1,85% w skali roku. Przy okazji otrzymamy świetne ubezpieczenie podróżne, dostęp do saloników biznesowych na lotniskach czy też bezpieczne konta walutowe z możliwością wpłat i wypłat walut.

Jest to więc dobra propozycja dla osób chcących ulokować swoje oszczędności na okres 3 lub 6 miesięcy. Po 3 miesiącach po prostu decydujemy, czy chcemy przedłużyć okres na kolejne 3 miesiące utrzymując odpowiednie saldo na koncie.

W skrócie wygląda to tak: Zakładasz konto Citigold i wpłacasz na nie środki w wysokości 400 tys. zł + lekki naddatek na bieżące wydatki. Po trzech miesiącach utrzymywania salda otrzymasz 1500 zł premii przelane na swoje konto, a po kolejnych 3 miesiącach kolejne 1500 zł, co da łącznie 3000 zł premii netto.

→ Aktualna promocja: 1000 zł premii + lokata 7,6% za konto Citigold

Kto może otrzymać 3000 zł od Citibank?

Jak już wspomniałem na wstępie, jest to oferta dla osób, które w terminie 3 lub 6 miesięcy będą dysponowały kwotą w wysokości min. 400.000 zł (lub 4.000.000 zł aby otrzymać 12000 zł premii).

W pozostałych przypadkach, najlepszą ofertę dla swoich oszczędności znajdziesz w rankingu lokat i kont oszczędnościowych na kwiecień 2022 r.

Drugim warunkiem jest nieposiadanie konta osobistego w City Handlowy (samodzielnie lub jako współposiadacz) od 1 stycznia 2019 roku.

Dobrą wiadomością jest fakt, że można posiadać kartę kredytową Citibank, za założenie któej można cały czas zgarnąć świetne nagrody: np. 400 zł w bonie do sklepów Biedronka, projektor Overmax MULTIPIC 3.5c lub 600 zł na Allegro!

Jak otrzymać 3000 zł lub 1500 zł premii za konto Citigold?

Citibank zaproponował ofertę dla zamożnych osób: „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce”. W ramach zimowej edycji 2022 zyskasz kwotę odpowiadającą odsetkom z lokaty 1,85% w skali roku dla kwoty 400.000 zł, tj. 1500 zł za każdy z dwóch pierwszych 3-miesięcznych okres ulokowania środków.

Przy okazji zyskasz możliwość poznania bankowości Premium w Citibank wraz z kartą Citigold Lounge Pass (czyli możliwością dwóch bezpłatnych wejść w miesiącu do saloników Executive Lounge na największych lotniskach w Polsce – w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i w Katowicach).

Warunki do zgarnięcia 3000 zł premii są bardzo proste i w zasadzie sprowadzają się do ulokowania kwoty w wysokości min. 400 000 zł (warto ulokować np. dodatkowy 1000 zł więcej, aby średnie saldo nie spadło poniżej 400 tys. zł).

Aby otrzymać 2 x 1500 zł za konto Citigold:

 • Wypełnij promocyjny wniosek kontaktowy o konto Citigold
  • W ciągu 48 godzin oddzwoni do Ciebie konsultant, z którym dopełnisz resztę formalności i poprowadzi Cię przez cały proces oraz wyjaśni wszystkie warunki (podczas rozmowy podpiszesz też regulamin promocji)
 • Pierwsze 1500 zł premii otrzymasz za utrzymanie średniego salda w wysokości min. 400 000 zł do końca czwartego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowym
  • Wpływ środków musi pochodzić z konta w innym banku niż Citi Handlowy
 • Drugie 1500 zł premii otrzymasz za utrzymanie średniego salda min. 400 tys. zł przez kolejne 3 miesiące
  • Oczywiście, bez problemu możesz wycofać środki już po 3 miesiącach zgarniając 1500 zł premii lub po 6 miesiącach zgarniając 3000 zł.

Po otrzymaniu premii możesz dokonać zamiany konta w bezpłatne CitiKonto (co sam uczyniłem) lub też możesz zamknąć konto CitiGold (w okresie wypowiedzenia nie jest pobierana opłata z tytułu jego prowadzenia).

Kiedy otrzymam 1500 zł lub 300 zł?

Pierwsze 1500 zł otrzymasz do końca miesiąca po upłynięciu pierwszego 3-miesięcznego okresu promocji.

Drugie 1500 zł otrzymasz do końca miesiąca po upływie 6-go miesiąca po miesiącu założenia konta po utrzymaniu średniego salda w wysokości min. 400 tys. zł przez drugi 3-miesięczny okres trwania promocji.

Konto Citigold – krótkie prześwietlenie

Konto Citigold to rachunek premium dla osób wymagających i posiadających wyższy kapitał. W zamian za ulokowanie oszczędności (średniomiesięczne saldo min. 400 tys. zł) otrzymasz specjalne korzyści. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z tego rachunku jak z lokaty na okres 3 lub 6 miesięcy, a później je zamienić w CitiKonto.

Opłaty za konto (220 zł miesięcznie) możesz uniknąć w całości spełniając dwa warunki aktywności lub możesz ją zmniejszyć do 30 zł spełniając tylko jeden warunek (ulokowania środków w wysokości 400 tys. zł).

Opłaty unikniesz w pełni jeśli dodatkowo spełnisz jeden z dwóch warunków:

 • posiadasz produkt hipoteczny w Citibank lub
 • wartość Twojego portfela inwestycyjnego wynosi co najmniej 100 000 zł (z wyłączeniem depozytów) lub
 • w trzech ostatnich miesiącach kalendarzowych zrealizujesz zlecenia walutowe na sumę min. 100 tys. zł
Konto Citigold to:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem utrzymywania średniomiesięcznego salda w wysokości min. 400 000 zł i jednego warunku dodatkowego
  • 30 zł po spełnieniu tylko warunku utrzymania depozytu
  • 220 zł w przeciwnym razie
  • 0 zł w okresie wypowiedzenia
 • 0 zł za dostęp do usługi CitiPhone
 • 0 zł za kartę debetową
 • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku
 • 0 zł za dwa wejścia miesięcznie do saloników w ramach Karty Citigold Lounge Pass
Dokumenty / linki:

Regulamin promocji „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce. Edycja zima 2022”

Tabela opłat i prowizji Citibank

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bankier
Bankier
2 lat temu

Skorzystałem z jednej z poprzednich edycji i potwierdzam otrzymanie nagrody 🙂

citibank-citigold-nagroda.png

Co myślisz?

Łatwe 400 zł do Biedronki za założenie karty Citi Simplicity

HIT! Aż 660 zł od Citibanku za zakupy nową kartą Citi Simplicity