w

Podwyżka premii! 420 zł zamiast 350 zł za konto w Santander Bank Polska!

Ruszyła niesamowita kumulacja promocji w Santander Bank Polska! Za założenie świetnego Konta Jakie Chcę otrzymamy na start aż 420 zł premii za spełnienie warunków akcji opisanych poniżej.

To jeszcze nie wszystko, bowiem po założeniu konta można zgarnąć kolejne 800 zł za otwarcie karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk. Możesz też polecić konto rodzinie / znajomym, dzięki czemu Ty zyskasz 50 zł a osoba polecona 520 zł.

Promocja będzie trwała tylko do 30 czerwca 2021 r.

→ Aktualna promocja Konta Jakie Chcę w Santander

Konto Jakie Chcę z premią do 420 zł na start

Jeszcze tylko do końca miesiąca skorzystać możemy z niesamowitej kumulacji promocji w Santander Bank Polska.

Na stole leży aż do 420 zł podzielone na 4 części:

 • 300 zł za otwarcie konta i spełnienie trzech prostych warunków
 • 50 zł za wpisanie kodu polecającego i kilka płatności kartą
 • 70 zł rabatu na zakupy w CCC

Całą premię w wysokości 420 zł można zgarnąć na prostych zasadach bez potrzeby wykonywania uciążliwych czynności. Kroki jakie musimy podjąć sprowadzają się do założenia konta osobistego, rejestracji w programie Bezcenne Chwile, spełnienia trzech prostych warunków zwalniających z opłat za prowadzenie konta wraz z kartą w trzech kolejnych miesiącach oraz wykonania kilku dodatkowych płatności kartą dla zgarnięcia dodatkowych 50 zł w programie poleceń.

Dla kogo 420 zł w promocji Santander?

Z Wielkiej kumulacji Konta Jakie Chcę skorzystasz jeśli od 1.06.2020 roku nie posiadasz konta osobistego w Santander Bank Polska oraz od 1.04.2019 roku nie brały udziału w promocji Konta Jakie Chcę (zamknięcie konta otwartego w promocji przed 1.04.2019 r. kwalifikuje Cię do udziału w promocji).

Posiadanie innych produktów banku takich jak karta kredytowa, konto oszczędnościowe, konto walutowe, pożyczka czy kredyt również nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak przystąpić do promocji z premią do 420 zł?

 • Do 30.06.2021 r. złóż wniosek online na stronie promocji o Konto Jakie Chcę z kartą Mastercard podając kod polecający otrzymany od znajomego lub nasz pewny kod: 1008726893 oraz wyraź zgodę w celu przyznania tej premii:
 • Również do 30.06.2021 r. wyraź poniższe zgody (dwie pierwsze zgody można od razu wyrazić we wniosku o konto, trzecią podczas pierwszego logowania do bankowości elektronicznej):
  • na kontakt w sprawie realizacji wniosku
  • na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych
  • na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) podczas pierwszego logowania do bankowości elektronicznej
 • Umowę o konto podpisz nie później niż do 15.07.2021 r.

Po założeniu konta i wyrażeniu niezbędnych zgód przejdź do spełnienia prostych warunków promocji opisanych poniżej.

Jak otrzymać 420 zł premii (300 zł+50 zł+70 zł)?

 • 70 zł do sklepu CCC otrzymasz już za samo podpisanie umowy o konto i wyrażenie zgód marketingowych
 • W lipcu 2021 roku spełnij trzy proste warunki aby otrzymać 100 zł w gotówce:
  • Zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (liczy się sam wpływ, zaraz po nim można środki przelać lub wypłacić)
  • Wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKIEM na kwotę min. 10 zł
  • Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Santander Mobile
 • W sierpniu oraz we wrześniu 2021 r. ponownie spełnij te same warunki aby otrzymać kolejne 200 zł w gotówce:
  • Wykonaj min. 1 płatność na kwotę min. 10 zł
  • Zapewnij wpływ min. 1000 zł
  • Zaloguj się raz w aplikacji mobilnej Santander
 • Aby otrzymać opcjonalne 50 zł z programu poleceń (opcjonalnie) należy do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonać płatności na łączną kwotę min. 300 zł, z czego jedna płatność musi być wykonana BLIKiem. W tym wypadku trzeba już zatem kilka razy machnąć „plastkiem” i raz zapłacić BLIKIEM np. na Allegro, w Biedronce czy na stacji Orlen.

Przyznacie, że warunki promocji są naprawdę proste? Poprzednia edycja akcji Santander była zdecydowanie bardziej wymagająca (wymagane wysokie płatności kartą co miesiąc) i dodatkowo oferowała niższą premię.

Tym samym jest to wręcz pozycja obowiązkowa dla Wyjadaczy Wisienek i osób, które chcą przetestować konto w innym banku (jeśli np. jesteś niezadowolona/y z obecnego konta). Połączymy przy tym przyjemne z pożytecznym.

Przekazanie nagród

Pierwsze 70 zł do CCC otrzymasz za samo podpisanie umowy do końca lipca 2021 r. (jeśli otworzysz konto w czerwcu) lub do końca sierpnia (jeśli otworzysz konto w lipcu). Aby je wykorzystasz wystarczy zostać klubowiczem CCC i wykonać zakupy na łączną kwotę min. 200 zł w sklepie internetowym CCC.

Drugą nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz w gotówce do końca sierpnia 2021 r. pod warunkiem spełnienia warunków w lipcu.

Trzecią nagrodę w wysokości 200 zł otrzymasz do końca października 2021 r. po spełnieniu warunków w sierpniu oraz we wrześniu 2021 r.

Nagrodę 50 zł za skorzystanie z polecenia otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków, tj. do końca sierpnia 2021 r.

Nawet 800 zł za kartę kredytową oraz 500 zł w programie poleceń

Oprócz premii za założenie konta osobistego zgarnąć można jeszcze premię za założenie karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk i zyskać aż do 800 zł premii! Po więcej informacji na ten temat odsyłam do osobnego prześwietlenia promocji karty kredytowej Santander trwającej do końca lipca 2021 r.

Możesz też przystąpić do programu poleceń i polecić konto znajomemu/ komuś z rodziny zyskując 50 zł za każde skuteczne polecenie. Polecona przez Ciebie osoba również zyska dodatkowe 50 zł premii + 250 zł premii podstawowej (łącznie 300 zł). Maksymalnie możesz zyskać 500 zł premii za skuteczne polecenie 10 osób.

ŁĄCZNA PREMIA DLA PAR

Promocja jest wręcz idealna dla par, które dzięki promocji zyskają łącznie 420 zł + 50 zł + 420 zł = 890 zł za spełnienie prostych warunków promocji + kolejne premie za karty kredytowe i vouchery w programie Mastercard Bezcenne Chwile w promocjach, które zapewne niedługo się pojawią.

Zwrot do 300 zł za rachunki

Santander daje nam jeszcze dwie dodatkowe korzyści. Pierwszą z nich jest zwrot 1% wysokości rachunków za media opłacane z konta osobistego (prąd, gaz, telefon, internet).

Z tego tytułu można otrzymać do 25 zł zwrotu miesięcznie i do 300 zł zwrotu rocznie. Jeśli opłacasz wysokie faktury za media (np. ogrzewanie gazowe / na prąd) to na pewno warto pochylić się nad tą nic Cię nie kosztującą premią.

Opłacany rachunek zgłosisz po zalogowaniu w systemie bankowości elektronicznej wybierając przy koncie opcję „Więcej” > „Zwroty za rachunki” > „Zgłoszeni dostawcy” > „Dodaj kolejnego dostawcę”.

Zobacz też najlepsze promocje innych kont i kart:

Konto Jakie Chcę – krótkie prześwietlenie

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska to dwa proste warunki zapewniające darmowe prowadzenie konta wraz z kartą, wypłaty z bankomatów (kartą w bankomatach Santander oraz BLIK’iem we wszystkich bankomatach w kraju) oraz darmowe przelewy natychmiastowe.

Aby konto było bezpłatne wystarczy co miesiąc zapewnić wpływ w wysokości min. 500 zł na konto (1000 zł przez trzy miesiące na potrzeby promocji) oraz wykonać jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIK-iem.

Konto Jakie Chcę to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku po zapewnieniu wpływu min. 500 zł i wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (kartą lub BLIKIEM)
  • 6 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę debetową Visa Dopasowana lub Mastercard Dopasowana po spełnieniu w/w warunków
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty własne (Santander)
 • 0 zł za pozostałe bankomaty w Polsce dla osób do 26. roku życia
 • 0 zł za wpłatomaty Santander
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe Express Elixir i Bluecash
 • Program Bezcenne Chwile (dawniej Mastercard Priceless Specials) dla karty Mastercard
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

150 zł za założenie Konta Przekorzystnego i rejestrację w programie Bezcenne Chwile w Pekao SA

Nawet 10.000 pkt w programie Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 150 zł w Santander Bank Polska