w

Nawet 10.000 pkt w programie Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 150 zł w Santander Bank Polska

Mastercard Bezcenne Chwile w Santander Bank Polska

Mieliśmy promocję na Dzień Matki / Dzień Dziecka, a teraz ruszyła promocja z okazji Dnia Ojca i końcu roku szkolnego. Do zgarnięcia ponownie jest aż 10 000 punktów programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 150 zł w Santander Bank Polska.

Punkty będziemy mogli wymienić na nagrody rzeczowe lub na vouchery o wartości 150 zł u partnerów programu (m.in. Decathlon, Empik, SMYK, itd.)!

Jeśli nie masz jeszcze konta w Santander to koniecznie sprawdź jak łatwo zyskać 420 zł premii na start za Konto Jakie Chcę oraz aż do 800 zł za założenie karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk. Łączna pula nagród w Santander przekracza 1200 zł.

Promocja będzie trwała do 2 lipca 2021 r.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji skorzystać mogą wszyscy nowi i obecni posiadacze kart debetowych i kredytowych Santander Bank Polska z logo Mastercard, którzy zarejestrowali swoje karty w programie Bezcenne Chwile.

Nie jest to więc promocja tylko na start, a promocja dostępna dla wszystkich. Również dla tych osób, które wcześniej otrzymały promocyjne punkty na start.

10.000 punktów (5 x 2000 pkt) Bezcenne Chwile o wartości 150 zł

W nowej promocji Santander i Mastercard zyskać można pięć nagród po 2000 punktów o wartości 30 zł każda, co da nam łącznie aż do 150 zł. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby odebrać tylko 1, 2, 3 lub 4 nagrody. Każdą z pięciu nagród otrzymamy bowiem w zamian za zakup na określoną kwotę u jednego z pięciu partnerów hotelu (za zakup w każdych z tych sklepów można otrzymać tylko jedną nagrodę).

2000 pkt otrzymamy w zamian za zakup na kwotę min.:

  • 30 zł w sieci Multikino
  • 30 zł w serwisie Storytel
  • 100 zł na stacjach benzynowych Circle K
  • 100 zł za zakup w Intersport (online lub w sklepach stacjonarnych)
  • 350 zł w sieci hotelu Dobry Hotel

Płatności należy wykonać do 2 lipca 2021 r. i nie mogą one zostać zwrócone. Muszą to być pojedyncze płatności na wspomniane wyżej kwoty a nie suma kilku płatności.

Promocyjne punkty zostaną dopisane do konta Bezcenne Chwile w ciągu 21 dni od daty wykonania wspomnianych wyżej płatności. Zachowują one ważność przez okres 3 miesięcy od przyznania.

Mastercard Bezcenne Chwile – krótko o programie

Program lojalnościowy Bezcenne Chwile to kontynuacja dobrze znanego programu Priceless Specials dla posiadaczy kart debetowych i kredytowych z logo Mastercard.

Po rejestracji swojej karty w programie zbieramy punkty za wykonane zakupy, które następnie można wymieniać na nagrody rzeczowe lub bony do sklepów będących partnerami programu.

Standardowo otrzymujemy:

  • od 1 do 8 punktów za każde 5 zł wydane u partnerów programu
  • 1 punkt za każde wydane 50 zł w pozostałych sklepach

Od czasu do czasu znajdziemy promocje, dzięki którym zyskać można kilkaset do nawet kilku tysięcy punktów w zamian za zakupy w wybranych sklepach. Lwią część punktów stanowią też punkty, jakie otrzymamy na start w jednej z wielu promocji (jedną z nich opisaliśmy dzisiaj).

Dokumenty:

Regulamin promocji „Bezcenne Chwile – Dzień Ojca i Koniec Roku Szkolnego”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Podwyżka premii! 420 zł zamiast 350 zł za konto w Santander Bank Polska!

100 zł do Empik.com za 2 płatności BLIKiem dla klientów PKO BP