w

150 zł za założenie Konta Przekorzystnego i rejestrację w programie Bezcenne Chwile w Pekao SA

Konto Pekao z premią 100 zł - 150 zł

Bank Pekao SA ruszył z nową promocją Konta Przekorzystnego z premią na start w wysokości 150 zł (100 zł w promocji bazowej + 50 zł za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile).

Premię można jeszcze powiększyć o 50 zł w zamian za założenie konta dziecku.

Promocja trwa do 14 lipca 2021 roku.

Nowa promocja Banku Pekao SA:

→ 300 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao

100 zł za wpływy i płatności

100 zł premii bazowej na start otrzymasz za założenie konta i następnie spełnienie trzech prostych warunków przez 4 kolejne miesiące: zapewnienie wpływu na kwotę min. 500 zł, wykonanie jednej płatności kartą oraz logowanie w aplikacji mobilnej PeoPay.

Kolejne 50 zł otrzymasz w bonie do wykorzystania np. na Allegro, Decathlon, RTV Euro AGD czy Circle K. W tym celu trzeba będzie zarejestrować kartę Mastercard w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile i wykonać kilka płatności kartą.

Czy mogę skorzystać z promocji?

Z promocji możesz skorzystać jeśli od 1 stycznia 2019 roku do dnia złożenia wniosku nie posiadasz żadnego konta ani lokaty w Banku Pekao SA.

Jak otrzymać 100 + 50 zł na start?

 • Przejdź na dedykowaną stronę promocji i złóż wniosek online o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową Mastercard i aplikacją mobilną PeoPay wybierając weryfikację selfie
 • Umowę o konto podpisz nie później niż do 14.07.2021 r. za pomocą weryfikacji selfie lub po jej niepowodzeniu w oddziale banku
 • Przez 3 kolejne miesiące spełnij dwa warunki aktywności:
  • Zapewnij jednorazowy wpływ na kwotę min. 500 zł z konta w innym banku
  • Wykonaj min. 4 płatności bezgotówkowe kartą w sklepie stacjonarnym lub internetowym
 • Zweryfikuj swoją tożsamość i złóż wzór podpisu do 30.09.2021 r. (dla umów zawartych w czerwcu) lub do 29.10.2021 r. (dla umów zawartych w październiku)

100 zł premii od Pekao otrzymasz przelewem na Konto Przekorzystne założone w promocji nie później niż do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków w trzecim miesiącu po miesiącu założenia konta.

Przykład.

 1. Konto zakładasz 24.06.2021 r.
 2. Warunki aktywności (wpływ min. 500 zł i 4 transakcje kartą) wykonujesz w lipcu, sierpniu oraz we wrześniu
 3. Weryfikujesz tożsamość do końca września
 4. Premię otrzymasz do końca października 2021 r. i wtedy też decydujesz, czy konto Ci odpowiada i je zostawiasz, czy też po prostu je zamykasz.
50 zł w punktach programu Mastercard Bezcenne Chwile

W ramach V edycji promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A.” ponownie do zgarnięcia jest niesamowicie łatwe 50 zł w postaci 3400 punktów do wykorzystania np. na bony do sklepów RTV Euro AGD, Decathlon czy Circle K.

Kto może skorzystać z promocji?

Dodatkowo w prosty sposób możemy zgarnąć 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile wymiennych na vouchery o wartości 50 zł (m.in. do Decathlon, RTV EURO AGD, Circle K).

Promocyjne punkty otrzymamy w bardzo prosty sposób rejestrując swoją kartę debetową Mastercard wydaną przez Bank Pekao SA w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile.

Premię otrzymamy za przystąpienie do programu i wyrażenie przy tym zgody na otrzymywanie informacji marketingowych o ofertach w ramach programu Bezcenne Chwile na adres e-mail i/lub telefonicznie jak również upoważnienie do ujawnienia tajemnicy bankowej przez Pekao SA organizacji Mastercard na cele przekazania promocyjnych punktów.

Dodatkowo trzeba będzie wykonać 4 transakcje bezgotówkowe zarejestrowaną w programie nie później niż w terminie 30 dni od rejestracji w programie (co może nastąpić w ciągu 14 dni od wypełnienia wniosku).

Nagrodę w postaci 3400 punktów otrzymasz na konto programu w ciągu 30 dni od spełnienia w/w warunków promocji (tj. wykonania 4 transakcji).

Punkty zachowają ważność przez okres 6 miesięcy od ich przekazania i w tym czasie mogą być wymienione na nagrody i vouchery u partnerów programu.

Konto Przekorzystne: opłaty i prowizje

Konto Przekorzystne to 0 zł za prowadzenie konta wraz z kartą i wybranymi bankomatami po spełnieniu dwóch prostych warunków: zapewnieniu wpływu min. 500 zł z innego banku oraz wykonaniu 1 płatności kartą miesięcznie.

Zaraz po założeniu konta pewnij się jeszcze tylko, że masz włączoną wygodną i darmową weryfikację transakcji za pomocą aplikacji mobilnej Peo Pay.

Konto Przekorzystne to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po spełniu warunku aktywości
 • 0 zł za wielowalutową kartę debetową
 • 0 zł za bankomaty Pekao SA
 • 0 zł za dwie wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów zagranicą
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 2% na koncie oszczędnościowym do 20 tys. zł przez 120 dni
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

mBank kończy współpracę z Miles & More [Do zgarnięcia 300 zł lub 400 zł za koniec współpracy]

Podwyżka premii! 420 zł zamiast 350 zł za konto w Santander Bank Polska!