w

200 zł za założenie bezwarunkowo Darmowego CitiKonta + 400 zł za kartę + 100 zł moneyback

Citikonto w Citibank z premią 200 zł

Citibank podbił stawkę! W zamian za założenie w pełni darmowego CitiKonta wypłaci aż 200 zł w gotówce + przekaże 2 kody na Szybkie Nadania z Inpost.

CitiKonto to prawdziwa rewolucja w czasach, w których kolejne banki dołączają do podwyżek opłat i prowizji. Opisywane dzisiaj CitiKonto z premią 200 zł na start to prawdziwe i bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta wraz z kartą i wybranymi usługami.

Promocja będzie trwała do 22 sierpnia 2021 r.

→ Przejdź do: 200 zł w gotówce + 2 kody InPost za Darmowe CitiKonto

Nowe CitiKonto za 0 zł – prześwietlenie

CitiKonto to nowa propozycja od Citibanku. Jest to rewolucja na polskim rynku bankowym i pewien krok pod prąd.

Bezwarunkowo DARMOWE konto osobiste wraz z kartą i pakietem korzyści dodatkowych: w tym m.in. 3 przelewy natychmiastowe Express Elixir miesięcznie, 4 wypłaty z obcych bankomatów, korzystne kursy bankowe.

Nowe CitiKonto to:

 • 0 zł za prowadzenie konta bezwarunkowo
 • 0 zł za kartę do konta bezwarunkowo
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów w miesiącu
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
200 zł premii za Darmowe Citikonto

Aby zachęcić klientów do założenia konta, Citi Handlowy odpalił świetną promocję, w ramach której wypłaci nowym klientom 200 zł premii. Nagrodę można jeszcze powiększyć o kolejne 500 zł (400 zł + 100 zł) zakładając kartę kredytową Citi Simplicity w promocji Allegro i spełniając warunki tej promocji.

Nagroda w ramach akcji nowego darmowego CitiKonta została podzielona na cztery części po 50 zł każda.

Kto może zgarnąć 200 zł za Citikonto?

Z promocji „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja VII” skorzystać mogą osoby, które od 1 stycznia 2020 r. nie posiadają konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w Citi Handlowym.

Jeśli posiadałeś/aś je wcześniej lub obecnie posiadasz inne produkty banku (w tym popularną kartę kredytową), to nadal możesz skorzystać z tej świetnej promocji!

Jak otrzymać 200 zł za CitiKonto?

 • Wypełnij wniosek online o Citikonto na dedykowanej stronie promocji
  • Konto założyć w pełni zdalnie w 4 prostych krokach
  • Wyrażając dobrowolnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych otrzymasz dodatkowo 2 kody na Szybkie Nadania z InPost
 • Pierwsze 50 zł w gotówce otrzymasz jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wpłacisz na konto min. 100 PLN oraz zalogujesz się co najmniej raz w aplikacji mobilnej banku
 • Drugie 50 zł otrzymasz jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływ z tytułu wynagrodzenia w kwocie min. 2 000 PLN lub wykonaj zlecenie walutowe w Citi Kantor na min. 2000 zł
 • Trzecie 50 zł otrzymasz za dodanie karty debetowej Citibank do Google Pay / Apple Pay i następnie wykonanie płatności na kwotę min. 100 PLN tą metodą (masz na to czas do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia konta)
 • Czwarte 50 zł otrzymasz za spełnienie powyższych warunków do otrzymania trzech nagród

Każda z nagród zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, do którego należy wykonać poszczególne warunki.

Tym samym pierwsze 50 zł otrzymasz do końca 2 miesiąca po miesiącu otwarcia konta (dla kont otwartych w czerwcu będzie to sierpień), drugie 50 zł do końca 3 miesiąca a ostanie 100 zł do końca 4 miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Z regulaminu:

Wynagrodzenie to wpływy z tytułu:

(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub
(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub
(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub
(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie. Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych.

W ostatnich promocjach przechodziły tutaj przelewy z tytułem "Wynagrodzenie". Oczywiście najlepiej, jeśli taki przelew będzie pochodził z rachunku innej osoby w innym banku.
Załóż też kartę kredytową o odbierz kolejne 400 zł na Allegro + 100 zł moneyback

Do 22 sierpnia 2021 r. możesz dodatkowo skorzystać z kumulacji promocji zakładając kartę kredytową Citi Simplicity z voucherem 400 zł na Allegro. Warunki tej promocji są naprawdę niewygórowane i zdecydowanie warto z niej skorzystać jeśli tylko spełniasz warunki uczestnictwa.

Pierwsze 1000 osób, które założy konto osobiste, a następnie wyrobi kartę kredytową Citibank otrzyma dodatkowe 1% moneyback od płatności bezgotówkowych kartą kredytową przez okres 4 pełnych miesięcy kalendarzowych.

Maksymalnie można zyskać 25 zł miesięcznie i 100 zł w okresie 4 miesięcy trwania tej części promocji dostępnej dla osób, które od 1.01.2020 roku nie posiadają karty kredytowej Citibank.

Jednym słowem, najpierw zakładamy konto osobiste i spełniamy warunki do zgarniecia 200 zł premii. W międzyczasie składamy wniosek o kartę z premią 400 zł na Allegro i oprócz tego vouchera otrzymujemy też 1% moneyback (max. 100 zł).

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
2 lat temu

Czy można przelać 2000zł z własnego konta w innym banku z tytułem „wynagrodzenie” czy bezpieczniej żeby taki przelew pochodził od kogoś z rodziny / znajomego?

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  Marcin

W poprzednich edycjach to przechodziło bez problemów. Wiem, że jedna klientka miała problem, ale zrobiła zwykły przelew z tytułem „Przelew środków”.

Co myślisz?

300 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank + 1% moneyback [łatwiejsze warunki]

400 zł w programie Bezcenne Chwile z kartą Mastercard Platinum w PKO BP [+ ostatnia szansa na 350 zł za konto]