w

Smartfon LG K30 Dual Sim za przetestowanie karty Citi Simplicity

LG K30 za kartę Citi Simplicity

Ruszyła kolejna edycja promocji karty Citi Simplicity z gwarantowanym prezentem w postaci smartfonu LG K30 Dual Sim LMX320EMW za spełnienie niewygórowanych warunków promocji.

Aktualnie można skorzystać z trzech promocji Citibanku:

LG K30 Dual Sim LMX320EMW do karty kredytowej Citi Simplicty

Czwarta edycja promocji “LG K30 Dual Sim LMX320EMW za kartę Simplicity” to jeszcze łatwiejsze warunki do zgarnięcia nagrody gwarantowanej od Citi Handlowy.

Kto może skorzystać z promocji LG K30?

Promocja „Telefon LG K30 Dual sim LMX320EMW za kartę Simplicity” przeznaczona jest dla pełnoletnich osób posiadających dochody, które nie posiadają głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowy od 1 lipca 2018 roku.

Jak otrzymać telefon LG K30?

 • Do 18.09.2020 r. złóż dedykowany wniosek o wydanie darmowej karty Citi Simplicity
  • Przed zawarciem umowy trzeba będzie dostarczyć dokument potwierdzający osiągane dochody. Pracownik banku wyjaśni wszystko w rozmowie (będzie to np. wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy)
 • Nie później niż do końca pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, zaloguj się przynajmniej raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • Nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1500 zł (tj. średnio 500 zł miesięcznie)
  • Transakcje te nie mogą być płatnościami quasi-cash (np. doładowaniami e-portfeli, np. Revoluta za który naliczane są prowizje).
  • Wyłączone są też transakcje zwrócone

Im szybciej wykonasz wymagane płatności tym szybciej otrzymasz nagrodę 🙂

Kartę trzeba utrzymać do dnia przyznania nagrody, tj. do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Informację o jej przyznaniu otrzymasz za pomocą systemu bankowości elektronicznej.

Sam smartfon zostanie natomiast przesłany na adres korespondencyjny podany do wiadomości banku najpóźniej do końca drugiego miesiąca po miesiącu spełnienia w/w warunków.

Telefon LG K30 Dual Sim LMX320EMW objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie numeru IMEI urządzenia. Informacje o gwarancji można uzyskać pod nr telefonu 801 54 54 54.

Karta kredytowa Citi Simplicty – prześwietlenie

Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity jest prowadzona za darmo pod warunkiem wykonania płatności na wymaganą kwotę. Warto też sprawdzić, czy bank nie włączył obsługi Citi Phone. Możesz też korzystać z bezpłatnego okres bezodsetkowego po prostu spłacając całą wydaną wcześniej kwotę w okresie wyznaczonym na wyciągu.

Dzięki temu uzyskasz bezpłatny okres bezodsetkowy do 56 dni. W przeciwnym razie (nie spłacając karty w całości w okresie bezodsetkowym) RRSO wyniesie 9,59%.

Karta Citi Simplicity to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za miesięczną / roczną opłatę za prowadzenie karty pod warunkiem wykonania nią transakcji o wartości min. 1000 zł
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za powiadomienia SMS o wykonanych transakcjach
 • Do 56 dni bez odsetek
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
 • Citi Rabaty

Nie polecam kartą kredytową dokonywać wypłat gotówki z bankomatów czy innych transakcji szczególnych, jak np. doładowania konta Revolut. Za takie transakcje bank pobierze opłatę w wysokości 8% wartości transakcji (min. 10 zł).

Polecam lekturę Karty kredytowe – poradnik.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Tankuj Korzyści w Toyota Bank, czyli 5-10% zwrotu za paliwo

[Poradnik] Super łatwe 22 zł za rejestrację w aplikacji Verse (+ 22 zł za każde polecenie)