w

[Poradnik] Super łatwe 22 zł za rejestrację w aplikacji Verse (+ 22 zł za każde polecenie)

Verse premia bonus

Pojawiła się ciekawa okazja do super łatwego zarobku 22 zł na start + 22 zł za polecenie każdej kolejnej osoby w aplikacji mobilnej Verse.

Verse jest cyfrowym portfelem wraz z wygodną aplikacją mobilną umożliwiającą realizowanie bezpłatnych płatności i doładowań konta z kart płatniczych. Jest więc czymś podobnym do popularnego Revoluta.

Warto się spieszyć, promocja najpewniej nie będzie trwała zbyt długo.

Edit. Promocji została zakończona!

Wpłacasz 22 zł i wypłacasz 44 zł w Verse

W skrócie cały proces wygląda tak: instalujesz aplikację Verse, wpisujesz kod polecający i dodajesz kartę z której doładowujesz konto Verse kwotą 22 zł.

Następnie musisz jeszcze przesłać tą kwotę do znajomego, który może Ci ją od razu odesłać na konto Verse (płatności realizowane są natychmiastowo).

To wszystko i już po kilku minutach możesz przejść do wypłaty 44 zł na swoje konto bankowe.

Jeśli nie masz znajomego, to mogę Ci pomóc w realizacji całego procesu (zapraszam do kontaktu poprzez Messengera na Facebooku.

Jak otrzymać 22 zł super łatwej premii od Verse?

 • Pobierz aplikację mobilną Verse ze sklepu Google Play / App Store i dokonaj prostego procesu rejestracji w aplikacji
 • Po otwarciu aplikacji kliknij w prawym górnym rogu w kółko z pierwsza literą Twojego imienia i z listy wybierz opcję „Enter a Promo Code”:
 • Wpisz tam kod polecający otrzymany od Twojego znajomego lub skorzystaj z mojego kodu (limit wyczerpany)
  • Uwaga. Polecam kontaktować się ze mną w celu skorzystania z promocji. Wygląda na to, że jest limit 10 poleceń na osobę. Aktualnie będę podawał kod kolejnych czytelników.
 • W głównym oknie aplikacji powinna pojawić Ci się teraz informacja o dwóch niezbędnych krokach do otrzymania premii 22 zł od Verse:
 • Pierwszym krokiem będzie teraz dodanie dowolnej karty płatniczej z której dokonasz natychmiastowego depozytu w wysokości 22 zł
 • Po jego dokonaniu pozostał już ostatni krok jakim jest wykonanie przelewu do znajomego w aplikacji Verse na kwotę 22 zł. W tym celu wybierz przycisk z dwiema strzałkami i następnie opcję „Pay”. W wyszukiwarce na górze wpisz nazwę swojego znajomego, któremu chcesz przekazać pieniądze, np. $nazwa_znajomego
  • Może to być osoba, która Cię poleciła lub którą Ty polecisz, aby otrzymać kolejne 22 zł premii dla obu stron
  • Jeśli nie masz takiej osoby, to napisz do mnie na Facebooku, pomogę Ci w wypełnieniu tego kroku i natychmiast odeślę Ci całą kwotę z powrotem
 • To wszystko! Środki w wysokości 44 zł są już na Twoim koncie Verse 🙂
 • Możesz teraz przejść do ich wypłaty na swoje konto w polskim banku. W tym celu wejdź w swój profil i wybierz opcję „Transfer to your bank” lub po prawej stronie na dole kliknij ikonkę z dwiema strzałkami. Tutaj wystarczy podać swój numer konta i dokonać przelewu
  • W tym kroku możesz zostać poproszony / poproszona o weryfikację tożsamości dowodem / paszportem, którą wykonasz już nawet w minutę

Po założeniu konta możesz polecić Verse swoim znajomym zgarniając kolejne 22 zł za każdą osobę, która spełni warunki promocji z Twojego polecenia.

Verse – FAQ

 1. Czy aplikacja Verse jest darmowa? Tak, używanie aplikacji, doładowania konta i wysyłanie pieniędzy między użytkownikami jak również na swoje konto bankowe jest w pełni darmowe
 2. W jakich krajach można korzystać z Verse? Na tą chwilę aplikacja dostępna jest dla osób mieszkających w krajach europejskich: Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Irlandii, Włoszek, Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii, Szwecji, Holandii i w Wielkiej Brytanii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

Smartfon LG K30 Dual Sim za przetestowanie karty Citi Simplicity

Odbierz 100 zł za płatność kartą Mastercard w Media Expert