w

Pakiety darmowego Internetu 10 GB w T-Mobile, Orange, Play i Plus

Happy Fridays

Już wszystkich czterech polskich operatorów posiadających własną sieć, tj. Plus, T-Mobile, Orange i Play dołączyło do akcji #zostanwdomu, oferując pakiet 10 GB darmowego internetu dla swoich klientów.

Poniżej przygotowałem dla Was krótki poradnik odbioru promocyjnego pakietu danych.

Happy Fridays w T-Mobile – 10 GB internetu za darmo

T-Mobile w dniach 20 – 22 marca 2020 r. rozdaje Darmowy Internet 10 GB na 7 dni dla wszystkich posiadaczy kart operatora.

Jeśli w tych dniach domowej kwarantanny masz problem z kończącym się pakietem danych to ta promocja jest stworzona dla Ciebie!

Z promocji skorzystać mogą zarówno posiadacze usług na abonament, MIX jak również posiadaczy starterów prepaid.

Jeśli nie posiadasz starteru T-Mobile to możesz kupić najtańszy starter za 5 zł ważny rok czasu, dzięki któremu będziesz mógł / mogła korzystać z cyklicznych promocji Happy Fridays w T-Mobile.

W związku z brakiem stacjonarnego dostawcy Internetu, zmuszony jestem do korzystania z Internetu radiowego lub mobilnego.

Aby wybrać najlepszego dostawcę kupiłem startery od wszystkich 4 polskich sieci mobilnych i przeprowadziłem test szybkości internetu o trzech różnych porach dnia.

W moim wypadku wygrał Orange, jednak przy okazji testów natknąłem się na cykliczne promocje „Happy Fridays w T-Mobile„, gdzie posiadacze dowolnego numeru telefonu w tej sieci mogą za darmo odebrać nagrody, np. paczkę darmowego internetu, dodatkowe minuty, zniżki i rabaty.

W zeszłym tygodniu T-Mobile rozdawał pakiet 3 GB, z którego korzystam do dzisiaj (posiadam kilka starterów, które służyły mi jeszcze do innych celów).

Jak odebrać 10 GB Internetu od T-Mobile?

Zasady promocji są bardzo proste. W celu odebrania darmowego pakietu 10 GB Internetu:

  • Ściągnij aplikację mobilną „Mój T-Mobile” ze sklepu App Store, Google Play lub AppGallery
  • Do 22.03.2020 r. zaloguj się w aplikacji Mój T-Mobile i przejdź do środkowej zakładki dodawania usług. Tam w sekcji „Pakiety internetu” wybierz „Pakiet 10 GB darmowego Internetu na 7 dni od T-Mobile”:

Aktywacja

Pakiet powinien aktywować się w ciągu kilkunastu minut, co będzie widoczne w pierwszej zakładce aktywnych usług. Operator prześle też wiadomość informującą potwierdzenie przyznania pakietu danych.

Tam też zobaczysz, jaki pakiet danych jeszcze Ci pozostał i do kiedy zachowuje swoją ważność (w przypadku ofert MIX i na kartę będzie to 7 dni, natomiast w przypadku abonamentów, paczka danych zachowuje ważność do końca okresu rozliczeniowego).

Co jeśli mam kartę innego dostawcy, który nie uczestniczy w akcji #zostanwdomu?

Wiele współczesnych telefonów komórkowych posiada opcję Dual Sim, dzięki której z jednej karty będziesz korzystać do rozmów i SMS’ów, natomiast druga karta może Ci służyć do korzystania z Internetu.

Z tej opcji korzystam podczas wyjazdów w góry / za granicę. Bardzo często mam problem z internetem u swojego dostawcy, stąd na wszelki wypadek mam kartę innego operatora, która często pozwalała na korzystanie z sieci nawet w miejscach, gdzie mój operator mówił pass.

Jak odebrać 10 GB Internetu od Orange?

Darmowy pakiet danych 10 GB w Orange można odebrać do 31 marca 2020 r.

Promocja Orange przeznaczona jest dla klientów indywidualnych posiadających numery na abonament, na kartę oraz w pakiecie Orange Love, jak również klientów biznesowych.

Aby otrzymać bezpłatny pakiet 10 GB danych wystarczy wysłać SMS’a o treści 10GB na numer 80820. Pakiet zachowuje ważność do 31 marca 2020 r.

Jak odebrać 10 GB darmowego Internetu w Play?

Bezpłatny pakiet danych w Play również jest dostępny zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla klientów biznesowych.

W celu aktywacji darmowego pakietu 10 GB:

  • Zaloguj się w aplikacji Play24 i przejdź do sekcji „Pakiety”, gdzie znajdziesz bezpłatny pakiet 10 GB danych.
  • Lub zaloguj się w Play24 na stronie operatora i przejdź do zakładki „Usługi i pakiety”, gdzie aktywujesz bezpłatny pakiet

Pakiet może zostać aktywowany do 31 marca 2020 r. Pakiet darmowego internetu 10 GB w Play zachowuje ważność przez 14 dni.

10 GB Internetu w Plus + 20 GB za 10 zł

Plus z opóźnieniem dołączył do akcji #zostańwdomu i również zaoferował swoim klientom za darmo pakiet danych 10 GB.

Pakiet można włączyć do końca kwietnia i ważny jest 30 dni dla ofert Prepaid lub do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego dla ofert na abonament.

Aby go aktywować wystarczy wysłać bezpłatnego SMS’a na numer 80123 o treści 10GB . W przypadku ofert na kartę i MIX wystarczy natomiast wpisać krótki kod *136*11*010# i wcisnąć „zadzwoń”.

Jeśli nie wystarczy Ci pakiet 10 GB, to w promocyjnej cenie 10 zł możesz aktywować pakiet 20 GB danych. W tym celu trzeba wysłać SMS’a na numer 2601 o treści EXTRA 20 GB (abonament) lub wpisać krótki kod *136*11*020# (na kartę i MIX).

Na czym zarobić bez wychodzenia z domu?

Banki w ostatnim czasie zmieniły procesy zakładania konta i postarały się, aby można skorzystać z ich promocji bez wychodzenia z domu. Są to m.in.:

Dokumenty / linki:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
jajajajaja
jajajajaja
4 lat temu

a co jak nie ma takiej zakładki?

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  jajajajaja

Hej, pokaż screen z aplikacji (można w komentarzu załączyć zdjęcia).

Marcin
Marcin
4 lat temu

T-Mobile rozdaje swoim klientom 7 GB dodatkowego Internetu na 7
dni.
Odebrać je można wysyłając SMS-a o treści
„TAK” na numer (T-Mobile na kartę –
80401; T-Mobile Mix – 80404, Heyah na kartę – 80402).

Co myślisz?

Allegro Smart za darmo dla wszystkich przez miesiąc! (darmowe dostawy i zwroty)

Czas na odbiór premii w 4 promocjach BNP Paribas: Przedświąteczny szał, Noworoczne konto, Skorzystaj w nowym roku i Konto w lutym