w

Polecam Proste Zasady w Getin Bank: Nawet 800 zł w programie poleceń + 150 zł na start!

Polecam Proste Zasady Getin Bank 800 zl

Getin Bank ruszył z VII edycją promocji „Polecam Proste Zasady VII edycja”, w ramach której do zgarnięcia jest aż 800 zł premii.

Osoby, które dopiero założą konto, dodatkowo otrzymają 600 zł zwrotu na start. Korzystając z łańcuszka poleceń JakOszczedzic.pl każdy powinien otrzymać też dodatkowe 80 zł za polecenie konta kolejnej osobie w łańcuszku.

Konto Getin Bank polecam przede wszystkim osobom chcącym ulokować oszczędności na koncie oszczędnościowym 3,5% przez 12 miesięcy oraz 2,7% do 100 tys. zł na 3 miesiące.

Obecna edycja programu poleceń będzie trwała do 31.05.2020 r.

Polecam Proste Zasady – Nawet 800 zł w bonach!

Jesteś zadowolony z konta w Getin Bank? Poleć konto kolejnym osobom i zyskaj nawet 800 zł premii w VII edycji akcji „Polecam Proste Zasady”.

Getin Bank dokonał drobnych zmian wysokości premii oraz formy otrzymania wynagrodzenia w aktualnej edycji programu poleceń. Premia dla polecającego i poleconego zostanie przekazana w formie bonu do Allegro, Decathlonu lub Empiku. Sam wybierzesz, który bon chcesz otrzymać.

W zamian za każde polecenie konta rodzinie, znajomym czy po prostu polecenie w Internecie (przekazując swój kod przez fora internetowe, FB, itd.) otrzymasz 80 zł premii . Maksymalnie można otrzymać premię za 10 poleceń, zyskując łącznie 800 zł premii w bonach.

Ps. W regulaminie Getin Bank popełnił błąd pisząc o 5 poleceniach, jednocześnie reklamując wszędzie kwotę 800 zł za 10 poleceń.

Kto może polecać konto Proste Zasady?

Jedynym warunkiem, jaki musisz spełnić jest posiadanie aktywnego konta osobistego w Getin Bank oraz wyrażenie i utrzymanie do dnia przekazania nagrody zgód marketingowych:

  • na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
  • zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z Bankiem i podmiotów z nim współpracujących
Jak otrzymać 80 zł za każde polecenie (max. 800 zł)?

Pierwszym krokiem jest zapisanie się do programu poleceń. Dokonasz tego w bankowości elektronicznej Getin Bank. Po zalogowaniu przejdź kolejno > Oferta i wnioski > Program Poleceń > Przystąp do nowej edycji:

Getin Bank Polecam Proste Zasady - przystąpienie do promocji

Po zapisaniu się do programu, na ekranie zobaczymy aktualny 6-znakowy kod polecenia, który teraz wystarczy przekazać osobie poleconej.

Nie musisz już spełniać żadnych dodatkowych warunków. Teraz wystarczy, żeby osoba polecona spełniła warunki do otrzymania przez nią premii 50 zł za skorzystanie z polecenia.

W tym miejscu będziesz mógł / mogła sprawdzić później ile osób skorzystało z Twojego polecenia:

Kod polecenia Getin Bank

Wyboru bonu dokonasz w bankowości internetowej lub mobilnej. Informację o przyznaniu nagrody wraz z możliwością wyboru bonu (Allegro, Decathlon lub Empik) otrzymasz po spełnieniu przez poleconego warunków promocji za pomocą e-maila, SMS oraz przez system bankowości.

Wyboru nagrody można dokonać nie później niż do 31.10.2020 roku. Same bony zostaną natomiast przesłane w formie elektronicznej na Twój adres e-mail i udostępnione w bankowości internetowej.

Getin Bank naliczy i odprowadzi za nas należy podatek do właściwego Urzędu Skarbowego, dzięki czemu nie trzeba się już martwić rozliczeniem z US.

50 zł za skorzystanie z polecenia w ramach programu „Polecam Proste Zasady”

Pora przejść do prześwietlenia warunków, jakie muszą spełnić osoby polecone, które otrzymają 50 zł premii za skorzystanie z kodu i spełnienie prostych warunków programu.

Pamiętaj, że oprócz premii z polecenia możesz otrzymać kolejne 100 zł do Decathlon korzystając z promocji prześwietlonej we wpisie: 150 zł za Konto Proste Zasady w Getin Bank.

Kto może zostać polecony w programie „Polecam Proste Zasady”?

Konto może zostać polecone pełnoletniej osobie fizycznej, która nie jest posiadaczem konta osobistego w złotych w Getin Banku od dnia 29 lutego 2020 r. Tym samym praktycznie nie ma tutaj żadnego okresu karencji!

Jak otrzymać 50 zł z polecenia?

  • Do 31 maja 2020 r. złóż wniosek o Konto Osobiste Proste Zasady i również do 31 maja 2020 r. aktywuj konto
    • Wyraź przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych (dokładnie opisane wyżej przy premii dla polecającego)
  • W każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu aktywacji konta Proste Zasady zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego Getin Bank.

Przykład:

Konto zakładasz 4 marca 2020 r. i aktywujesz je 9 marca. Zatem warunek zapewnienia wpływu min. 1000 zł musisz spełnić w kwietniu, w maju oraz w czerwcu.

Po spełnieniu warunków promocji otrzymasz wiadomość za pomocą e-maila, SMS i w bankowości elektronicznej o możliwości wyboru nagrody (możesz ją wybrać do 31.10.2020 r.). Nagroda zostanie przesłana mailowo i udostępniona w bankowości elektronicznej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek K.
Marek K.
4 lat temu

Czyli wyboru nagrody dokonujemy dopiero po jej przyznaniu ?

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Marek K.

Dokładnie. Po przyznaniu nagrody przyjdzie wiadomość w sprawie wyboru.
Jest to nowość względem poprzednich promocji, także jeszcze dokładnie nie wiadomo, jak to będzie wyglądać.

Karol Witkowski
Karol Witkowski
4 lat temu

super! z wielką chęcią wezmę udział w takiej akcji 🙂

Mat
Mat
4 lat temu

Hej 😉 ostatnio ten „łańcuszek” poleceń mi nie zadziałał, może tym razem ktoś się skusi 🙂

Ara
Ara
4 lat temu

Świetne zasady, już lecę polecać 🙂

DarkSide
DarkSide
4 lat temu

O to całkiem niezły program – jako student polecę znajomych, którzy jeszcze konta nie posiadają. A nuż się uda coś zgarnąć…

Łuki
Łuki
4 lat temu

Osobom młodym i bez konta można spróbować polecić. Spróbuję wśród znajomych.

Co myślisz?

2,7% do 100 000 zł – Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Bank

Money Mania 22: Łatwe 200 zł za konto Alior Bank (+3% dla chętnych)