w

Karta kredytowa ING Mastercard z premią 160 zł oraz konto ING z premią 160 zł (łącznie 320 zł)

Karta kredytowa ING z premią 160 zł, to nowa prosta promocja ING Bank Śląski. Bank wypłaci nagrodę za założenie karty Mastercard i wykonanie nią po 4 płatności w 4 kolejnych miesiącach.

Start akcji po dłuższej przerwie to świetna wiadomość dla nas, Wyjadaczy Wisienek. Kolejny bank płaci łatwą premię za kartę kredytową. Inne promocje kart kredytowych to:

Warunki akcji ING Bank Śląski są niesamowicie łatwe, co czyni ją jedną z lepszych promocji bankowych. Promocja trwa do 31 marca 2020 roku lub do wyczerpania puli 1400 umów.

Warto dodać, że cały czas można też skorzystać z nowej, rekordowej promocji: konto ING z premią 160 zł.

Karta kredytowa ING – 160 zł na start

Warunki do zgarnięcia premii za kartę kredytową jeszcze nigdy nie były tak proste. W skrócie, w ramach akcji „Do 160 zł z kartą kredytową ING Mastercard” zakładamy kartę z kodem promocji, a następnie w każdym z 4 miesięcy wykonujemy po 1 płatności bezgotówkowej kartą i … otrzymujemy premię od ING!

 

Karta kredytowa ING – Dla kogo 160 zł?

Karta kredytowa ING z premią 160 zł dostępna jest dla pełnoletnich osób posiadających zdolność kredytową (czyli posiadających dochody), które od 1 października 2018 roku nie posiada żadnej karty kredytowej ING.

 

Karta kredytowa ING – Jak odebrać 160 zł?

Aby otrzymać 160 zł premii za kartę kredytową ING:

 • Do 31 marca 2020 r., lecz nie później niż do wyczerpania puli 1400 umów, zamów kartę kredytową ING Mastercard za pomocą bankowości „Moje ING” lub w placówce banku
  • Ważne, aby we wniosku podać kod promocji: MS200120922
  • Umowę o kartę kredytową ING podpisz najpóźniej do 31.03.2020 r.
  • Informacja o zakończeniu promocji pojawi się na stronie banku.
 • Po podpisaniu umowy i otrzymaniu karty wykonaj co najmniej 4 transakcje kartą w miesiącu w kolejnych czterech miesiącach kalendarzowych po podpisaniu umowy
 • Kartę spłacaj w terminie określonym na wyciągu
 • Utrzymaj kartę co najmniej do dnia 31 sierpnia 2020 roku

Za każdy miesiąc w którym wykonasz minimum 4 transakcje kartą kredytową ING otrzymasz od banku 40 zł na rachunek Twojej karty. Nagroda zostanie przekazana do końca miesiąca po miesiącu wykonania 4 płatności.

ING Bank Śląski przyzna dodatkową nagrodę w wysokości 19% wartości nagrody i odprowadzi za nas podatek dochodowy.

Pierwszym miesiącem wykonania płatności ma być miesiąc po miesiącu podpisania umowy. Łącznie możesz zyskać nawet 160 zł.

Przykład:
Jeśli umowę o kartę kredytową ING podpiszesz w styczniu, to musisz wykonać min. 4 płatności w lutym, 4 płatności w marcu, 4 płatności w kwietniu oraz 4 płatności w maju 2020 r.

Przez Transakcje ING Bank Śląski rozumie:

dokonane przy użyciu Karty transakcje bezgotówkowe, gotówkowe, przelewy kartowe, transakcje Polecenia przelewu w ciężar Rachunku karty, transakcje Polecenia Zapłaty w ciężar Rachunku karty, a także transakcje na odległość, niewymagające fizycznego przedstawienia karty kredytowej ING w szczególności: telefoniczne, pocztowe i przez internet, nie będące Transakcjami zwróconymi.

Najprościej po prostu zapłacić kartą kredytową ING za dowolne zakupy w sklepie stacjonarnym lub w Internecie. Pamiętaj, że jest to karta kredytowa, która pozwala na darmowe odroczenie płatności, ale wyłącznie bezgotówkowych. Przelewy lub wypłaty z bankomatów obarczone są już prowizją i odsetkami od dnia wypłaty gotówki.

 

Karta kredytowa ING

 

Karta kredytowa ING – opinie

Karta kredytowa ING to możliwość skorzystania z odroczonej płatności za zakupy nawet na okres 52 dni. Po wygenerowaniu wyciągu masz jeszcze 21 dni na spłatę zadłużenia bez ponoszenia żadnych kosztów korzystania z pieniędzy banku (licząc od dnia zakończenia cyklu).

Jest to podstawowa zaleta kart kredytowych, które mogą przynieść korzyści przy mądrym z nich korzystaniu. Więcej na temat działania kart kredytowych znajdziesz w poradniku: Jak działa karta kredytowa.

Karta kredytowa ING Mastercard – zalety

 • Do 52 dni bez odsetek
 • Płatności mobilne Apple Pay, Google Pay oraz płatności Garmin Pay
 • 160 zł premii na start
 • Możliwość wydania karty dodatkowej

Karta kredytowa ING – Opłaty

 • 0 zł za wydanie karty głównej i dodatkowej
 • 0 zł za obsługę karty kredytowej jeśli średnia miesięczna wartość transakcji w roku wyniesie min. 500 zł
  • 50 zł rocznie w przeciwnym razie – poprzednio bank nie pobierał żadnej opłaty w przypadku wypowiedzenia umowy przed upływem 11 miesięcy trwania umowy
 • 0 zł za zmianę PIN
 • 0 zł za wydanie nowej karty w miejsce zastrzeżonej / utraconej
 • 0 zł za spłatę karty w oddziale banku
 • 0 zł za powiadomienia SMS o spłacie karty
 • 2%, min. 5 zł za przelew z rachunku karty
 • 3%, min. 9 zł za wypłatę gotówki z rachunku karty

Aktywacja karty ING

Standardowo wydawanie karty kredytowej ING trwa do 8 dni roboczych od momentu złożeniu wniosku. Zazwyczaj trwa to szybciej. Nieaktywna karta jest wysyłana za pomocą Poczty Polskiej na adres korespondencyjny.

Jeśli posiadasz dostęp do bankowości elektronicznej „Moje ING” to kartę możesz aktywować w prosty sposób za jej pośrednictwem jednocześnie nadając PIN do karty. W tym celu po zalogowaniu kliknij „Moje finanse” i wybierz wydaną kartę kredytową. W kolejnym oknie znajdziesz opcję nadania PIN’u i aktywacji karty.

Jeśli natomiast nie posiadasz dostępu do bankowości ING to PIN do karty ustalisz telefonicznie pod numerem (32) 357 00 02. Karta zostanie aktywowana po wykonaniu pierwszej płatności z wykorzystaniem kodu PIN.

Więcej informacji w regulaminie promocji – Karta kredytowa ING z premią 160 zł.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] 260 zł możecie jeszcze podwyższyć do 420 zł zakładając dodatkowo kartę kredytową Mastercard (darmową przed upływem […]

M!
M!
4 lat temu

na stronie napisane: „Pula umów w promocji została wyczerpana” 🙁

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  M!

Uuu, to szybko. Ale promocje kart kredytowych pojawiają się akurat dosyć często.
Także można spokojnie czekać na kolejną.

Co myślisz?

Konto Proste Zasady z premią 150 zł od Getin Bank (100 zł do Decathlon + 50 zł w Programie Poleceń) oraz 3,5% dla chętnych

Konto Firmowe Godne Polecenia z rekordową premią do 1050 zł w II edycji akcji Santander i Bankier.pl