Karta kredytowa Millennium (Impresja lub Alfa) z premią 200 zł + 760 zł moneyback

Karta kredytowa Millennium Impresja

Karta kredytowa Millennium (Impresja lub Alfa) dostępna jest obecnie w promocji z premią gwarantowaną 200 zł za spełnienie niewygórowanych warunków.

Karta Millennium Impresja lub Millennium Alfa prowadzona będzie bezpłatnie przez pierwszy rok jeśli wykonamy nią min. 1 płatność miesięcznie w każdym z pierwszych 12 miesięcy.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta osobistego w Banku Millennium to możesz skorzystać ze świetnej promocji Konta Millennium 360 z premią 200 zł na start. Jeśli szukasz miejsca do ulokowania oszczędności to możesz też założyć Konto Oszczędnościowe Millennium na 2,7% w skali roku.

Promocja karty kredytowej Millennium trwa od 11 stycznia 2020 r. do 10 lutego 2020 roku.

Karta kredytowa Millennium – 200 zł na start

Ruszyła promocja „Nowy rok z kartą kredytową Millennium” w ramach której otrzymamy 200 zł łatwej premii za założenie karty i wykonanie nią transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł w każdych z trzech kolejnych miesięcy.

Moneyback z tej promocji jest zatem bardzo wysoki i wyniesie 33,33%. Wydajemy łącznie 600 zł, a Bank Millennium zwróci nam 200 zł na rachunek założonej karty Millennium Impresja lub karty Millennium Alfa.

W promocji biorą udział karty Millennium Visa Impresja, Millennium Mastercard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium Mastercard Gold.

 

Karta kredytowa Millennium. Kto może otrzymać 200 zł?

Karta kredytowa Millennium z premią 200 zł dostępna dla jest osób, które nie posiadają głównej karty kredytowej Millennium od dnia 1 stycznia 2017 roku i nie są w trakcie procesowania wniosku o taką kartę.

 

Karta kredytowa Millennium. Jak otrzymać 200 zł?

 • Do 10 lutego 2020 r. za pomocą systemu bankowości Millennet lub aplikacji mobilnej Millennium złóż wniosek o kartę kredytową:
  • Millennum Mastercard Impresja, Millennium Visa Impresja lub Millennium Visa Alfa z limitem min. 3000 zł
  • Millennium Visa Gold lub Millennium Mastercard Gold z limitem min. 5000 zł
 • W trzech kolejnych miesiącach licząc od miesiąca następującego po miesiącu złożenia wniosku o kartę, wykonaj płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 200 zł miesięcznie

Pierwszy okres trwa od dnia wydania karty do końca pierwszego miesiąca po miesiącu złożenia wniosku, tj. dla wniosków złożonych w styczniu do 29 lutego 2020 r. a dla wniosków złożonych w lutym trwa od dnia otrzymania karty do 31 marca 2020 r.

Z promocji Millennium karta kredytowa z premią 200 zł wykluczone są zwrócone transakcje bezgotówkowe. Bonus zostanie wypłacony nie później niż do końca maja 2020 r. dla kart założonych w styczniu oraz do końca czerwca 2020 r. dla kart założonych w lutym 2020 roku.

Premię 200 zł na rachunek karty kredytowej otrzyma pierwszych 2000 osób, które jako pierwsze złożą wniosek o kartę kredytową. O wyczerpaniu puli promocyjnych wniosków będziemy poinformowani na stronie banku.

 

Karta kredytowa Millennium – do 760 zł cashback

 

Millennium Impresja

Millennium Impresja to najpopularniejsza karta kredytowa Banku Millennium. W założeniu przeznaczona jest dla kobiet z uwagi na program Assistance Impresja oraz 5% cashback za zakupy w wybranych sklepach.

Karta kredytowa Impresja to:

 1. 0 zł za prowadzenie karty przez pierwsze 12 miesięcy, po wykonaniu 1 płatności miesięcznie
 2. Do 5% zwrotu za zakupy (moneyback) u partnerów karty: m.in. w Carrefour, Smyk, Deichmann, Apart, empik, Travel Planet, Sephora i inni
 3. Pakiet Assistance Impresja
 4. Program rabatowy Inspiracje

 

Millennium Alfa

Millennium Alfa to z kolei karta kredytowa przeznaczona dla mężczyzn z uwagi na 5% zwrotu (cashback) w sklepach Leroy Merlin oraz program Assistance Alfa.

Karta kredytowa Alfa to:

 1. 0 zł opłaty za kartę przez pierwsze 12 m-cy, jeśli wykonasz min. 1 płatność miesięcznie
 2. 5% cashback (max. 760 zł rocznie) u partnerów karty: Leroy Merlin, Apart, Sephora, Inter Cars, Empik, Cinema City, Travel Planet
 3. Wygodne raty 0% (RRSO 7,87%)
 4. Pakiet Assistance Alfa
 5. Program Inspiracje

Regulaminy:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kobieta
Kobieta
4 lat temu

Niestety Carrefour już nie należy do partnerów programu. 🙁
To, co dobre, szybko się kończy.

Kobieta
Kobieta
4 lat temu

Niestety Carrefour już nie należy do partnerów programu. 🙁
To, co dobre, szybko się kończy.

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Kobieta

Ehh, szkoda. To był jeden z lepszych partnerów. Wiele z nich to drogie sklepy, gdzie rzadko robi się zakupy.

Co myślisz?

Nowość! Karta kredytowa Credit Agricole – płać zbliżeniowo i zyskaj 300 zł

Konto Otwarte na Ciebie: 300 zł na start w akcji „Skorzystaj w Nowym Roku”