w

Nowość! Karta kredytowa Credit Agricole – płać zbliżeniowo i zyskaj 300 zł

Karta kredytowa Credit Agricole w pierwszej promocji „Radość działa zbliżeniowo” to nawet 300 zł premii za płatności zbliżeniowe w telefonie.

Do walki o nowych klientów kart kredytowych dołączył nowy bank, co jest świetną wiadomością dla nas, klientów banków. Przypomnę, że obecnie możemy odebrać m.in. 400 zł na Allegro za kartę Simplicity w Citi Handlowy.

Promocja karty kredytowej Credit Agricole trwa do 29.02.2020 r.!

Credit Agricole Karta Kredytowa – zyskaj 300 zł!

W ramach akcji „Radość działa zbliżeniowo” do zgarnięcia jest nawet 300 zł premii pieniężnej za płatności kartą kredytową w telefonie!

Uczestnicy promocji otrzymają 3% zwrotu / moneyback / cashback za płatności wykonane w sklepach lub punktach usługowych z wykorzystaniem aplikacji Google Pay lub Apple Pay.

Wystarczy założyć kartę kredytową Credit Agricole, podpiąć ją do płatności Google Pay lub Apple Pay i płacić za codzienne zakupy.

Karta kredytowa Credit Agricole. Dla kogo 300 zł premii?

Promocja przeznaczona jest dla osób, którzy od co najmniej 2 lat poprzedzających przystąpienie do promocji nie posiadali żadnej z kart kredytowych Credit Agricole: Visa Standard, Mastercard Standard, Visa Silver, Mastercard Silver, Visa Gold, Mastercard Gold.

Karta kredytowa Credit Agricole – Jak otrzymać 300 zł?

 1. Do 29 lutego 2020 roku złóż promocyjny wniosek o kartę kredytową Credit Agricole (Visa Silver, Visa Gold, Mastercard Silver, Mastercard Gold)
 2. W okresie promocji, to do 29.02.2020 r. podpisz umowę o kartę i potwierdzenie przystąpienia do promocji
 3. Pobierz i zainstaluj na swoim smarfonie aplikację Google Pay / Apple Pay i dodaj do niej otrzymaną kartę kredytową Credit Agricole
 4. Płać kartą za codzienne zakupy i otrzymuj 3% zwrotu za dokonane płatności, maksymalnie 300 zł w całym okresie promocji.


Maksymalnie można otrzymać 75 zł w jednym okresie rozliczeniowym promocji (kwartale) oraz 300 zł przez cały okres promocji:
 • I okres rozliczeniowy – do 31 marca 2020 r.
 • II okres rozliczeniowy – od 1 kwietnia do 30 czerwca 2020 r.
 • III okres rozliczeniowy – od 1 lipca do 30 września 2020 r.
 • IV okres rozliczeniowy – od 1 października do 31 grudnia 2020 r.

Premia zostanie wypłacona na rachunek karty kredytowej Credit Agricole nie później niż do końca miesiąca następującego po zakończonym kwartale (okresie rozliczeniowym). Czyli za pierwszy okres zostanie wypłacona do 30 kwietnia, za drugi do 31 lipca, za trzeci do 31 października 2020 r. i za czwarty do 31 stycznia 2021 r.

Kartę kredytową Credit Agricole musisz utrzymać do dnia wypłaty premii. Po otrzymaniu premii możesz zrobić z kartą co chcesz, w tym ją zamknąć bez żadnych kar. Otrzymana premia zwolniona jest z podatku dochodowego.

Karta kredytowa Credit Agricole Silver

Na potrzeby promocji możemy założyć kartę Silver lub Gold ze znakami akceptacji Visa i Mastercard. Z racji opłat polecam najtańszą kartę kredytową Credit Agricole Silver.

Niestety nawet ta karta, to opłata w wysokości 7,90 zł miesięcznie, jeśli nie wykonamy płatności na kwotę 700 zł miesięcznie (muszą one zostać zaksięgowane w danym miesiącu). Jest jednak bardzo duża szansa, że wystarczy doładować konto Revolut na kwotę brakującą do osiągnięcia wymaganych 700 zł, a nie poniesiemy tej opłaty.

Karta kredytowa Credit Agricole Silver dostępna dla osób, które udokumentują dochód netto od 1400 zł. Decyzja o przyznaniu karty zależy oczywiście od tego, czy posiadamy jakieś kredyty / karty kredytowe i czy posiadamy wymaganą zdolność kredytową.

Karta kredytowa Silver Credit Agricole to:

 • 0 zł za obsługę karty po wykonaniu płatności na kwotę min. 700 zł miesięcznie
  • 7,90 zł w przeciwnym razie
 • Do 54 dni bez odsetek (patrz Karty kredytowe – poradnik)
 • Możliwość opłacania domowych rachunków kartą kredytową bez prowizji
 • Nawet do 50% zniżek w Klubie Rabatowym
 • Płatności Apple Pay / Google Pay

Regulaminy i opłaty – Karta kredytowa Credit Agricole:

 • Regulamin akcji „Radość działa zbliżeniowo”
 • Tabela opłat i prowizji – Karty kredytowe Credit Agricole
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Konto Jakie Chce z bonusem 350 zł

HIT! Konto Jakie Chcę Santander z Bonusem w wysokości 350 zł (+ do 300 zł zwrotu)

Karta kredytowa Millennium (Impresja lub Alfa) z premią 200 zł + 760 zł moneyback