w

440 zł za kartę kredytową mamBONUS w BNP Paribas

BNP Paribas przedłużył niezwykle popularną promocję karty kredytowej mamBONUS, którą otrzymamy za darmo na pierwszy rok!

Tym samym nadal zyskać można vouchery o łącznej wartości 440 zł, z czego 400 zł do wykorzystania na Allegro, RTV Euro AGD, H&M lub do Empiku oraz kolejne 40 zł na Allegro lub 2 bilety do kina.

Jeśli nie masz jeszcze konta w BNP Paribas, to przed złożeniem wniosku o kartę możesz skorzystać ze świetnej promocji Konta Otwartego na Ciebie z łatwą premią 350 zł do sklepów Biedronka, zyskując łącznie 790 zł premii!

Promocja zakończona!

→ Zobacz aktualną, łatwiejszą promocję karty mamBONUS z bonusami 440 zł

440 zł za kartę mamBONUS

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji skorzystać mogą osoby, które w ciągu ostatnich 18 miesięcy nie posiadały umowy o kartę kredytową w Banku BNP Paribas. Okres karencji pozostaje więc bez zmian.

Jakie nagrody otrzymam?

Nagrodami będą vouchery o łącznej wartości 400 zł (4 x 100 zł) do :

 • Allegro
 • RTV Euro AGD
 • Empik
 • H&M
Zaletą jest możliwość dowolnego wyboru voucherów, np. 3 x 100 zł na Allegro, 1 x 100 zł do H&M.

Oprócz premii podstawowej w wysokości 400 zł, otrzymamy jeszcze co najmniej 8.000 punktów mamBONUS za wydatki i 5.000 punktów bonusowych na start, które wymienimy m.in. na voucher Allegro o wartości 40 zł lub na 2 bilety do kina.

Wszystkie vouchery zachowują swoją ważność co najmniej do 31.05.2020 roku. Kupony do sklepu H&M można wykorzystać online lub stacjonarnie.

Jak przystąpić do promocji?

 • Do 30.09.2019 r. przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij wniosek o kartę zaznaczając dwie pierwsze zgody (trzecią i czwartą radzę pominąć, aby nie otrzymywać zbędnego spamu)
 • Czekaj na kontakt pracownika banku, który oddzwoni w ciągu kilku dni i przeprowadzi proces wnioskowania o kartę kredytową mamBONUS
 • Podpisz umowę o kartę mamBONUS i poczekaj na jej dostarczenie 😉
Jak odebrać 400 zł na zakupy z kartą mamBONUS?
 • W każdym z 4 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę:
  • Wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł (mogą to być dowolne płatności kartą w sklepach lub w Internecie)
   • Jeśli będziesz mieć problemy z wydaniem takiej kwoty to napisz do mnie (na FB lub poprzez zakładkę kontakt), a podpowiem Ci jak łatwiej spełnić ten warunek 😉
  • Za każdy z czterech miesięcy w którym zapłacisz kartą wymaganą kwotę, otrzymasz bon o wartości 100 zł do wybranego sklepu.
 • Do 30.04.2020 roku nie wypowiadaj umowy o kartę
Nagroda za każdy z miesięcy zostanie udostępniona w ciągu 7 dni roboczych kolejnego miesiąca na stronie mambonus.pl. Aby ją odebrać należy w ciągu 2 miesięcy zarejestrować się na stronie programu.

Przykład:

Umowę o kartę podpiszesz we wrześniu 2019 r. Płatności na kwotę min. 1000 zł zacznij wykonywać od października 2019 r. do stycznia 2020 r.

Jeśli w jednym miesiącu nie uda się wykonać wymaganych płatności to nadal możesz otrzymać premię za kolejne miesiące. Jeśli masz problem z wydaniem takiej kwoty to napisz do mnie, a podpowiem Ci, jak łatwo wypełnić ten warunek.

Jak odebrać kolejne 40 zł lub 2 bilety do kina?

W tym celu wystarczy w okresie do końca 2 miesiąca po podpisaniu umowy wykonać 4 transakcje na kwotę min. 50 zł każda. Nie powinno być z tym problemu przy okazji spełniania warunków podstawowych.

Za spełnienie tego warunku otrzymamy 5.000 promocyjnych punktów mamBONUS wymienne na nagrody z katalogu programu.

Kolejne punkty otrzymamy za codzienne zakupy. Za każdą wydaną 1 zł otrzymamy 2 punkty. W każdym z miesięcy otrzymamy też ofertę na punkty bonusowe za płatności w wybranych kategoriach. Tym samym łączna premia może być jeszcze wyższa!

Aby spełnić warunki do otrzymania 400 zł musimy wydać łącznie 4000 zł, co daje nam 8.000 punktów dodatkowych, co łącznie da nam już 13.000 punktów.

Punkty te wymienimy na 2 vouchery Allegro po 20 zł (6.000 pkt każdy) lub 2 bilety do kina (6.500 pkt każdy).

>> ODBIERZ 440 ZL DO KARTY MAMBONUS <<

Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas

Kartę kredytową Mastercard Standard mamBONUS w BNP Paribas otrzymamy za darmo na pierwszy rok, jeśli w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonamy nią płatności na łączną kwotę min. 500 zł, co jest i tak zawiera się w warunku do otrzymania nagrody.

Żadna opłata nie będzie pobrana w przypadku zamknięcia karty po upływie 6 miesięcy, a przed upływem roku. Po pełnym roku zostanie już naliczona opłata zgodnie z tabelą opłat (jeśli nie wynegocjujecie zwolnienia z niej).

Darmowy okres bezodsetkowy

Korzystając z karty kredytowej mamBONUS możesz dodatkowo, całkowicie za darmo odłożyć w czasie zapłatę za kupione towaru. Wszystko za sprawą darmowego okresu bezodsetkowego, który wynosi od 26 dni do 56 dni.

Aby nie ponieść opłaty za korzystanie z limitu kredytowego wystarczy całą wykorzystaną w poprzednim okresie rozliczeniowym kwotę zadłużenia spłacić w terminie określonym na wyciągu.

Jeśli nie spłacisz jej w całości w okresie bezodsetkowym, to RRSO kredytu na karcie może wynieść maksymalnie do 14,29%.

Jeśli jeszcze nie wiesz jak działają karty kredytowe i nigdy nie posiadałeś/aś takiej karty, to przed wypełnieniem wniosku o kartę zapoznaj się z poradnikiem działania kart kredytowych.

Dokumenty / linki:
 • Regulamin promocji „Zyskaj 400 zł na zakupy z kartą kredytową – II edycja”
 • Regulamin promocji „5000 punktów na start w mamBONUS”
 • Tabela opłat i prowizji – karty kredytowe BNP Paribas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ponownie 2,7% do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+ 200 zł dla nowych klientów)

600 zł premii za Konto Przekorzystne Biznes w Pekao S.A.