w

Ponownie 2,7% do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+ 200 zł dla nowych klientów)

To lubię w Banku Millennium! Brak zaskoczenia dla osób lokujących oszczędności na Koncie Oszczędnościowym Profit w promocji „Na nowe środki”.

Bez zaskoczenia, wczoraj ruszyła kolejna, już 16. edycja promocji, dzięki której ulokujemy środki w kwocie do 100 tys. zł na 2,7% w skali roku.

Jeśli zgodnie z moją sugestią z zeszłego tygodnia, wycofaliście środki z Banku Millennium przed weekendem, to możecie je przelać z powrotem i cieszyć się z przedłużonego oprocentowania na kolejne 100 dni + czas trwania Waszej obecnej promocji!

Osoby nie posiadające konta w Banku Millennium mogą skorzystać z najlepszej promocji Konta 360º z premią do 200 zł na start.

Do promocji przystąpić można od 8 września do 12 października 2019 r.

2,7% do 100 000 zł na Koncie Oszczędnościowym Profit

16. edycja promocji „Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” to niezmienne warunku promocji.

Osoby, które wpłacą nowe środki na konto oszczędnościowe otrzymają oprocentowanie 2,7% w skali roku do kwoty 100 tys. zł na okres 100 dni.

Jeśli udało Ci się wycofać wszystkie środki z Banku Millennium przed weekendem to cała kwota od pierwszej złotówki będzie pracowała na promocyjne 2,7% od momentu zakończenia poprzedniej edycji promocji (jeśli brałeś/aś w niej udział).

Nowe środki to nadwyżka środków ponad saldo w Banku Millennium na ostatni dzień poprzedniej edycji promocji, tj. 7 września 2019 r. Jeśli więc tego dnia Twoje saldo w Banku Millennium wynosiło 0 zł, to wszystkie środki od pierwszej złotówki będą oprocentowane na promocyjne 2,7%.

Jak liczone jest promocyjne oprocentowanie?


Oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Profit

Kwota
Oprocentowanie
Do 100 000 zł włącznie
2,7%
Nadwyżka ponad 100 000 zł
1,1%

Jeśli nic się nie zmieni, to aby załapać się na kolejny okres promocyjnego oprocentowania 2,7% w skali roku trzeba będzie wycofać środki do piątku 11 października 2019 r. o czym jak zawsze będę informował na blogu.

Warto ustawić sobie w kalendarzu przypomnienie na ten dzień, aby znów dokonać manewr z wycofaniem środków (lub też przeczekać jedną edycję w zależności od tego, kiedy zakończy Wam się promocyjne oprocentowanie).Dokumenty / linki

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

10 zł na bilety komunikacji miejskiej w aplikacji JakDojade za płatność Google Pay

440 zł za kartę kredytową mamBONUS w BNP Paribas