w

Rozdaje bony Allegro o wartości 50 zł dla uczestników promocji specjalnej na JakOszczedzic.pl (+ zapowiedź kolejnych promocji!)

W końcu nadszedł długo oczekiwany moment na rozdanie prezentów dodatkowych do rekordowej promocji ING Banku Ślaskiego z premią 220 zł.


Mowa o premii dodatkowej w wysokości 50 zł do wykorzystania na Allegro dla subskrybentów Newslettera JakOszczedzic.pl i fanów na Facebooku, którzy skorzystali z w/w promocji za pośrednictwem dedykowanego formularza promocji.

Przypomnę, że dzięki połączeniu obu promocji zyskać można było aż 270 zł premii i jest to rekord jeśli chodzi o konto ING.

Zachęcam Was do zapisania się na newsletter JakOszczedzic.pl oraz do polubienia strony JakOszczedzic.pl na Facebooku, dzięki czemu będziecie mieli szansę do skorzystania z kolejnej limitowanej promocji na JakOszczedzic.pl.

Korzystając z okazji zapowiadam też mały konkurs, który wystartuje już w najbliższy poniedziałek lub wtorek. Tutaj również będę miał do rozdania 50 zł na Allegro, a sama nagroda trafi do Was już do końca lutego 😉

Jakie nagrody otrzymam?

W ramach kumulacji promocji w ING Banku Śląskim otrzymasz:

 • 50 zł na Allegro od JakOszczedzic.pl za samo otwarcie konta i zawarcie umowy z ING!
 • Do 140 zł od ING Banku Śląskiego w promocji konta osobistego
 • 50 zł z kodem polecającym od ING Banku Śląskiego w zamian za podanie kodu polecającego od znajomego lub ode mnie podczas wypełniania wniosku
 • 30 zł za 3 płatności Google Pay
Jak łatwo policzyć, łącznie otrzymać można rekordowe 270 zł premii gwarantowanej.

Odbiór 50 zł na Allegro w promocji JakOszczedzic.pl

Aby odebrać Kartę podarunkową Allegro o wartości 50 zł musisz …

Nie musisz robić nic 😉

Już za chwilę rozpocznę wysyłkę kodów do osób, które spełniły niezwykle proste warunki promocji. Warunkiem było samo założenie i aktywowanie Konta Direct.

Kto mógł skorzystać z promocji z premią dodatkową na JakOszczedzic.pl?

Z promocji skorzystać mogli wyłącznie nowi klienci ING Banku Śląskiego.

Warunki do otrzymania 50 zł na Allegro:

Warunkiem otrzymania bonu Allegro było samo założenie Konta Direct wraz z kartą i kontem oszczędnościowym za pomocą specjalnego formularza zapisu, który opublikowany był na dedykowanej stronie promocji.

Co jeśli nie otrzymałem maila z kartą podarunkową Allegro?

Przede wszystkim sprawdź dokładnie skrzynkę pocztową. Mail z kodem Allegro mógł trafić do jakiegoś folderu / zakładki lub po prostu zwyczajnie do SPAM-u (w takim wypadku koniecznie dodaj mój adres do zaufanych odbiorów, aby nie mieć problemy przy kolejnej promocji ;-))
Jeśli masz pewność, że spełniłeś/aś warunki promocji, a nie dotarł do Ciebie mail ode mnie, to napisz do mnie na maila jakoszczedzic.pl@gmail.com, poprzez Facebooka lub formularz kontaktowy.
Czas na wysłanie reklamacji masz do 14 lutego 2019 r. 

Jak otrzymać 140 zł premii z bankuNa koniec przypomnę jeszcze warunki do otrzymania premii 140 zł od ING Banku Śląskiego. W tym celu należało:

 • Do 11 listopada 2018 r. złożyć wniosek online o konto wraz z kartą oraz z darmowym kontem oszczędnościowym, wyrażając zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych
Zostało Wam jeszcze:
 • Do 28 lutego 2019 r. (wnioski złożone do 31 października 2018 r.) lub do 31 marca 2019 r. (wnioski złożone od 1 do 11 listopada 2018 r.):
  • Wykonać płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł za pomocą karty lub BLIK’a. Najkorzystniej na potrzeby promocji i zwolnienia z opłaty za kartę, wykonywać miesięczne płatności na kwotę min. 300 zł
  • Wśród w/w płatności min. 3 płatności powinny być płatnościami BLIKIEM w Internecie, za co bank wypłaci dodatkowe 20 zł premii (jeśli pominie się ten warunek, bank wypłaci 20 zł niższą premię)
  • Zapewnić min. jeden wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł, za co otrzymasz bonus 20 zł (bez spełnienia tego warunku otrzymasz po prostu 20 zł niższą premię)
 • Utrzymać konto wraz z kartą do dnia wypłaty premii, tj. do 8.04.2019 r.

Już niedługo kolejne promocje specjalnie dla czytelników JakOszczedzic.pl!

Linki / dokumenty:

 • Regulamin promocji „50 zł na Allegro od JakOszczedzic.pl”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Nawet 2000 punktów Mastercard Priceless Specials w Eurobank (wymienne na 5 biletów do kina)

III edycja programu „Polecam Proste Zasady” w Getin Bank: 50 zł na start + 2 bilety do kina + do 500 zł za polecenie konta (oraz 3,5% do 410 tys. zł)