w

III edycja programu „Polecam Proste Zasady” w Getin Bank: 50 zł na start + 2 bilety do kina + do 500 zł za polecenie konta (oraz 3,5% do 410 tys. zł)

Zgodnie z oczekiwaniami ruszyła III edycja popularnego programu polecającego „Polecam Proste Zasady” w Getin Bank.

Tym samym, do zgarnięcia jest 50 zł premii na start + 100 zł za polecenie konta kolejnej osobie (np. dzięki programowi poleceń JakOszczedzic.pl). Maksymalnie można polecić konto 5 osobom zgarniając przy tym 500 zł premii. Na dokładkę otrzymamy 2 bilety do kina za 5 płatności kartą.

Konto w Getin Bank warto założyć przede wszystkim dla świetnej lokaty mobilnej na 4% oraz lokaty na nowe środki na 3,5% oraz dla konta oszczędnościowego na 3,5%.

Ps. Uczestnikom poprzedniej edycji programu przypominam o spełnieniu warunków do otrzymania premii 50 zł + 100 zł (tj. zapewnieniu trzech wpływów po 1000 zł).

Program polecający trwa do 30 kwietnia 2019 r.

HIT! 600 zł zwrotu na start za VeloKonto w VeloBank (dawny Getin Bank) + 8% dla oszczędności!

50 zł w programie poleceń Getin Bank

III edycja program poleceń „Polecam Proste Zasady” trwać będzie do 30.04.2019 r. Mamy więc sporo czasu na zwiększenie premii nawet do 550 zł poprzez polecenie konta znajomym 😉

Warunki otrzymania 50 zł premii na start są w dalszym ciągu banalnie proste! Wystarczy podczas składania wniosku o konto podać kod polecającego (aby go otrzymać i następnie móc przekazać swój kod kolejnym czytelnikom JakOszczedzic.pl zgarniając 150 zł napisz do mnie na jakoszczedzic.pl@gmail.com lub przez formularz kontaktowy).

Dla kogo?

Z promocji może skorzystać pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która nie posiadała w Getin Banku ROR od dnia 31.01.2019 roku do dnia przystąpienia do promocji. Okres karencji jest więc wyjątkowo krótki 😉

Jak otrzymać 50 zł premii na start?

 • Do 30 kwietnia 2019 r. złóż wniosek o Konto Proste Zasady wyrażając zgody marketingowe i podając kod polecający z III edycji programu poleceń. Miejsce na kod znajduje się w drugim etapie wniosku o konto:
 • Konto musi zostać aktywowane do 30.04.2019 r.
 • Przez trzy kolejne, pełne miesiące zasil konto jednorazowym przelewem na kwotę min. 1000 zł przy czym może to być przelew z Twojego konta w innym banku i tego samego dnia możesz przelać te pieniądze z powrotem
 
Kiedy otrzymam 50 zł premii?

Premię za skorzystanie z programu poleceń otrzymasz na rachunek Proste Zasady otwarty w ramach promocji do końca miesiąca następującego po miesiącu zapewnienia trzeciego wpływu na konto.

Warunki programu są więc niesamowicie proste do spełnienia. Coraz więcej osób przekonuje się, że Nowy Getin Bank mocno podwyższył standardy obsługi i oferta banku jest naprawdę bardzo konkurencyjna! Osobiście trzymam tutaj połowę swoich oszczędności.

Nawet 500 zł za polecenie konta (100 zł w programie poleceń na JakOszczedzic.pl)

Premia 50 zł na start to nie wszystko. Po założeniu konta możecie polecić konto kolejnym osobom zyskując 100 zł za każde z pierwszych pięciu poleceń.

Na blogu JakOszczedzic.pl funkcjonuje łańcuszek poleceń. Każda osoba, która do mnie napisze w sprawie kodu poleceń i następnie założy konto przez bloga, może po podpisaniu dokumentów przez kuriera i aktywacji konta, przesłać do mnie swój kod, a przekażę go kolejnym chętnym.

W sprawie kodu napisz do mnie na jakoszczedzic.pl@gmail.com, na Facebooku lub przez formularz kontaktowy.

Dzięki temu każdy powinien zyskać po 150 zł premii. O ile tylko każdy będzie uczciwie wykorzystywał kod poprzedniej osoby. Do tej pory z programu poleceń skorzystało już ok. 200 osób.

Konto oszczędnościowe 3,5% na nowe środki

Jednym z głównych powodów do założenia Konta Proste Zasady w Getin Bank jest możliwość ulokowania oszczędności na najlepszym na rynku koncie oszczędnościowym na 3,5% w skali roku do 400 000 zł dla nowych środków na okres 5 miesięcy.

Okres ten (152 dni) liczony jest od momentu wpłaty nowych środków. Przez nowe środki rozumie się nadwyżkę ponad łączne saldo progowe w Getin Bank na dzień 6 stycznia 2019 r.

Pełna kwota oszczędności (410 tys. zł będzie podlegała gwarancjom BFG (Bankowego Funduszu Gwarancyjnego).

Aby korzystać z oprocentowania 3,5% wystarczy mieć wyrażone zgody marketingowe, wymagane również do udziału w programie poleceń.

Konto oszczędnościowe w Getin Bank to:

 • Oprocentowanie: 3,5% w skali roku
 • Okres obowiązywania: 5 miesięcy (152 dni)
 • Kwota maksymalna: 400 tys. zł
 • Kapitalizacja: miesięczna
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
 • 0 zł za pierwszy przelew w miesiącu
 • Wypłata środków nie powoduje utraty odsetek
 • Obowiązuje dla nowych środków ponad saldo oszczędności na dzień 6.01.2019 r.

Lokata mobilna 4% oraz Lokata na nowe środki 3,5%

Jeśli preferujecie lokowanie oszczędności na lokatach, to Getin Bank ma dwie świetne propozycje: Lokatę Mobilną 4% oraz Lokatę na nowe środki na 3,5% w skali roku.

Czas trwania lokaty mobilnej to 3 miesiące, a maksymalnie można na niej ulokować kwotę 20 tys. zł. Natomiast lokatę na nowe środki założymy na okres 4 miesięcy. Promocyjnemu oprocentowaniu podlegają nowe środki na dzień 6 stycznia 2019 r.

Konto Proste Zasady w Getin Bank

Na koniec o rachunku osobistym „Proste Zasady” w Getin Bank. To będzie prowadzone za darmo wraz z kartą debetową i wszystkimi bankomatami w Polsce po spełnieniu jednego prostego warunku. Jest nim wykonanie 1 płatności kartą na dowolną kwotę.

Osoby do ukończenia 26. roku życia to nie muszą spełniać nawet tego prostego warunku do zwolnienia z opłat!

Konto Proste Zasady to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po wykonaniu 1 płatności kartą miesięcznie
  • Bezwarunkowe 0 zł dla osób w wieku od 18 do 26 lat
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie i prowadzenie karty debetowej
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • Lokata mobilna 4% i lokata na nowe środki 3,5%
 • Konto oszczędnościowe 3,5%
 • Program Priceless Specials dla posiadaczy kart MasterCard
 • Płatności BLIK
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Rozdaje bony Allegro o wartości 50 zł dla uczestników promocji specjalnej na JakOszczedzic.pl (+ zapowiedź kolejnych promocji!)

1600 pkt za rejestrację karty debetowej Getin Bank w Mastercard Priceless Specials (+50 zł – 150 zł premii za Konto Proste Zasady)