w

Nawet 2000 punktów Mastercard Priceless Specials w Eurobank (wymienne na 5 biletów do kina)

Eurobank dosyć nieoczekiwane przystąpił do programu Mastercard Priceless Specials. Nieoczekiwanie, dlatego że jest przejmowany przez Bank Millennium, który to z kolei w ofercie ma karty Visa a nie karty Mastercard.

Dla nas, wyjadaczy wisienek jest to oczywiście bardzo dobra informacja 😉

Do zgarnięcia jest bowiem 800 pkt z kartą Mastercard Debit lub aż 2000 pkt Priceless Specials z kartą Mastercard Debit Prestige.

Promocja trwa do 31 marca 2019 r.

Nawet 2000 punktów MasterCard Priceless Specials w Eurobank

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy kart debetowych Mastercard Debit i Mastercard Debit Prestige w Eurobank. Te drugie karty są oczywiście wydawane do konta Prestige. Typ karty sprawdzicie logując się do bankowości elektronicznej (w zakładce karty płatnicze):

Jak dokonać rejestracji w Mastercard Priceless Specials?

Przystąpienie do programu Mastercard Priceless Specials jest bardzo proste i sprowadza się do wypełnienie formularza rejestracji za pomocą dedykowanej strony do dnia 31 marca 2019 r.:

Pewną zmianą jest tutaj możliwość ustawienia własnego loginu i hasła, dzięki czemu logowanie do panelu Priceless Specials jest dużo łatwiejsze. Już chwilę po rejestracji możemy się zalogować

Jak otrzymać 800 pkt lub 2000 pkt Mastercard Priceless Specials?

Mamy już aktywne konto w programie lojalnościowym MasterCard. Pora więc przejść do warunków otrzymania promocyjnych punktów na start (800 lub 2000 pkt).

Warunek ten jest bardzo łatwy i sprowadza się do wykonania minimum jednej płatności bezgotówkowej na kwotę min. 20 zł przy użyciu karty zarejestrowanej w programie.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków i zachowuje ważność przez okres 6 miesięcy od zasilenia rachunku programu.

Zaletą zbierania punktów Priceless Specials jest niska stawka za bilety do kina (400 pkt), w przeciwieństwie do innych banków, gdzie ta stawka wynosi 800 pkt. Tak dobry przelicznik znajdziemy jeszcze w Alior Banku i BOŚ Banku.

Po otrzymaniu przeze mnie promocyjnych punktów uzupełnie wpis o instrukcję odebrania 2 lub 5 biletów do kina Cinema City.

Dokumenty / linki:

  • Regulamin promocji „Punkty na start z Eurobank”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ostatnia chwila! 50 zł i 2 bilety do kina za konto w Getin Bank (+3,5% do 410 tys. zł dla chętnych)

Rozdaje bony Allegro o wartości 50 zł dla uczestników promocji specjalnej na JakOszczedzic.pl (+ zapowiedź kolejnych promocji!)