w

WOW! Aż 1000 zł premii z kartą kredytową BNP Paribas + 0 zł przez rok

Karta kredytowa BNP Paribas premia 1000 zł maj 2024

BNP Paribas wspólnie z Mastercard odpalił świetną promocję „Bankujesz – zyskujesz z Bezcennymi Chwilami”, dzięki której oprócz standardowych 400 zł premii otrzymamy kolejne 600 zł. Łącznie da to nam rekordowe 1000 zł, a na dokładkę otrzymujemy zwolnienie z opłaty za kartę na 12 miesięcy.

Osoby chętne mogą zyskać jeszcze więcej zakładając darmowe konto osobiste z premią 530 zł. Zatem w jednym tylko banku można zgarnąć 1530 zł premii, nieźle co?

Dzięki zwolnieniu z opłaty za kartę przez pierwszy rok, nic nie ryzykując zyskasz 1000 zł (z czego 400 zł w gotówce + 600 zł w bonach do wybranych sklepów – m.in. Allegro, Circle K, Decathlon, RTV Euro AGD i wiele innych).

Kumulacja promocji będzie trwała tylko do 31 maja 2024 roku.

→ Przejdź do: 400 zł + 600 zł premii z kartą kredytową BNP Paribas

1000 zł premii za kartę kredytową BNP Paribas + 0 zł przez rok od BNP Paribas

W ramach połączonych promocji „Wiosenne korzyści z kartą kredytową Mastercard” oraz „Bankujesz – zyskujesz z Bezcennymi Chwilami” osoby, które założą kartę Mastercard Standard lub Mastercard Gold zyskają 400 zł zwrotu w formie 10% moneyback (max. 100 zł miesięcznie) oraz 600 zł w voucherach programu Mastercard Bezcenne Chwile (również 100 zł miesięcznie). Wystarczy po założeniu używać karty i płacić nią normalnie za codzienne zakupy.

Kolejną nagrodą jest z zwolnienie z opłaty za kartę kredytową na okres 12 miesięcy, dzięki czemu na czas trwania promocji nie musisz się obawiać o żadne opłaty (wystarczy spłacać kartę, tj. wykorzystaną kwotę w całości w terminie wyznaczonym na wyciągu).

Jeśli po otrzymaniu premii uznasz, że karta nie spełnia Twoich wymagań lub nie jest Ci potrzebna, to bez żadnych problemów możesz ją zamknąć po upływie 7 miesięcy nie ponosząc żadnych opłat, jednocześnie zatrzymując nagrodę!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji z premią 600 zł w bonach programu Bezcenne Chwile mogą wziąć udział osoby nie posiadające umowy ramowej o rachunek lub kartę kredytową w BNP Paribas od dnia 1 maja 2023 roku. Akcja z tą wysoką premią będzie trwała do 31.07.2024 r.

Z kolei z promocji z premią 400 zł możesz skorzystać jeśli nie posiadasz karty kredytowej BNP Paribas od 1 września 2022 roku do dnia wypełnienia wniosku i ta akcja potrwa tylko do 31.05.2024 r.

Jak otrzymać 1000 zł za kartę kredytową BNP Paribas?

 • Wypełnij dedykowany formularz na stronie banku i na jego podstawie nie później niż do 31.05.2024 roku zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold
  • W przeciągu kilku dni od wypełnienia formularza oddzwoni do Ciebie pracownik banku i przeprowadzi proces wnioskowania o wybraną kartę
  • Wyraź i utrzymaj do dnia otrzymania ostatniej nagrody zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
 • W ciągu 7 dni od podpisania umowy o kartę, zarejestruj kartę w programie Masgtercard Bezcenne Chwile (poprzez bankowość elektroniczną lub przez stronę promocji)
 • Nie później niż do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy, zaloguj się w bankowości elektronicznej i aktywuj kartę nadając kod PIN
 • Nagrodę 400 zł w formie 10% moneyback otrzymasz w zamian za wykonanie dowolnej liczby transakcji bezgotówkowych kartą kredytową, w każdym okresie rozliczeniowym możesz otrzymać maksymalnie 100 zł zwrotu wykonując płatności na łączną kwotę min. 1000 zł ( można też płacić przez Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay)
  • Okres rozliczeniowy zaczyna się w dniu podpisania umowy i trwa przez miesiąc. Np. podpisując umowę 20 maja, pierwszy okres rozliczeniowym trwa od 20.05 do 19.06.
  • Uwaga: Aby zwrot został naliczony, dana transakcja musi zostać rozliczona przez bank (co najczęściej trwa do 2-3 dni roboczych od dnia wykonania płatności)
 • Nagrodę 600 zł w postaci 6 premii po 8000 punktów wymiennych na vouchery o wartości 100 zł za każdy miesiąc w którym wykonasz min. 4 zakupy premiowane na łączną kwotę min. 1000 zł (przez pierwsze 4 miesiące warunki się pokrywają). Aby zyskać pełną premię, wystarczy zakupy wykonywać jeszcze przez dwa kolejne miesiące.

Za każdy miesiąc otrzymasz 10% zwrotu (max. 100 zł) przelewem na rachunek karty kredytowej oraz 8000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile wymienne na vouchery o wartości 100 zł m.in. do Allegro, Circle K, Decathlon, RTV EURO AGD.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Na potrzeby promocji warto poznać regulaminową definicję Transakcji kartą kredytową.

Transakcja bezgotówkowa kartą kredytową to płatność za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub sklepach internetowych jednak z wyłączeniem punktów identyfikowanych kodami MCC 5300 – handel hurtowy, MCC 4111 – usługi transportowe, w ramach udostępnionego przez Bank na podstawie Umowy, dokonywana w celu niezwiązanym z prowadzoną działalnością gospodarczą Posiadacza

Za Transakcje Kartą kredytową nie uznaje się transakcji, które:

 • zostaną zwrócone lub są sporne,
 • zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze
  lub inne instrumenty lub rachunki
Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas – prześwietlenie opłat

Uczestnicy promocji zwolnieni zostają z miesięcznej opłaty za prowadzenie karty przez pierwszych 12 miesięcy pod warunkiem wyrażenia zgód marketingowych. Dlatego też z czystym sumieniem polecam Wam promocję kartyy BNP Paribas.

Po upływie rok taka karta będzie kosztowała 9 zł (karta Standard) lub 15 zł (Gold). Opłaty tej można uniknąć wykonując odpowiednio transakcje o wartości 1000 zł (karta Standard) lub 2000 zł (karta Gold). Jak jednak wspomniałem już na wstępie, nie ma potrzeby pozostawiania karty na kolejny rok. Można też próbować negocjować z bankiem zniesienie opłaty na kolejny rok.

Poniżej znajdziesz krótkie prześwietlenie obu tych kart. Karta Gold posiada dobry pakiet ubezpieczeń dodatkowych dodawanych całkowicie za darmo.

Po więcej informacji na temat działania karty kredytowej odsyłam do wpisu: Poradnik – działanie karty kredytowej.

Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas to:

 • 1000 zł premii na start:
  • 400 zł premii w formie 10% moneyback
  • 600 zł w voucherach Bezcenne Chwile
 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty przez pierwsze 12 miesięcy
  • 9 zł / mc za kartę Standard po 12 miesiącach
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
 • Do 56 dni bez odsetek
 • Płatności Apple Pay / Google Pay
 • Możliwość skorzystania z Balance Transfer – czyli przeniesienia zadłużenia z innej karty kredytowej i skorzystania z promocyjnego oprocentowania 1,99 % w skali roku
 • RRSO – od 0% (jeśli będziesz kartę spłacać w całości w terminie wyznaczonym na wyciągu) do 26,85% (jeśli będziesz spłacać zadłużenie z wyciągu przez okres 12 miesięcy)

Jeśli po zgarnięciu premii postanowisz zamknąć kartę, to poczekaj z tym do upływu 6 miesięcy, aby bank nie naliczył Ci opłaty w wysokości 25 zł.

Karta kredytowa Mastercard Gold w BNP Paribas to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty przez pierwsze 12 miesięcy
  • 15 zł / mc za kartę Gold po 12 miesiącach
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
 • Do 56 dni bez odsetek
 • Płatności Apple Pay / Google Pay
 • Możliwość skorzystania z Balance Transfer – czyli przeniesienia zadłużenia z innej karty kredytowej i skorzystania z promocyjnego oprocentowania 1,99 % w skali roku
 • RRSO – od 0% (jeśli będziesz kartę spłacać w całości w terminie wyznaczonym na wyciągu) do 26,85% (jeśli będziesz spłacać zadłużenie z wyciągu w ratach przez okres 12 miesięcy)
 • Pakiet ubezpieczeń:
  • Ubezpieczenie podróży zagranicznej (NNW, kosztów leczenia, Assistance medyczny, opóźnienie/zagubienie bagażu, opóźnienie podróży, spóźnienie na połączenie)
  • Flight Delay Pass – w przypadku opóźnienia lotu o min. 120 minut otrzymasz zaproszenie do saloników na lotnisku dla siebie + 3 podróżujących z Tobą osób
Dokumenty:

Regulamin promocji „Wiosenne korzyści z kartą kredytową Mastercard”

Regulamin promocji „Bankujesz – zyskujesz z Bezcennymi Chwilami”

Tabela opłat i prowizji – karty kredytowe BNP Paribas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Aktualizacja: Dzięki współpracy BNP Paribas i Mastercard, oprócz premii 400 zł zyskać można jeszcze dodatkowe 600 zł w bonach programu Bezcenne Chwile. […]

Monika
Monika
1 dzień temu

To więc 6 czy 7 miesięcy:
Jeśli po zgarnięciu premii postanowisz zamknąć kartę, to poczekaj z tym do upływu 6 miesięcy, aby bank nie naliczył Ci opłaty w wysokości 25 zł.

Jeśli po otrzymaniu premii uznasz, że karta nie spełnia Twoich wymagań lub nie jest Ci potrzebna, to bez żadnych problemów możesz ją zamknąć po upływie 7 miesięcy nie ponosząc żadnych opłat, jednocześnie zatrzymując nagrodę!

Co myślisz?

Gorący bonus 530 zł za konto BNP Paribas

Aż 530 zł za konto BNP Paribas na super łatwych zasadach!

Alior Bank Mastercard Bezcenne Chwile 200 zł maj 2024

200 zł w w programie Bezcenne Chwile dla klientów Alior Banku [+ 500 zł za konto na start]