w

200 zł w w programie Bezcenne Chwile dla klientów Alior Banku [+ 500 zł za konto na start]

Alior Bank Mastercard Bezcenne Chwile 200 zł maj 2024

Alior Bank wraz z Mastercard ruszył z kolejną świetną promocją z dodatkową premią za rejestrację w programie Bezcenne Chwile. Tym razem do zgarnięcia jest aż 200 zł premii (16.000 punktów wymiennych na vouchery m.in. w Allegro, Decathlon, RTV EURO AGD). Dodatkowo nowi klienci Alior Banku otrzymają 500 zł premii na start + do 240 zł moneyback rocznie.

Promocja będzie trwała do 31.07.2024 r. lub do wyczerpania puli nagród (13500 nagród po 8000 pkt). W przypadku jej wyczerpania bank przekaże na stronie promocji stosowną informację na dzień przed wyczerpaniem puli nagród.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Alior Banku to sprawdź promocję:

→ Rekordowe 940 zł premii na start za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

200 zł premii w ramach akcji „Shopping z Alior”

„Shopping z Aliorem” to aż 16 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile, wymienne na vouchery o wartości 200 zł na Allegro, Circle K, Decathlon, Empik, RTV EURO AGD, bilety do kina i wiele więcej. Pełną nagrodę można otrzymać na dwa sposoby, o czym w dalszej części.

Dla kogo 200 zł w akcji „Shopping z Aliorem”?

Z promocji mogą skorzystać osoby posiadające rachunek bankowy w Alior Banku wraz z aktywną kartą debetową. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w Alior Banku to sprawdź aktualną promocję konta Alior Banku z premią 500 zł na start + 200 zł od Mastercard + 240 zł moneyback.

Dodatkowo przed dniem 15.05.2024 r. nie można było mieć nigdy zapisanej karty Alior Banku w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Jak otrzymać 200 zł w akcji „Bezcenne Chwile z Alior Pay”?

Mamy tutaj dwie możliwości. Jedna dotyczy karty kredytowej (i jest łatwiejsza do wykonania), druga dotyczy karty debetowej.

  1. Zarejestruj swoją kartę kredytową Alior Banku w programie Mastercard Bezcenne® Chwile. Możesz to zrobić poprzez aplikację mobilną Alior Mobile lub bankowość internetową Alior Online.
  2. Wykonaj płatności kartą kredytową na łączną kwotę min. 200 zł

Lub

  1. Zarejestruj swoją kartę debetową Alior Banku w programie Mastercard Bezcenne® Chwile.
  2. Wykonaj płatności kartą debetową na łączną kwotę min. 200 zł
  3. Odbierz 8000 punktów, które możesz wymienić w programie na 2 karty podarunkowe po 50 zł
  4. Uruchom limit kredytowy Alior Pay w Alior Mobile, odraczając jednocześnie na swoim koncie transakcję na kwotę min. 50 zł (RRSO: 7,9%) i odbierz kolejne 8000 punktów w programie
  5. Łącznie możesz zyskać nawet 16 000 punktów, które wymienisz na 4 karty podarunkowe po 50 zł do wykorzystania w Allegro

Nagroda zostanie przyznana i przekazana na rachunek programu Bezcenne Chwile w ciągu 7 dni od dnia spełnienia powyższych warunków.

Punkty możesz wymienić na dowolne nagrody programu Bezcenne Chwile w ciągu 3 miesięcy od ich uznania na rachunku (same vouchery będą z kolei ważne dłużej).

Jeden Uczestnik może otrzymać tylko jedną Nagrodę.

Uwaga!

Usługa odroczonej płatności Alior Pay może być darmowa, jeśli oddasz kwotę w ciągu 30 dni. Działa to w ten sposób, że po skorzystaniu z Alior Pay, kwota wydana na zakupy wraca na Twoje konto i w ciągu 30 dni możesz te pieniądze oddać do banku za darmo. Jeśli jednak tego nie zrobisz, to płatność zostanie rozłożona na raty i pojawią się tutaj odsetki.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Shopping z Aliorem”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Nagrodę 200 zł od Mastercard w programie Bezcenne Chwile otrzymasz za (jedna ze ścieżek, drugą znajdziesz w osobnym wpisie „Lepiej z Alior Pay”): […]

Co myślisz?

Karta kredytowa BNP Paribas premia 1000 zł maj 2024

WOW! Aż 1000 zł premii z kartą kredytową BNP Paribas + 0 zł przez rok

Nest Bank konto premia 400 zł maj czerwiec 2024

400 zł za Bezwarunkowo Darmowe Nest Konto w Nest Bank [+7,1% dla oszczędności!]