w

400 zł premii z kartą kredytową BNP Paribas za 0 zł przez rok [+ 520 zł premii za konto osobiste]

Karta kredytowa BNP Paribas premia 400 zł

BNP Paribas ruszył z jeszcze lepszą promocją karty kredytowej z premią 400 zł w postaci 10% moneyback od płatności + zwolnieniem z opłaty za kartę na 12 miesięcy. Dodatkowo możemy skorzystać z promocji konta osobistego z premią 520 zł, co da nam łącznie aż 920 zł premii.

Dzięki zwolnieniu z opłaty za kartę przez pierwszy rok, nic nie ryzykując zyskasz 400 zł w formie zwrotu 10% wydanej kwoty na rachunek karty. po ich otrzymaniu sam/a decydujesz, czy kartę chcesz sobie zostawić i jest dla Ciebie przydatna czy też nie.

Jeśli po otrzymaniu premii uznasz, że karta nie spełnia Twoich wymagań lub nie jest Ci potrzebna, to bez żadnych problemów możesz ją zamknąć po upływie 7 miesięcy nie ponosząc żadnych opłat, jednocześnie zatrzymując nagrodę!

Promocja będzie trwała do 31 maja 2024 roku.

→ Przejdź do: 400 zł premii z kartą kredytową BNP Paribas

400 zł premii za kartę kredytową BNP Paribas + 0 zł przez rok od BNP Paribas

W promocji „Wiosenne korzyści z kartą kredytową Mastercard: udział biorą karty Mastercard Standard oraz Mastercard Gold. Nagrodą są zwroty w wysokości 10% za płatności wykonane nowo wydaną kartą przez okres 4 okresów rozliczeniowych. Maksymalnie można otrzymać po 100 zł miesięcznie.

Drugą nagrodą jest z zwolnienie z opłaty za kartę kredytową na okres 12 miesięcy, dzięki czemu na czas promocji nie musimy obawiać się o żadne opłaty (wystarczy spłacać kartę, tj. wykorzystaną kwotę w całości w terminie wyznaczonym na wyciągu).

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji możesz skorzystać jeśli nie posiadasz karty kredytowej BNP Paribas od 1 września 2022 roku do dnia wypełnienia wniosku. Tym samym Bank BNP Paribas kolejny raz przesunął okres karencji dla byłych klientów.

Posiadanie konta osobistego BNP Paribas nie przeszkadza w uzyskaniu karty i wzięciu udziału w promocji. Jeśli natomiast jeszcze go nie masz, to sprawdź jak zgarnąć kolejne 520 zł na start za konto BNP Paribas.

Jak otrzymać 300 zł za kartę kredytową BNP Paribas?

 • Wypełnij dedykowany formularz na stronie banku i na jego podstawie nie później niż do 31.05.2024 roku zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold
  • W przeciągu kilku dni od wypełnienia formularza oddzwoni do Ciebie pracownik banku i przeprowadzi proces wnioskowania o wybraną kartę
  • Wyraź i utrzymaj do dnia otrzymania ostatniej nagrody zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
 • Nie później niż do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy, zaloguj się w bankowości elektronicznej i aktywuj kartę nadając kod PIN
 • Nagrodę 400 zł w formie 10% moneyback otrzymasz w zamian za wykonaniem dowolonej liczby transakcji bezgotówkowych kartą kredytową, w każdym okresie rozliczeniowym możesz otrzymać maksymalnie 100 zł zwrotu wykonując płatności na łączną kwotę min. 1000 zł ( można też płacić przez Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay)
  • Uwaga: Aby zwrot został naliczony, dana transakcja musi zostać rozliczona przez bank (co najczęściej trwa do 2-3 dni roboczych od dnia wykonania płatności)

Za każdy miesiąc otrzymasz 10% zwrotu (max. 100 zł) przelewem na rachunek karty kredytowej.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Na potrzeby promocji warto poznać regulaminową definicję Transakcji kartą kredytową.

Transakcja bezgotówkowa kartą kredytową to płatność za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub sklepach internetowych jednak z wyłączeniem punktów identyfikowanych kodami MCC 5300 – handel hurtowy, MCC 4111 – usługi transportowe, w ramach udostępnionego przez Bank na podstawie Umowy, dokonywana w celu niezwiązanym z prowadzoną działalnością gospodarczą Posiadacza

Za Transakcje Kartą kredytową nie uznaje się transakcji, które:

 • zostaną zwrócone lub są sporne,
 • zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze
  lub inne instrumenty lub rachunki
Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas – prześwietlenie opłat

Uczestnicy promocji zwolnieni zostają z miesięcznej opłaty za prowadzenie karty przez pierwszych 12 miesięcy pod warunkiem wyrażenia zgód marketingowych. Dlatego też z czystym sumieniem polecam Wam promocję kartyy BNP Paribas.

Po upływie rok taka karta będzie kosztowała 9 zł (karta Standard) lub 15 zł (Gold). Opłaty tej można uniknąć wykonując odpowiednio transakcje o wartości 1000 zł (karta Standard) lub 2000 zł (karta Gold). Jak jednak wspomniałem już na wstępie, nie ma potrzeby pozostawiania karty na kolejny rok. Można też próbować negocjować z bankiem zniesienie opłaty na kolejny rok.

Poniżej znajdziesz krótkie prześwietlenie obu tych kart. Karta Gold posiada dobry pakiet ubezpieczeń dodatkowych dodawanych całkowicie za darmo.

Po więcej informacji na temat działania karty kredytowej odsyłam do wpisu: Poradnik – działanie karty kredytowej.

Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas to:

 • 400 zł premii w formie 10% moneyback
 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty przez pierwsze 12 miesięcy
  • 9 zł / mc za kartę Standard po 12 miesiącach
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
 • Do 56 dni bez odsetek
 • Płatności Apple Pay / Google Pay
 • Możliwość skorzystania z Balance Transfer – czyli przeniesienia zadłużenia z innej karty kredytowej i skorzystania z promocyjnego oprocentowania 1,99 % w skali roku
 • RRSO – od 0% (jeśli będziesz kartę spłacać w całości w terminie wyznaczonym na wyciągu) do 26,85% (jeśli będziesz spłacać zadłużenie z wyciągu przez okres 12 miesięcy)

Jeśli po zgarnięciu premii postanowisz zamknąć kartę, to poczekaj z tym do upływu 6 miesięcy, aby bank nie naliczył Ci opłaty w wysokości 25 zł.

Karta kredytowa Mastercard Gold w BNP Paribas to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty przez pierwsze 12 miesięcy
  • 15 zł / mc za kartę Gold po 12 miesiącach
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
 • Do 56 dni bez odsetek
 • Płatności Apple Pay / Google Pay
 • Możliwość skorzystania z Balance Transfer – czyli przeniesienia zadłużenia z innej karty kredytowej i skorzystania z promocyjnego oprocentowania 1,99 % w skali roku
 • RRSO – od 0% (jeśli będziesz kartę spłacać w całości w terminie wyznaczonym na wyciągu) do 26,85% (jeśli będziesz spłacać zadłużenie z wyciągu w ratach przez okres 12 miesięcy)
 • Pakiet ubezpieczeń:
  • Ubezpieczenie podróży zagranicznej (NNW, kosztów leczenia, Assistance medyczny, opóźnienie/zagubienie bagażu, opóźnienie podróży, spóźnienie na połączenie)
  • Flight Delay Pass – w przypadku opóźnienia lotu o min. 120 minut otrzymasz zaproszenie do saloników na lotnisku dla siebie + 3 podróżujących z Tobą osób
Dokumenty:

Regulamin promocji „Wiosenne korzyści z kartą kredytową Mastercard”

Tabela opłat i prowizji – karty kredytowe BNP Paribas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pawel
Pawel
25 dni temu

A płatność blik też działa jako zwrot

trackback

[…] → Aktualna promocja: 400 zł premii z kartą kredytową BNP Paribas […]

trackback

[…] Osoby, które chcą zarobić jeszcze więcej mogą założyć dodatkowo kartę kredytową BNP Paribas z premią 400 zł. […]

Co myślisz?

Aż 520 zł za konto BNP Paribas na super łatwych zasadach!

Znów podwojenie premii! Aż 500 zł na start za konto w ING Banku Śląskim [+5,5% dla chętnych]