w

Aż 520 zł za konto BNP Paribas na super łatwych zasadach!

BNP Paribas premia 520 zł za konto osobiste marzec kwiecień 2024

BNP Paribas odpalił nowy HIT z jeszcze wyższą premią! Do zgarnięcia jest rekordowa premia 520 zł, z czego 50 zł w bonie Biedronki oraz aż 470 zł w gotówce! Za jakiś czas po starcie kolejnej promocji programu Mastercard Bezcenne Chwile, będzie można premię podwyższyć o kolejne 100-200 zł.

W przypadku rekordowych promocji warto się spieszyć, bowiem zazwyczaj kończą się one przed czasem. Aktualna promocja potrwa do 15 kwietnia 2023 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.

Po tym czasie strona przestanie działać i nie będzie możliwości wypełnienia wniosku.

→ Odbierz 520 zł na start z kontem osobistym BNP Paribas

520 zł w gotówce za konto BNP Paribas

W ramach „Kwitnącej promocji” otrzymamy aż 520 zł premii (470 zł w gotówce + 50 zł do sklepów Biedronka) w zamian za otwarcie konta osobistego BNP Paribas i spełnienie kilku niewygórowanych warunków.

Nagroda została podzielona jest na cztery części:

 • 50 zł do Biedronki + 20 zł przelewem na konto otrzymasz za samo podpisanie umowy o konto osobiste i aktywowanie karty.
 • 160 zł przelewem na konto otrzymasz za transakcje kartą w maju 2024 r.
 • 160 zł w gotówce otrzymasz za płatności kartą w czerwcu 2024 roku
 • 130 zł przelewem na konto otrzymasz z kolei za płatności wykonane w lipcu 2024 r.
Kto może otrzymać 520 zł w akcji „Kwitnąca promocja”?

Jest to jedna z rekordowych promocji, w ramach której otrzymamy aż 470 zł w gotówce + 50 zł w bonie do sklepów Biedronka. Dostępna jest ona dla osób nieposiadających konta osobistego w BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy.

Posiadanie innych produktów banku, takich jak karta kredytowa, kredyt, pożyczka, lokata, itd. nie wyklucza Cię z udziału w promocji.

Jak przystąpić do akcji „Kwitnąca promocja”?

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji wypełniając krótki formularz i zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia (strona będzie działała do momentu wyczerpania puli 3000 wniosków lub do 15.04.2024 r.)
 • Następnie klikając w wygenerowany dla Ciebie link promocyjny na tej samej stronie, nie później niż do 15.04.2024 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową zaznaczając już tylko wymagane zgody i podpisz umowę
  • Polecam wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, prowadzonej za 0 zł po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę, jedno logowanie do bankowości miesięcznie i wyrażeniu zgód marketingowych
  • Konto najlepiej założyć tradycyjnie wypełniając wniosek online, a następnie potwierdzając go po pośrednictwem kuriera (który przywiezie od razu kartę debetową)
 • Nie później niż do 30.04.2024 r. aktywuj konto nadając kod PIN do karty (za co otrzymasz już 70 zł premii – 50 zł do Biedronki oraz 20 zł przelewem na konto)

Po spełnieniu powyższych prostych kroków przejdź do prostych kroków, za które otrzymasz kolejne nagrody.

Za co otrzymam 520 zł w „Kwitnąca promocji”?

 • I nagrodę, 50 zł do Biedronki + 20 zł w gotówce otrzymasz za otwarcie konta, nadanie kodu PIN do karty do 15.04.2024 r.
  • Pamiętaj jeszcze o wykonaniu Kartą Otwartą na Dzisiaj 3 płatności miesięcznie, aby zapłacić niższą opłatę 2 zł za jej prowadzenie
 • II nagrodę, 160 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunku do otrzymania pierwszej nagrody oraz wykonanie Transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 1200 zł w maju 2024 r.
 • III nagrodę, 160 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków II nagrody oraz wykonanie płatności na łączną kwotę min. 1200 zł w czerwcu 2024 r.
 • IV nagrodę, 130 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków III nagrody oraz wykonanie płatności na łączną kwotę min. 1000 zł w lipcu 2024 r.
Odbiór i przekazanie nagród

Informację o przyznaniu pierwszej nagrody – 50 zł do sklepów Biedronka + 20 zł w gotówce otrzymasz do roku wiadomością mailową z adresu z kwitnacapromocja@promocja.bnpparibas.pl wraz z instrukcją odbioru nagrody.

Aby odebrać wszystkie nagrody, wystarczy do 26 maja 2024 roku zalogować się za pomocą otrzymanych danych i uzupełnić numer konta założonego w promocji (bez spacji). Jeśli zapomnisz o tym kroku, to będzie można te uzupełnić dane w późniejszym czasie otrzymując jednak nagrodę w późniejszym czasie.

Nagrody zostaną przekazane kolejno do:

 • 20 zł w gotówce za otwarcie konta i aktywację karty otrzymasz do końca maja 2024 r.
 • 160 zł przelewem na konto za płatności wykonane w maju 2024 r. do końca czerwca 2024 r.
 • 160 zł premii pieniężnej za ponowne spełnienie warunków aktywności otrzymasz do końca lipca 2024 roku
 • 130 zł przelewem na konto za płatności w lipcu otrzymasz do końca sierpnia 2024 r.
Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Na cele promocji należy poznać jeszcze jedną definicję:

Transakcja bezgotówkowa – operacja bezgotówkowa wykonana przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w których akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu;

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Karta Otwarta na Dzisiaj BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.

Do rachunku możesz wybrać jedną z trzech kart debetowych (kartę Otwartą na Dzisiaj, Otwartą na eŚwiat oraz Otwartą na Świat). Polecam kartę Otwartą na Dzisiaj, która będzie prowadzona za 2 zł po wykonaniu nią min. 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę miesięcznie, min. jedno logowanie miesięcznie w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej oraz posiadaniu wyrażonych zgód marketingowych.

Pozostaje dwie karty wiążą się już z opłatą, jednak w zamian dają dodatkowe korzyści takie jak nielimitowane wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą, darmowe ubezpieczenie czy kosztów przewalutowania transakcji.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta do końca 2024 roku, jeśli:
  • co najmniej raz w miesiącu zalogujesz się w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej
  • będziesz posiadać wyrażone zgody marketingowe
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 transakcji miesięcznie na dowolną kwotę, logowanie w bankowości oraz zgody marketingowe
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
  • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
 • 0 zł za pierwszą wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
Dokumenty:

Regulamin akcji „Kwitnąca promocja”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] od płatności + zwolnieniem z opłaty za kartę na 12 miesięcy. Dodatkowo możemy skorzystać z promocji konta osobistego z premią 520 zł, co da nam łącznie aż 920 zł […]

Co myślisz?

Aż do 1200 zł z Darmową Motokartą Citibank BP: 720 zł zwrotu za paliwo + 480 zł zwrotu za myjnię

400 zł premii z kartą kredytową BNP Paribas za 0 zł przez rok [+ 520 zł premii za konto osobiste]