w

300 zł premii za Konto za Zero w PKO BP

PKO Konto za Zero premia 300 zł - marzec 2024

PKO Bank Polski ruszył z nową prostą promocją „Pieniądze wracają” w ramach otrzymamy 300 zł zwrotu za zakupy w postaci 5% moneyback. Maksymalnie można otrzymać 50 zł zwrotu miesięcznie przez 6 miesięcy po wydaniu kartą 1000 zł.

Samo Konto za Zero będzie prowadzone za darmo po wykonaniu min. 5 płatności kartą lub BLIKIEM miesięcznie wraz z bankomatami PKO BP (karta) i wszystkimi bankomatami w kraju (BLIK).

Promocja będzie trwała do 31 marca 2024 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli 7500 promocyjnych wniosków. Po jej wyczerpaniu pojawi się stosowna informacja na stronie promocji.

→ Odbierz 300 zł za Konto za Zero w PKO BP

300 zł za Konto za Zero w PKO BP

Akcja „Pieniądze wracają” to niesamowicie proste zasady i do 300 zł zwrotu za zakupy wykonane kartą debetową. Z powrotem otrzymasz 5% wartości zakupów, maksymalnie 50 zł miesięcznie przez okres 6 miesięcy.

Dla kogo 200 zł za konto PKO BP?

Z promocji możesz skorzystać, jeśli w okresie od 1 stycznia 2022 r. nie posiadałaś/eś konta osobistego w PKO BP. Taki sam okres karencji dotyczy dzieci. Tym samym został on przedłużony o rok względem poprzedniej podobnej promocji banku.

Dobrą wiadomością jest fakt, że posiadacze internetowych kont Inteligo nie są wykluczeni z udziału w promocji. Mamy więc niezwykle korzystne warunki udziału. Nie mylcie też konta w PKO BP z kontem w Pekao SA (tym z żubrem), który jest zupełnie innym bankiem.

Jak otrzymać 200 zł na start za Konto za Zero?

 • Złóż dedykowany wniosek o PKO Konto za Zero wraz z kartą debetową VISA, podając przy tym kod KASAWRACA i wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (zgoda na marketing elektroniczny), którą możesz wycofać po otrzymaniu wszystkich nagród
  • Umowę o konto podpisz nie później niż do 31 marca 2024 r.
 • Następnie w każdym z 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych (od kwietnia do września) po miesiącu otwarcia konta płać kartą za codzienne zakupy za co otrzymasz 5% zwrotu (max. 50 zł miesięcznie)
  • Do transakcji zaliczają się zarówno płatności wykonane w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Nie zaliczone zostaną natomiast transakcje w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory
 • Dodatkowo przynajmniej raz w miesiącu zaloguj się w bankowości elektronicznej iPKO lub w aplikacji IKO

Nagrodę w wysokości 5% wysokości zakupów (max. 50 zł) otrzymasz do końca każdego miesiąca po miesiącu wykonania płatności. Te należy wykonywać od kwietnia do września 2024 roku.

PKO Konto za Zero – opłaty

PKO Konto za Zero to 0 zł za prowadzenie rachunku bez żadnych warunków. Karta debetowa do konta będzie z kolei prowadzona za 0 zł pod warunkiem wykonania co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM na dowolną kwotę miesięcznie. Warunki są więc wyjątkowo proste do spełnienia.

Za darmo otrzymujemy bankomaty własne PKO BP oraz darmowe wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce.

PKO Konto za Zero to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli posiadamy kartę debetową)
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 5 płatności kartą lub BLIKEM / mc
  • 10 zł w przeciwnym razie (przy braku wykonanych płatności)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów
 • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Konto Mega Oszczędnościowe Alior Bank marzec 2024

7% do 100 tys. zł: Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Banku [+ do 740 zł premii za konto]

HIT powrócił! 900 zł na Allegro za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibank