w

HIT! Aż 900 zł za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibank [krótka karencja]!

Citibank ruszył z kolejną świetną promocją karty kredytowej Citi Simplicity z wysoką premią 900 zł na start (z czego 600 zł w bonach Allegro i 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile, czyli m.in. do Allegro, Decathlon, RTV EURO AGD, Empik i wiele innych). Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadają karty kredytowej Citibank od 1 marca 2023 roku.

Karta Citi Simplicity założona w tej akcji będzie wydana i prowadzona za 0 zł przez okres 12 miesięcy od zawarcia Umowy o Kartę. W kolejnym roku można bez problemu wynegocjować z bankiem ponowne zniesienie tej opłaty po kontakcie z infolinią.

Aktualna promocja:

→ Odbierz 900 zł premii w nowej promocji karty Citi Simplicity

Aż 900 zł premii z kartą Citi Simplicity

W nowej edycji Citibank otrzymamy aż 600 zł w bonach Allegro oraz 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile wymienne na bilety do kina lub vouchery w wielu sklepach, w tym m.in. Allegro, Decathlon, Circle K, RTV Euro AGD, Empik i wiele więcej.

Opisywana dzisiaj promocja jest zdecydowanie warta uwagi każdego Wyjadacza Wisienek. Ma ona mój najwyższy rating *****. Z podobnej promocji skorzystałem już kilka razy.

Promocja ważna do wyczerpania puli 1000 umów, nie dłużej niż do 15.02.2024 r. Po jej zakończeniu link przestanie działać.

Dla kogo 900 zł premii od Citibank?

Z akcji „Nowy rok z kartą kredytową Citibank” możesz skorzystać, jeśli od 1.03.2023 roku nie posiadasz karty kredytowej Citibank. Okres karencji jest więc niesamowicie krótki!

Posiadanie innych produktów Citibanku, w tym m.in. konta osobistego nie wyklucza Cię z promocji, a za założenie CitiKonta można zgarnąć kolejne 350 zł premii w gotówce.

Aby Citibank przyznał Ci kartę kredytową musisz też spełniać wymagania finansowe:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł
Jak przystąpić do promocji z premią 900 zł za kartę Citi Simplicity?

wniosek karta CItibank premia 1000 zł
 • Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając przy tym zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną (zgody możesz wycofać po otrzymaniu nagród)
 • W ciągu 10 dni roboczych od wypełnienia wniosku dostarcz dokument potwierdzający dochody poprzez specjalną i bezpieczną stronę banku. Pamiętaj, aby dostarczyć dokument dochodowy nawet jeśli wybierzesz niski limit karty i bank nie poprosi o te dokumenty w procesie wnioskowania (jest to bowiem warunek regulaminu promocji – dokumenty te możesz znaleźć na ostatnich stronach podlinkowanego na końcu regulaminu promocji oraz uzgodnić je z pracownikiem banku, który będzie do Ciebie dzwonił po wypełnieniu wniosku)
 • Po otrzymaniu karty aktywuj ją koniecznie za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę
 • Nie później niż do 10 marca 2024 r. przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile (w bankowości elektronicznej znajdziesz link)
Jak otrzymać 600 zł w bonach Allegro + 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile?

 • Nagroda I: 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile (24 000 pkt) zostanie przyznana w zamian za wykonanie kartą Simplicity min. 5 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł do 10 marca 2024 roku.
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone są tylko tzw. „ułatwiacze”, czyli m.in. doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy też transakcje zwrócone
 • Nagroda II: 600 zł w bonach Allegro zostanie przyznana w 6 transzach po 100 zł za każdy miesiąc (kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień oraz wrzesień 2024 r.), w którym wykonasz min. 5 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł

Jednym słowem 900 zł premii otrzymasz w zamian za wykonie transakcji kartą na łączną kwotę min. 700 zł (po min. 5 transakcji na łączną kwotę min. 100 zł do 10 marca oraz po min. 5 transakcji na łączną kwotę min. 100 zł w każdym miesiącu od kwietnia do września 2024 r.)

Odbiór nagrody

Informację o przyznaniu Nagrody 1, Uczestnicy zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości w Serwisie bankowości internetowej Citibank Online nie później niż do 31.03.2024 r. Punkty pojawią się automatycznie na koncie programu Bezcenne Chwile nie później niż w ciągu 30 dni od daty otrzymania tej wiadomości.

Punkty przekazane w ramach Nagrody 1 (24.000) będą ważne przez okres dziewięciu miesięcy od daty ich przyznania i w tym czasie możesz je wymienić na nagrody rzeczowe, bilety do kina lub też vouchery do wielu sklepów (m.in. Allegro, Decathlon, RTV EURO AGD, Douglas, Empik, itd.).

Informację o otrzymaniu każdej kolejnej nagrody w wysokości 100 zł również otrzymasz za pośrednictwem wiadomości w bankowości internetowej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków i same vouchery Allegro będą przesyłane tą samą drogą w ciągu 30 dni od otrzymania tej informacji o ich przyznaniu.

Vouchery Allegro wykorzystasz podając otrzymany kod, w sekcji płatności. Wartość vouchera można wykorzystać na raz lub podczas kilku zakupów, aż do całkowitego wykorzystania.

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz 8.01.2024 r.
 2. W terminie 10 dni roboczych prześlij dokument potwierdzający dochody
 3. Do 10 marca 2024 r. aktywuj kartę poprzez aplikację mobilną oraz zarejestruj kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile
 4. Również do 10.03.2024 r. wykonaj nowo wydaną kartą min. 5 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł
 5. W każdym z 6 kolejnych miesięcy (tj. w kwietniu, w maju, w czerwcu, w lipcu, w sierpniu oraz we wrześniu 2024 r.) wykonuj kartą min. 5 płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 100 zł
Karta Citi Simplicity – prześwietlenie oraz wyjaśnienie RRSO (0% czy 22,88%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Uczestnicy promocji otrzymują zwolnienie z opłaty za kartę na pierwsze 12 miesięcy trwania umowy bez żadnych warunków. Po tym czasie karta nadal może być prowadzone bezpłatnie po zapewnieniu odpowiednich obrotów.

RRSO 0% vs 22,88%

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego, bank wystawi wyciąg wraz z podaną kwotą wykorzystanego limitu / wartością wykonanych transakcji w całym poprzednim okresie rozliczeniowym. Dajmy na to, że wybierzesz generowanie wyciągu 1-go dnia miesiąca.

Aby nie zapłacić ani grosza odsetek i innych opłat (RRSO = 0%) za korzystanie z pieniędzy banku wystarczy, że w terminie określonym na wyciągu (26-ty dzień miesiąca dla naszego przykładu), przelejesz na rachunek karty całą wykorzystaną w poprzednim okresie kwotę (znajdziesz ją na wyciągu).

Dzięki temu możesz korzystać z darmowego kredytu na okres do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym. Zobacz też mój autorski poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • 900 zł premii na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (przed upływem roku można negocjować z bankiem ten warunek)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni (RRSO 0%)
 • Citi Rabaty
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

300 zł do Biedronki za kartę kredytową Mastercard w Banku Millennium [+ 600 zł za konto]

Konto Pekao premia 200 zł marzec 2024

7% do 100 tys. zł + 200 zł premii na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA