w

300 zł do Biedronki za kartę kredytową Mastercard w Banku Millennium [+ 600 zł za konto]

Bank Millennium zachęca swoich klientów do założenia karty kredytowej Mastercard Impresja lub Gold przekazując 300 zł premii na start do wydania w sklepach Biedronka + do 600 zł cashback za zakupy w wybranych sklepach. Jeśli nie masz jeszcze konta w Banku Millennium, to w aktualnej edycji promocji konta osobistego otrzymasz kolejne 500 zł premii w gotówce na start.

Karta kredytowa Mastercard Impresja / Gold będzie prowadzona za 0 zł przez rok po wykonaniu zaledwie jednej transakcji miesięcznie.

Przypomnę też, że Bank Millennium ma w ofercie też świetne konto oszczędnościowe na 6,25% w skali roku do 100 tys. zł na okres 90 dni dla nowych środków i z tej promocji można korzystać wielokrotnie po spełnieniu warunku wpłaty nowych środków.

→ Prześwietlenie: 300 zł za kartę kredytową Banku Millennium w nowej promocji

→ Prześwietlenie: Aż 600 zł za konto w Banku Millennium

300 zł do Biedronki + rok bez opłat za kartę Millennium

W ramach aktualnej promocji „300 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard” to nowa promocja Banku Millennium, w której uczestnicy promocji otrzymają łatwe 300 zł premii w e-bonach Biedronki do wykorzystania na dowolne zakupy aż do momentu wykorzystania całej wartości kodu.

Uczestnicy promocji dodatkowo otrzymają zwolnienie z opłaty za prowadzenie karty przez 12 miesięcy po wykonaniu tą kartą zaledwie jednej płatności miesięcznie począwszy od pierwszego pełnego miesiąca po otwarciu karty.

Tym samym, nic nie ryzykując zyskasz 300 zł na zakupy w Biedronce. Co więcej, spłacając kartę w terminie wyznaczonym na wyciągu nie zapłacisz ani grosza za korzystanie z odroczonej płatności (darmowy kredyt do 51 dni co miesiąc – RRSO 0% – patrz poradnik działania karty kredytowej.

Tutaj ważna uwaga: Jeśli zadłużenia nie spłacisz w całości w terminie określonym na wyciągu, to zapłacisz odsetki od dnia wykonania płatności, nawet do 23,07% RRSO).

Kto może otrzymać 300 zł z kartą Mastercard w Banku Millennium?

Z promocji karty kredytowej Mastercard w Banku Millennium mogą skorzystać osoby nie posiadające żadnej karty kredytowej w tym banku od 1 stycznia 2021 roku. Okres karencji został więc przesunięty o kolejne 9 miesięcy.

Jak otrzymać 300 zł za kartę Mastercard Impresja?

 • Jeżeli nie masz jeszcze rachunku osobistego, to załóż konto Millennium 360° za które otrzymasz premię 500 zł
 • Następnie do 31 marca 2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja / Mastercard Gold z limitem min. 3 tys. zł za pośrednictwem bankowości elektronicznej Millenet (Oferta -> Nowa karta kredytowa) lub przez aplikację mobilną Millennium (
  • wyraź zgody marketingowe na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, otrzymywanie dopasowanych informacji handlowych, w tym informacji handlowych firm współpracujących z bankiem i utrzymaj je do dnia otrzymania nagrody
 • NAGRODA 1: 100 zł do Biedronki otrzymasz w zamian za logowanie w aplikacji mobilnej oraz wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę w miesiącu następującym po miesiącu wydania karty:
  • dla kart wydanych w styczniu 2024 r. transakcje wykonaj w lutym 2024 r.
  • dla kart wydanych w lutym 2024 r. transakcje wykonaj w marcu 2024 r.
  • dla kart wydanych w marcu 2024 r. transakcje wykonaj w kwietniu 2024 r.
 • NAGRODA 2: 200 zł do Biedronki otrzymasz w zamian za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 800 zł w dwóch kolejnych miesiącach:
  • dla kart wydanych w styczniu 2024 r. będą to marzec oraz kwiecień 2024 r.
  • dla kart wydanych w lutym 2024 r. będą to kwiecień oraz maj 2024 r.
  • dla kart wydanych w marcu 2024 r. będą to maj oraz czerwiec 2024 r.
 • Kartę utrzymaj do dnia otrzymania ostatniej nagrody
Nagroda – 300 zł do Biedronki

Nagrodą w promocji karty Mastercard Impresja / Gold jest e-Kod Biedronki o wartości 300 zł, który można wykorzystać na dowolne zakupy w sklepach Biedronka.

Za wykonanie min. 5 płatności kartą w trzech kolejnych miesiącach otrzymasz bon do Biedronki o wartości 100 zł, natomiast za wykonie płatności po 800 zł w każdych z dwóch kolejnych miesięcy otrzymasz bon o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Bon będzie przekazany do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Na przykład dla karty wydanej w styczniu: pierwsze 100 zł otrzymasz do końca marca 2024 r., a kolejne 200 zł do końca maja 2024 r.

Karta kredytowa Mastercard Impresja – krótkie prześwietlenie

Karta kredytowa Mastercard Impresja w Banku Millennium to 0 zł za prowadzenie karty przez 12 miesięcy po wykonaniu co najmniej 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie. W kolejnym roku, karta będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią min. 5 płatności miesięcznie, co jest nadal bardzo prostym warunkiem zwolnienia z opłat.

Karta Impresja do dodatkowo do 5% zwrotu za zakupy w 25 sklepach Partnerów (do 50 zł miesięcznie), niezależnie od innych promocji i rabatów.

Karta kredytowa Mastercard Millennium Impresja to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty po wykonaniu min. 1 płatności miesięcznie przez 12 miesięcy
  • 0 zł po 12 miesiącach po wykonaniu min. 5 płatności
  • 7,99 zł miesięcznie w przeciwnym razie
 • Możliwość rozłożenia zakupów na wygodne i tanie raty
 • Okres bezodsetkowy do 51 dni.
 • Płatności walutowe do 1000 zł / miesięcznie bez marży banku za przewalutowanie
Dokumenty:

Regulamin promocji „300 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] oszczędności na 6,25% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym. Możesz też założyć kartę kredytową zyskując kolejne 300 zł do sklepów Biedronka, co da łącznie aż 900 zł […]

trackback

[…] Bank Millennium ruszył z kolejną, 61. edycją popularnej promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit, na którym uzyskamy 6% do 100 tys. zł dla nowych środków na 91 dni. Nowi klienci zyskają dodatkowo 600 zł premii za konto oraz 300 zł za kartę kredytową. […]

Co myślisz?

6,25% do 100 tys. zł: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium [+ 500 zł na start za konto osobiste]

HIT! Aż 900 zł za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibank [krótka karencja]!