w ,

6,25% do 100 tys. zł: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium [+ 500 zł na start za konto osobiste]

Małe przypomnienie jednego z najlepszych miejsc do ulokowania oszczędności w Banku Millennium, gdzie obecnie trwa 56. edycja popularnej promocji podwyższonego oprocentowania dla nowych oszczędności ulokowanych na Koncie Oszczędnościowym Profit na 6,25% w skali roku do kwoty 100 tys. zł na okres 91 dni.

Warunkiem naliczenia promocyjnego oprocentowania oprócz wpłaty nowych środków (data badania salda to obecnie 8.12.2023 r.) jest wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM w każdym miesiącu obowiązywania promocji.

Przypomnę, że nowi klienci zakładając Konto Millennium mogą zyskać łatwe rekordowe 500 zł premii na start! Bank Millennium nigdy wcześniej nie rozdawał tak wysokiej premii nowym / powracającym klientom.

Aktualna promocja:

→ 500 zł premii na start + konto oszczędnościowe Profit na 6,25% w Banku Millennium

6,25% do 100 tys. zł: Konto Oszczędnościowe Profit

Nie muszę już chyba wspominać, że opisywana dzisiaj promocja Banku Millennium jest najpopularniejszą tego typu akcją trwającą nieprzerwanie już kilka lat. Stosując zabieg wypłaty środków w odpowiednim momencie, promocyjne oprocentowanie może trwać niemal nieprzerwanie również dla starych środków. Można też środki przerzucać pomiędzy konta oszczędnościowe małżonków i w ten sposób w sposób ciągły uzyskiwać wyższe oprocentowanie.

W ramach 56. edycji promocji „Na nowe środki” Konto Oszczędnościowe Profit zaoferuje podwyższone oprocentowanie 6,25% dla nowych środków do kwoty 100 tys. zł pod warunkiem spełnienia dwóch warunków: wpłaty nowych środków (względem salda na 8.12.2023 r.) oraz wykonania min. 5 płatności kartą / BLIKIEM miesięcznie. W przeciwnym razie Bank Millennium naliczy oprocentowanie 3% w skali roku dla nowych środków lub 1,25% dla starych środków (do 100 tys. zł i 1,50% do 250 tys. zł).

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 91 dni od wpłaty nowych środków.

W 56. edycji akcji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” Bank Millennium zdefiniował wpłatę nowych środków jako rozumie nadwyżkę ponad saldo wszystkich środków trzymanych w Banku Millennium na dzień 8 grudnia 2023 roku, tj. na 10 dni przed startem nowej akcji.

Do 56. edycji promocji na nowe środki można przystąpić do dnia 26.01.2023 roku.

Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium – Oprocentowanie

Konto Oszczędnościowe Profit to możliwość dokonywania dowolnej liczby zasileń powiększających saldo oszczędności, a tym samym wysokości promocyjnych odsetek.

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit w Bank Millennium zależeć będzie od spełnienia warunku wpłaty nowych środków (czyli nadpłaty ponad saldo na dzień 8 września 2023 roku – tj. na 3 dni przed startem nowej akcji) oraz od wykonania 5 płatności kartą/BLIKIEM w każdym miesiącu trwania promocyjnego oprocentowania i od wysokości ulokowanych oszczędności:

Kwota na Koncie OszczędnościowymOprocentowanie
„Nowe środki” do 100 tys. zł
+ 5 płatności miesięcznie
6,25%
„Nowe środki do 200 tys. zł3,00%
„Stare” środki do 100 tys. zł1,25%
„Stare” środki od 100 tys. zł do 250 tys. zł1,50%
„Stare” środki od 250 tys. zł2,00%
Jak obliczane są nowe środki?

Bank przygotował specjalną tabelę wyjaśniającą metodę badania salda nowych środków:

Konto Oszczędnościowe Profit jest oczywiście prowadzone za 0 zł. Wypłacić z Konta Oszczędnościowego Profit za 0 zł możemy środki raz w miesiącu na swoje konto osobiste w Banku Millennium.

Przelewy środków na rachunki bankowe w innych bankach są z kolei płatne i wynoszą 7,50 zł lub 9,90 zł w zależności od tego, kiedy zostało założone Konto Oszczędnościowe Profit.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit, edycja 56”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

200 zł na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA [+ 6,5% dla oszczędności]

300 zł do Biedronki za kartę kredytową Mastercard w Banku Millennium [+ 600 zł za konto]