w

300 zł do Biedronki za kartę kredytową Mastercard w Banku Millennium [+ 600 zł za konto]

Bank Millennium ponownie zaproponował swoim klientom przekazanie bonów o wartości 300 zł do Biedronki w zamian za założenie karty kredytowej Mastercard Impresja lub Gold. Karty Millennium to także do 600 zł zwrotu za zakupy w wybranych sklepach. Jeśli nie masz jeszcze konta w Banku Millennium, to w aktualnej edycji promocji konta osobistego otrzymasz rekordowe 600 zł premii w gotówce na start.

Karta kredytowa Mastercard Impresja / Gold będzie prowadzona za 0 zł przez rok po wykonaniu zaledwie jednej transakcji miesięcznie.

Przypomnę też, że Bank Millennium ma w ofercie też świetne konto oszczędnościowe na 6% do 100 tys. zł przez okres 90 dni dla nowych środków i z tej promocji można korzystać wielokrotnie po spełnieniu warunku wpłaty nowych środków.

Promocja będzie trwała do 30 czerwca 2024 r.

→ Prześwietlenie: Rekordowe 600 zł za konto w Banku Millennium

300 zł do Biedronki + rok bez opłat za kartę Millennium

Zasady aktualnej promocji „300 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard” zostały nieznacznie zmienione i wymagają wykonania nowo wydaną kartą większych płatności. Uczestnicy promocji otrzymają także zwolnienie z opłaty za prowadzenie karty przez 12 miesięcy po wykonaniu nią zaledwie jednej płatności miesięcznie.

Tym samym, nic nie ryzykując zyskujesz 300 zł na zakupy w Biedronce + kolejne 600 zł dla osób które założą konto osobiste. Spłacając kartę w całości w terminie określonym na wyciągu nie zapłacisz ani grosza za korzystanie z odroczonej płatności (darmowy kredyt do 51 dni co miesiąc – RRSO 0% – patrz poradnik działania karty kredytowej.

Tutaj ważna uwaga: Jeśli zadłużenia nie spłacisz w całości w terminie określonym na wyciągu, to zapłacisz odsetki od dnia wykonania płatności do dnia spłaty, RRSO 23,07%).

Kto może otrzymać 300 zł z kartą Mastercard w Banku Millennium?

Wiemy już, że promocja jest bardzo prosta. Sprawdźmy zatem kto może z niej skorzystać. Bank postawił tutaj jeden warunek: Promocja dostępna jest dla osób nie posiadających żadnej karty kredytowej w Banku Millennium od 1 stycznia 2021 roku.

Jak otrzymać 300 zł za kartę Mastercard Impresja / Gold?

 • Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta osobistego, to załóż konto Millennium 360° za które otrzymasz premię 500 zł
 • Następnie do 30 czerwca 2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja / Mastercard Gold z limitem min. 3 tys. zł za pośrednictwem bankowości elektronicznej Millenet (Oferta -> Nowa karta kredytowa) lub aplikacji mobilnej Millennium
  • wyraź przy tym zgody marketingowe na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, otrzymywanie dopasowanych informacji handlowych, w tym informacji handlowych firm współpracujących z bankiem i utrzymaj je do dnia otrzymania nagrody
 • NAGRODA 1: 100 zł do Biedronki otrzymasz w zamian za zalogowanie w aplikacji mobilnej oraz wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 1000 zł w miesiącu następującym po miesiącu wydania karty:
  • dla kart wydanych w kwietniu 2024 r. transakcje i logowanie wykonaj w maju 2024 r.
  • dla kart wydanych w maju 2024 r. transakcje wykonaj w czerwcu 2024 r.
  • dla kart wydanych w czerwcu 2024 r. transakcje wykonaj w lipcu 2024 r.
 • NAGRODA 2: 200 zł do Biedronki otrzymasz w zamian za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 1000 zł w trzech kolejnych miesiącach:
  • dla kart wydanych w kwietniu 2024 r. będą to czerwiec, lipiec oraz sierpień 2024 r.
  • dla kart wydanych w maju 2024 r. będą to lipiec, sierpień oraz wrzesień 2024 r.
  • dla kart wydanych w czerwcu 2024 r. sierpień, wrzesień oraz październik 2024 r.
 • Kartę utrzymaj do dnia otrzymania ostatniej nagrody
Nagroda – 300 zł do Biedronki

Nagrodą w promocji karty Mastercard Impresja / Gold są e-Kody Biedronki o łącznej wartości 300 zł (100 zł + 200 zł), którymi zapłacisz na dowolne zakupy w sklepach Biedronka aż do całkowitego wykorzystania kwoty dostępnej na bonie.

Bony zostaną przekazane do końca miesiąca po miesiącu spełnienia poszczególnych warunków. Na przykład dla karty wydanej w kwietniu: pierwsze 100 zł za warunki spełnione w maju otrzymasz do końca czerwca 2024 r., a kolejne 200 zł do końca września 2024 r.

Karta kredytowa Mastercard Impresja – krótkie prześwietlenie

Karta kredytowa Mastercard Impresja w Banku Millennium to 0 zł za prowadzenie karty przez 12 miesięcy po wykonaniu co najmniej 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie. W kolejnym roku, karta będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią min. 5 płatności miesięcznie, co jest nadal bardzo prostym warunkiem zwolnienia z opłat.

Karta Impresja do dodatkowo do 5% zwrotu za zakupy w 25 sklepach Partnerów (do 50 zł miesięcznie), niezależnie od innych promocji i rabatów.

Karta kredytowa Mastercard Millennium Impresja to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty po wykonaniu min. 1 płatności miesięcznie przez 12 miesięcy
  • 0 zł po 12 miesiącach po wykonaniu min. 5 płatności
  • 7,99 zł miesięcznie w przeciwnym razie
 • Możliwość rozłożenia zakupów na wygodne i tanie raty
 • Okres bezodsetkowy do 51 dni.
 • Płatności walutowe do 1000 zł / miesięcznie bez marży banku za przewalutowanie
Dokumenty:

Regulamin promocji „300 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] → Prześwietlenie: 300 zł za kartę kredytową Banku Millennium w nowej promocji […]

Co myślisz?

Nowy rekord! Aż 600 zł za Konto Millennium 360° + 6,25% dla oszczędności

530 zł premii za eKonto osobiste w mBank [+ 6,5% dla oszczędności]