w

Super łatwe 350 zł od Citibank za bezwarunkowo DARMOWE CitiKonto [+ kolejne 700 zł dla chętnych]

CitiKonto premia grudzień 2023 Citibank

Citibank ruszył z kolejną promocją bezwarunkowo darmowego CitiKonta z premią 350 zł na start. Dodatkowo można skorzystać z promocji karty kredytowej Citi Simplicity z premią 700 zł zyskując łącznie aż do 1050 zł!

Już na wstępie chciałbym podkreślić, że CitiKonto w Citibank to całkowity brak opłat bez żadnych warunków za prowadzenie rachunku, karty debetowej oraz wybrane bankomaty jak również za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów miesięcznie. Zatem nic nie ryzykując, zyskasz 350 zł premii na start + dla chętnych kolejne 700 zł w promocji karty kredytowej Citi Simplicity, która również będzie prowadzona za darmo bez żadnych warunków przez pierwszy rok (w kolejnych po kontakcie z bankiem).

Promocja będzie trwała do 9 stycznia 2024 roku.

→ Aktualna promocja: 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

350 zł za darmowe CitiKonto w Citibank

W nowej promocji Citibank przekaże do 350 zł premii za otwarcie darmowego rachunku + opcjonalnie kolejne 700 zł po założeniu karty kredytowej Citi Simplicity darmowej bezwarunkowo przez rok. Daje to nam łącznie 1050 zł premii za pakiet konto + karta kredytowa! Oczywiście możecie skorzystać z samej promocji BEZWARUNKOWO DARMOWEGO konta osobistego i zyskać 350 zł premii.

Kto może skorzystać z promocji CitiKonta z premią 350 zł na start?

Z promocji CitiKonta z premią 350 zł na start mogą skorzystać osoby, które po 31.12.2021 roku nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibank. Posiadanie innych produktów Citibanku takich jak np. karta kredytowa nie wyklucza Cię z promocji.

Jak otrzymać 350 zł premii za CitiKonto?

 • Złóż promocyjny wniosek online o darmowe CitiKonto nie później niż do 8 stycznia 2024 roku
  • Nagrodę I: 25 zł otrzymasz w zamian za wyrażenie zgód marketingowych na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej i telefonicznie oraz utrzymanie ich tylko do ostatniego dnia miesiąca otwarcia konta. (pierwszego dnia kolejnego miesiąca możesz już zgody wycofać 🙂 ). Możesz też pominąć ten krok i wciąż zyskać 325 zł premii
 • Nagrodę II: 125 zł w gotówce otrzymasz za zapewnienie wpływu/ów o łącznej wartości min. 2000 zł w dwóch kolejnych miesiącach po miesiącu otwarcia konta
  • Dla kont otwartych w grudniu, wpływy należy zapewnić w styczniu oraz w lutym 2024 r.
 • Nagrodę III: 200 zł w gotówce otrzymasz w czterech transzach po 50 zł za każdy miesiąc, w którym spełnisz prosty warunek wykonania min. 3 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł

Jak widzisz, warunki nowej promocji są niesamowicie proste! W poprzednich edycjach promocji CitiKonta były zdecydowanie bardziej wymagające.

Premie będą wypłacane do końca miesiąca po miesiącu spełnienie poszczególnych warunków.

Rewolucyjne CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

CitiKonto w Citibank to BRAK OPŁAT za podstawowe czynności. Zatem nic nie ryzykując zyskasz 350 zł premii na start + możliwość otrzymania kolejnych 700 zł na start za spełnienie warunków promocji karty Citi Simplicity.

Citikonto Citibank Handlowy zalety
CitiKonto w Citibank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • 350 zł premii na start
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Podwyżka premii! Już 700 zł premii z kartą Citi Simplicity

500 zł na start za Konto Millennium 360° [+ 50 zł za 5 płatności Blikiem Zbliżeniowym + 6,25% dla oszczędności]